Cyber seks

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kalilah
    Administrator

    Demoniczna Bogini

    • Mar 2012
    • 2687

    #31
    To ostrzeżenie aby się nie przerodziło w coś więcej. Ostrzeżenie oznacza brak punktów karnych. Mogę zacząć rozdawać punkty za ot i wyjdziecie na tym znaaacznie gorzej. Radzę wrócić do tematu.
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • Etienne
      Świętoszek
      • Jun 2017
      • 2

      #32
      Witam, to mój pierwszy post tutaj, więc przywitam się przy okazji. Wracając do meritum, mam doświadczenie w cyberseksie. Miałam szczęście trafić na odpowiedniego partnera. Przyznam, że takie wspólne pisanie potrafi wciągnąć na wiele wiele godzin, dni, tygodni, a nawet miesięcy. Nie wiem czy lat, bo w którymś momencie pojawia się chęć spotkania z cyber-partnerem W każdym razie jest to bardzo bardzo przyjemne doświadczenie, dające duże pole do popisu dla wyobraźni. To jak wspólne pisanie opowiadania erotycznego Problem tylko w tym, że naprawdę ciężko trafić na kogoś naprawdę elokwentnego. Piszę opowiadania erotyczne (myślę, że niedługo podzielę się nimi na łamach tego forum) i mam spore wymagania pod tym względem

      Skomentuj

      • Ingvarr
        Ocieracz
        • Feb 2015
        • 151

        #33
        Mam baaaardzo wysokie libido, więc dość często zdarza mi się cybrować. Kiedyś odbywałem głównie cybry pisane i przyznam że cholernie ciężko znaleźć partnerkę na poziomie. Godzinami można siedzieć na czacie i nie znaleźć nikogo. Z drugiej strony, ostatnio odkryłem uroki snapchata i nie mam dość.
        Czas chyba poszukać kogoś odpowiedniego.

        Skomentuj

        • kowalskidawid87
          Świętoszek
          • Oct 2017
          • 24

          #34
          Miałem do czynienia.Najpierw bylo pisanie, potrafilo byc gorąco.Potem miksowalismy wszystko z fotkami, było bardzo gorąco.Na kamerke sie nie zdecydowalismy.Ale kiedy to bylooooooNajlepiej do tego uzywac jakiegos komunikatora.

          Napisał Ingvarr
          ostatnio odkryłem uroki snapchata i nie mam dość.
          Czas chyba poszukać kogoś odpowiedniego.
          W jaki sposób go używasz?
          Last edited by sister_lu; 02-03-22, 16:33.

          Skomentuj

          • kochanek_
            Świętoszek
            • Oct 2017
            • 1

            #35
            Niestety ale ciężko znaleźć dobrze piszącą Panią z polotem, wyobraźnią i ciekawymi pomysłami na urozmaicenie fabuły aczkolwiek zdarzyło mi się kilka razy przez kilka dni pisać, pisać i pisać. Z intrygującą osobą po drugiej stronie takie świntuszenie nie ma granic

            Skomentuj

            • cmanson
              Ocieracz
              • Jul 2011
              • 185

              #36
              Popieram projekt
              Napisał Rosselius
              Witam wszystkich.
              Dość dawno temu odkryłem jak bardzo pobudzają mnie najpierw opowiadania erotyczne, innym razem sam zacząłem pisać swoje. W końcu odwiedziłem nie jedną stronę o podobnej tematyce i zacząłem pisać tzw "Cyberki". Wiem ,że jest to forum o swoistej tematyce , więc może nie jestem tu sam ? Chciałbym by ten temat stał się pewnym miejscem zrzeszających te osoby, których równie bardzo to kręci. Końcowy zamysł? Wspólne fantazje w wiadomościach prywatnych , mailach lub innych podobnych.
              Pytanie co Wy na to i jakie macie swoje pomysły by ten "projekt" pchnąć dalej?
              Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam
              Krzysiek
              Nie jest miarą zdrowia, być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.

              Skomentuj

              • Kocur223
                Świętoszek
                • Aug 2016
                • 5

                #37
                Też lubię cyber z rozbudowaną fabułą pełną dialogów i opisów a nie sam seks.
                Nie anonsuję, anonsy drogo kosztują.

                Last edited by Kalilah; 04-06-18, 16:52.

                Skomentuj

                • RogatyDzdz
                  Świętoszek
                  • Oct 2018
                  • 14

                  #38
                  Ja również pewnie nie jestem jedynym zainteresowanym ceberseksem, zwłaszcza rozbudowanym i nie ograniczającym się do samego stosunku opisywanego w banalnych słowach
                  Myślę, że to bardzo podniecające, zwłaszcza jeśli zaangażują się w to obie strony

                  Skomentuj

                  • vahan
                    Świętoszek
                    • Nov 2018
                    • 3

                    #39
                    Z cyberseksem jest jak z obiadem,możesz pójść do McD szybko zjeść i zapomnieć a możesz poszukać fajnej knajpy, ucztować i wracać ponownie.

                    Najfajniej jest zupełnie nie nastawiać się na Cyb, poznać drugą stronę, pogadać i dopiero potem zaczynać delikatnie temat.

                    Strasznie ciężko trafić na kogoś ciekawego, interesującego i na dłużej.

                    Skomentuj

                    • Paulina98
                      Świętoszek
                      • Dec 2018
                      • 5

                      #40
                      Lubie długi, z dialogami i fabułą.

                      Skomentuj

                      • ŁukaszX
                        Świętoszek
                        • Dec 2018
                        • 26

                        #41
                        Swojego czasu trochę bawilem sie w RPG przez czat, pozniej bylo tez sporo bardziej lub mniej udanych cyberków. Fajnie wychodzi jak prowadzi sie cyber wg wczesniej ustalonych zasad i ktos czuwa nad tym aby fabula trzymala sie kupy, a te zasady byly przestrzegane (ktos jak mistrz gry w RPG)

                        Skomentuj

                        • Falcon
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Mar 2005
                          • 369

                          #42
                          Trudno znaleźć kogoś odpowiedniego a to fajne urozmaicenie. Nie wiem jak poziom mężczyzn ale kobiet prawie nie ma i umieją napisać trzy linijki. Choć byle takie z którymi i pół roku pisałem, wymieniałem zdjęcia i filmy 😍 przyjemne to było przyznaje.
                          Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                          Skomentuj

                          • Justyna9009
                            Świętoszek
                            • Apr 2019
                            • 26

                            #43
                            Uwielbiam taką zabawę

                            Skomentuj

                            • 11ms
                              Świętoszek
                              • Apr 2018
                              • 3

                              #44
                              też lubie takie zabawy wiem jak trudno żnaleźć kogoś o podobnych zainteresowaniach. Mnie się uało
                              Last edited by Kalilah; 09-04-19, 14:31. Powód: gratulujemy, ale reklama jest zakazana

                              Skomentuj

                              • Rock_Hard
                                Świętoszek
                                • Apr 2019
                                • 3

                                #45
                                Na jakich stronach szukacie partnerów do czatu, dziewczyny?

                                Skomentuj

                                Working...