W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Calowanie po lodziku?On nie chce :/

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cocacabana
    Świętoszek
    • Jan 2010
    • 42

    #31
    Napisał icansee
    Marchew się !!! Kalarepa dziewczyna chce całować się z chłopakiem mając w gębie jego spermę. Napisałem prawdę, a Wy dajecie ostrzeżenie, jej dajcie za głupie pomysły. Ja bym na miejscu chłopaka spuścił Ci się na twarz i kazał zlizywać jeśli lubisz jego białą "konsystencję".
    Skrzywdzono Cię w dzieciństwie, rodzice kupili Ci neo za 1zł? Nawet na tego typu forum obowiązuje pewna kultura, której niestety chyba Ty nie pociągnąłeś z mlekiem matki. Twój poziom wypowiedzi sięga dna i mułu bagiennego.
    0statnio edytowany przez Kata; 07-04-10, 20:54. Powód: Warzywa

    Skomentuj

    • Greedo
      Banned
      • Dec 2006
      • 1657

      #32
      Szkoda go bo miał podobno ładną buzię.

      Nigdy mi nie przeszkadzało całowanie się z dziewczyną po tym jak robiła mi fellatio, to dla mnie zupełnie naturalne.

      Skomentuj

      • Candice
        Ocieracz
        • Oct 2009
        • 172

        #33
        Ze mną też nie chce się całować, po tym, gdy kończy mi w ustach . Ale nie robię z tego afery, może z czasem się przełamie
        To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

        Skomentuj

        • cocacabana
          Świętoszek
          • Jan 2010
          • 42

          #34
          Napisał cocacabana
          Skrzywdzono Cię w dzieciństwie, rodzice kupili Ci neo za 1zł? Nawet na tego typu forum obowiązuje pewna kultura, której niestety chyba Ty nie pociągnąłeś z mlekiem matki. Twój poziom wypowiedzi sięga dna i mułu bagiennego.
          Napisał Candice
          Ze mną też nie chce się całować, po tym, gdy kończy mi w ustach . Ale nie robię z tego afery, może z czasem się przełamie
          Ehhh, ale to jest naprawdę dziwne. Nie żeby nie miał do tego prawa ale.....nic więcej jak dziwne nie napisze :]

          Skomentuj

          • Candice
            Ocieracz
            • Oct 2009
            • 172

            #35
            No może to w pewnych chwilach jest takie... przykre. Czasami mi przyjdzie do głowy taka myśl ,, Kurde tak się napracowałam, a nawet buziaka nie dostaje''. No ale... pójdę umyje zęby i jak już jest czysto i higienicznie to wtedy ok. W sumie całowanie się z moim po tym jak mam resztki spermy w ustach i wiadomo niezbyt świeży oddech nie sprawia mi przyjemności, więc jemu pewnie tym bardziej. Zwłaszcza, że wg. mojego sperma śmierdzi, ale ja tego jakoś nie czuje
            To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

            Skomentuj

            • kubuś_998
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 35

              #36
              nie widzę lepszego pocałunku po igraszkach... czy lodzik czy mineta... takie są najsmaczniejsze

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                #37
                Napisał marvellous19
                jak to jest u Was?

                wsadzam ukochanej łeb pod Karchera i dopiero przechodzimy do długich namiętnych pocałunków

                Skomentuj

                • Rysia_91
                  Świętoszek
                  • May 2010
                  • 16

                  #38
                  Jeżeli lodzik jest grą wstępną to później ani ja ani mój partner nie mamy żadnych oporów przed tym, żeby się później całować... Wydaje mi się, że w takiej sytuacji bardzo ważną rolę odgrywa akceptacja zarówno ciała partnera jak i własnego. Poza tym seks bez pocałunków kojarzy mi się z filmem "Pretty woman" o ile dobrze pamiętam to właśnie tam prostytutki miały złotą zasadę, żeby nigdy nie całować klienta w usta. Przecież pocałunki są wspaniałym wyrazem uczuć obojga ludzi a i czasem dodają trochę pikanterii w łóżku. I myślę, że będą nadal przyjemne i wspaniałe nawet po tym jak parę sekund wcześniej usta ostro pracowały nad przyjemnością innych części ciała

                  Skomentuj

                  • UwagaWchodzę
                    Świętoszek
                    • May 2010
                    • 18

                    #39
                    Osobiście nie mam żadnych oporów przed całowaniem, nawet bardzo namiętnym po, bądź w trakcie takich pieszczot Bo i czym tak w zasadzie miałby się różnić taki pocałunek od każdego innego? Ani nie rusza mnie fakt, iż całuję usta, które sekundę wcześniej obejmowały mojego penisa, ani też nie chcę niczego tym gestem pokazywać swoje partnerce. To po prostu bardzo przyjemny i podniecający pocałunek, jak każdy inny

                    Skomentuj

                    Working...