Golenie miejsc intymnych

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • siaran
    Seksualnie Niewyżyty
    • May 2010
    • 208

    Napisał siaran
    Jak to u Was wygląda? Macie też takie problemy z odrastającymi włoskami przy tylnej dziurce?
    Podbijam, pytanie kieruję do panów - może ze względu na twardsze owłosienie to tylko "męski problem"?

    siaran

    Skomentuj

    • Zirek
      Świętoszek
      • Mar 2009
      • 15

      Napisał TwojaFantazja
      Mężczyzna aby być atrakcyjnym seksualnie powinien mieć naturalny zarost nad penisem jak i na mosznie i niżej.
      Wydaje mi się, że to kobiety decydują o tym, czy mężczyzna jest atrakcyjny seksualnie, czy też nie. Oczywiście dojdziemy do wniosku, że jest to sprawa indywidualna.

      Chyba, że jesteś homo, to nic nie mówię.

      Jak chodzi o golenie tyłka... W sumie nie chce mi się zbyt często golić, ale jak już to włącznie z odbytem. Czuję się bardziej wytarty : d Rzeczywiście jest to trochę... bardziej jak dyskomfort, ale nie mam z tym większego problemu.(Mówię o odrastających włoskach oczywiście)

      Skomentuj

      • tedwape
        Świętoszek
        • May 2012
        • 44

        Napisał TwojaFantazja
        Mężczyzna aby być atrakcyjnym seksualnie powinien mieć naturalny zarost nad penisem jak i na mosznie i niżej.
        P: gorszej bzdury w życiu nie słyszałam..
        żyjemy w XXI wieku, depilacja to coś najnormalniejszego w świecie, zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn.. jestem zadowolona, że mój facet się depiluje, a nie ma tam buszu.. bleeh!

        Skomentuj

        • koneser666
          Erotoman
          • Aug 2010
          • 502

          ten XXI wiek narzuca ci jakieś myślowe schematy? w takim razie mentalnie sama jestes w sredniowieczu, o ile nie gorzej. a nazywanie czyichs preferencji bzdurami to dowód na twój najzwyczajniej niski poziom kulturalny.
          HATE ME!

          Skomentuj

          • tedwape
            Świętoszek
            • May 2012
            • 44

            tylko, że to co napisała TwojaFantazja to nie jest czyjaś preferencja, tylko narzucona teoria. wynika z tego, że jeśli facet jest zarośnięty to jest atrakcyjny, a jak jest higienicznie wydepilowany to jest aseksualny. i bez obrażania proszę

            Skomentuj

            • Ruda137
              Świntuszek
              • May 2012
              • 72

              Napisał tedwape
              P: gorszej bzdury w życiu nie słyszałam..
              żyjemy w XXI wieku, depilacja to coś najnormalniejszego w świecie, zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn.. jestem zadowolona, że mój facet się depiluje, a nie ma tam buszu.. bleeh!
              Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. To fajnie, że Twój się depiluje ale inni lubią włoski więc nie mów, że to "bleeh".

              Skomentuj

              • tedwape
                Świętoszek
                • May 2012
                • 44

                nikomu nie bronie wyrażać swojego zdania, więc i ja wyraziłam swoje - 'bleeh'.

                Skomentuj

                • Kolekcjoner

                  Nie lubię monotonni, więc i "tam" jest różnie. Są włoski, nie ma włosków, ale częściej nie ma

                  Skomentuj

                  • rim_trooper
                    Świętoszek
                    • May 2012
                    • 6

                    To kwestia preferencji twoich i partnerki/partnera chyba, nie rozumiem po co dyskusja nad wyższością jednej albo drugiej opcji, każdy robi to co lubi i tyle, a sprzeczki na ten temat są tylko dowodem braku dojrzałości.
                    My z partnerką lubimy być wygoleni całkowicie, poprawia to nasze doznania wzrokowe i "dotykowe". Szczególnie dotyk języka wydaje się być dużo intensywniejszy po utracie owłosienia.
                    Co do wrastania włosów u faceta po ogoleniu "oka", to u mnie nie ma tego problemu, generalnie włosy wolno mi tam odrastają i są delikatne, większy problem jest z tymi z przodu, ale to nic co by powodowało jakiś poważny dyskomfort, u mnie regularność zlikwidowała jakiekolwiek niedogodności.

                    Skomentuj

                    • rokoko91
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • May 2009
                      • 356

                      Golę, ale bardzo rzadko. Po prostu golenie, czy strzyżenie jest czynnością czasochłonną, a w dodatku nie lubię powstających zacięć. W dodatku fiut i okolice bez owłosienia wyglądają jakoś tak infantylnie. Fajne jest natomiast to, że ogolone podbrzusze łatwiej umyć pod prysznicem.
                      Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

                      Skomentuj

                      • playmaker
                        Świntuszek
                        • Sep 2010
                        • 58

                        Napisał rokoko91
                        Golę, ale bardzo rzadko. Po prostu golenie, czy strzyżenie jest czynnością czasochłonną, a w dodatku nie lubię powstających zacięć. W dodatku fiut i okolice bez owłosienia wyglądają jakoś tak infantylnie. Fajne jest natomiast to, że ogolone podbrzusze łatwiej umyć pod prysznicem.
                        Zawsze można ogolić te miejsca i nie dopuszczać do zarastania np. co 2 dni golić je właśnie podczas prysznica, włosy po takim czasie będą krótkie i wówczas czynność ta nie jest tak czasochłonna

                        Skomentuj

                        • rokoko91
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • May 2009
                          • 356

                          Playmaker, tylko że cóż, mam takiego lenia, a w dodatku wygląd po 2 dniach (tzn. długość włosków) jest zadowalająca i zwyczajnie nie odczuwam potrzeby golenia. Jestem z tych osób, co biorą prysznic dosyć długo, i dodatkowe golenie jeszcze wydłużyłoby czas. Słyszałem, że istnieją specjalne kremy do usuwania włosów. Mógłby ktoś jakiś polecić?
                          Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

                          Skomentuj

                          • Nolaan

                            Ja tam się raz na jakiś czas przejadę żyletką w okolicach, ale to jest mega czasochłonne i męczące, nie zawsze mi się chce, zwłaszcza że z moją widzimy się nie co dnia. Fakt faktem jednak komfort po dużo lepszy.

                            Skomentuj

                            • playmaker
                              Świntuszek
                              • Sep 2010
                              • 58

                              Napisał rokoko91
                              Playmaker, tylko że cóż, mam takiego lenia, a w dodatku wygląd po 2 dniach (tzn. długość włosków) jest zadowalająca i zwyczajnie nie odczuwam potrzeby golenia. Jestem z tych osób, co biorą prysznic dosyć długo, i dodatkowe golenie jeszcze wydłużyłoby czas. Słyszałem, że istnieją specjalne kremy do usuwania włosów. Mógłby ktoś jakiś polecić?
                              z tymi 2 dniami to taki przykład dałem, wiadomo że po takim czasie te włosy są krótkie i nie przeszkadzają ale potrzymasz 2 dni jest ok to potzrymam jeszcze 2 i tak dalej aż po np. 10 sa za długie i znów golenie jest czasochłonne - no ale każdy robi według siebie
                              Co do kremów to ja kiedyś korzystałem z veeta i tańszego zwykłego z ziaji ale one mają ten feler, że taki krem też trzeba trzymać na ciele z 10-15 minut więc wolę metodę którą już opisałem wyżej

                              Skomentuj

                              • rokoko91
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • May 2009
                                • 356

                                Najgorsze jest to, że golić trzeba nie tylko nad penisem, ale też w bezpośrednich jego okolicach, jak i na mosznie. Często mam też podrażnienia. Dlatego krem byłby dla mnie lepszym rozwiązaniem.
                                Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

                                Skomentuj

                                Working...