W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mientus
    Erotoman
    • Feb 2019
    • 616

    W koncu nie tylko ja sie tu wypowiadam.

    Skomentuj

    • Kationek
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 749

      Napisał Kalilah
      Kationek, inną opcją jest ilość partnerów seksualnych, ale z doświadczenia wiem, że jak zbliżasz się do liczby 30 to już przestajesz liczyć bo i trochę można się pogubić i trochę wstyd, że nadal liczysz
      Ajj, z jakiegoś powodu założyłem od razu, że to liczba jego partnerek, a nie lat życia w celibacie.
      Mea culpa. Chwilowe zaćmienie
      Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

      Skomentuj

      • Sollat
        Erotoman
        • Feb 2010
        • 629

        @Kationek, uznam to za komplement
        @Kalliah, to ostatnie (czyli życzenia hak najlepiej) jest najbardziej odpowiednie, dziękuję
        https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

        Skomentuj

        • mientus
          Erotoman
          • Feb 2019
          • 616

          A ja sie tak czasem zastanawiam czy inni faceci z tego watku sie tu nie udzielaja bo tez kogos znalezli czy nie ma ich dlatego, ze pogodzili sie ze swoim losem i nic z tym nie robia.

          Skomentuj

          • Sollat
            Erotoman
            • Feb 2010
            • 629

            Jest jeszcze taka opcja, że wyczerpali temat lub nie jest on dla nich (w zasadzie nas) istotny.
            https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

            Skomentuj

            • mientus
              Erotoman
              • Feb 2019
              • 616

              Moze byc i tak. Niemniej uwazam, ze czasem nawet wygadanie sie tutaj moze pomoc. Skoro mi sie udalo to.

              Skomentuj

              • onet700
                Świętoszek
                • Apr 2019
                • 23

                Napisał mientus
                A ja sie tak czasem zastanawiam czy inni faceci z tego watku sie tu nie udzielaja bo tez kogos znalezli czy nie ma ich dlatego, ze pogodzili sie ze swoim losem i nic z tym nie robia.
                Ja zaakceptowałem to kim jestem i nic z tym nie robię. Zajrzałem
                Tu pierwszy raz od pół roku albo i więcej. Najlepszy sposób na to żeby się lepiej czuć jako prawiczek to po prostu o tym nie myśleć. Przestałem zagadywać do dziewczyn, przestałem dostawać od nich kosze, a przez to nie czuje się już jak ktoś gorszy. Praca wypełnia mi życie, bez seksu tez można normalnie żyć. Chociaż media robią wodę z mózgu i pokazują seks jako nie wiadomo co, co każdy powinien mieć.

                Skomentuj

                • Jawiowo
                  Świętoszek
                  • Dec 2020
                  • 4

                  Mam 45 lat. Pierwszy raz zakochałem się i poszedłem z dziewczyną do łóżka w wieku 21 lat... Mój "przyjaciel" zawiódł. Był petting, palcówka, lizanie ale gdy miało dojść do finału... Opadł. Następnego dnia to samo. Ponieważ mieszkałem we Wrocławiu a ona koło Wałbrzycha, widzieliśmy się znów tydzień później... Znowu to samo. Rozstaliśmy się. Pomyślałem że pójdę do profesjonalistki. Ona mnienie wyśmieje i pomoże w osiągnięciu satysfakcji... Jasne... To samo... Próbowałem przez kolejnych kilka lat i NIC!!! Znów się zakochałem... W trakcie poważnej rozmowy usłyszałem że ze mnie jest dobry przyjaciel ale... I zmowu nic! Od piętnastu lat już nie prubuję... Po co? Ręka musi wystarczyć.

                  Skomentuj

                  • anyway90
                    Erotoman
                    • Mar 2019
                    • 524

                    @Jawiowo, nie jestem specjalistką, ale wydaje mi się, ze Twój problem siedzi w głowie. Skoro ręka daje radę.
                    Może musisz trafić po prostu na odpowiednią kobietę... Myślałeś o tym? Stres, napięcie, obawy... nie są sprzymierzeńcami penisa. Ty sam powinieneś jeszcze raz skorzystać z pomocy fachowca. Natomiast uważam, że ogromną rolę będzie odgrywać partnerka! W przypadku takiej "przypadłości" potrzeba dużo wyrozumiałości. Czas (dużo czasu), działania i próby bez pośpiechu mogą okazać się zbawienne, wierz mi. Niestety jakakolwiek presja ze strony kobiety będzie Cię tylko dodatkowo blokować. Psycholog/seksuolog i odpowiednia, świadoma i mądra, partnerka - koniecznie. No, chyba że jest Ci dobrze tak, jak jest. Ale skoro się tutaj znalazłeś, to pewnie niekoniecznie.

                    Skomentuj

                    • stvari
                      Ocieracz
                      • Feb 2013
                      • 187

                      Aktualizacja: 29 lat (7 lat na Bez Tabu). Mimo, że w tym i ubiegłym roku w moim życiu (również towarzyskim - bardzo zwiększyła się ilość kontaktów
                      koleżeńskich z kobietami, niestety od kilku miesięcy są ograniczone z powodu pandemii...) zaszło sporo zmian, to jedno pozostało niezmienne: nadal jestem prawiczkiem, żyję w celibacie i zdecydowanie nie chcę tego zmieniać - czuję się z tym świetnie.
                      0statnio edytowany przez stvari; 09-12-20, 01:21.

                      Skomentuj

                      • mientus
                        Erotoman
                        • Feb 2019
                        • 616

                        Napisał stvari
                        nadal jestem prawiczkiem, żyję w celibacie i zdecydowanie nie chcę tego zmieniać - czuję się z tym świetnie.
                        W sumie nie wiem czy gratulowac czy nie ale po drugiej stronie tez jest fajnie, wierz mi. A zaczalem majac wiecej lat niz Ty wiec daj sobie szanse.

                        Skomentuj

                        • Sollat
                          Erotoman
                          • Feb 2010
                          • 629

                          Napisał stvari
                          Aktualizacja: 29 lat (7 lat na Bez Tabu). Mimo, że w tym i ubiegłym roku w moim życiu (również towarzyskim - bardzo zwiększyła się ilość kontaktów
                          koleżeńskich z kobietami, niestety od kilku miesięcy są ograniczone z powodu pandemii...) zaszło sporo zmian, to jedno pozostało niezmienne: nadal jestem prawiczkiem, żyję w celibacie i zdecydowanie nie chcę tego zmieniać - czuję się z tym świetnie.
                          Brawo zią, tak trzymać!
                          https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                          Skomentuj

                          • Barteq
                            Świętoszek
                            • Dec 2020
                            • 4

                            26: powód: nieśmiałość, przekonanie o własnej brzydocie, niski status materialny, dość trudna rodzina, nieogar i specyficzne hobby oraz poczucie humoru.
                            Prawictwo samo w sobie może nie jest takim problemem, ile samotność. Obawiam się, że po 30 nadal będę sam.

                            Skomentuj

                            • onet700
                              Świętoszek
                              • Apr 2019
                              • 23

                              Napisał Barteq
                              26: powód: nieśmiałość, przekonanie o własnej brzydocie, niski status materialny, dość trudna rodzina, nieogar i specyficzne hobby oraz poczucie humoru.
                              Prawictwo samo w sobie może nie jest takim problemem, ile samotność. Obawiam się, że po 30 nadal będę sam.
                              Nie ty jeden, chociaż pewnie cie to nie pociesza, jestem trochę starszy od Cb i tez nie mam żadnych doświadczeń i zerowa samoocenę.

                              Skomentuj

                              • Barteq
                                Świętoszek
                                • Dec 2020
                                • 4

                                Napisał onet700
                                Nie ty jeden, chociaż pewnie cie to nie pociesza, jestem trochę starszy od Cb i tez nie mam żadnych doświadczeń i zerowa samoocenę.
                                A ile masz lat?

                                Skomentuj

                                Working...