Seks i dodatki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Zamknieteoczy
    Świętoszek
    • Sep 2017
    • 14

    #16
    Próbowaliśmy żeli Durex. Kończy się na tym, że wszystko się klei. Już nie kupujemy.
    Chętnie popiszę z kobietą i mężczyzną o erotyce szeroko pojętej. Wymienię się fantazjami, opiniami, doświadczeniem.

    Skomentuj

    • fitschyk
      Ocieracz
      • Jan 2017
      • 139

      #17
      Przede wszystkim olejki, dużo olejków. Olej kokosowy rafinowany lub nie rafinowany jeśli lubisz zapach kokosa. Czasem kilka kropel olejku drzewa herbacianego na szklankę oleju kokosowego (uwaga na odbyt, może podrażniać, wtedy dać tylko dwie krople na szklankę). U mnie długie masaże "tajskie" to podstawa dobrej zabawy przy rozgrzewaniu partnerki. Czasem takie masaże doprowadzają równie skutecznie obydwoje do finału co "klasyczny seks z penetracją" Do takich zabaw prezerwatywy niestety odpadają.

      Świeczki, dużo świeczek. Piersi potrafią bosko błyszczeć w ich blasku, mmmrrrrrauuuu A i kobieta musi mieć samonośne pończoszki i jakieś satynkowo-koronkowe majteczki z pasem do pończoch, do tego jakiś półprzezroczysty biustonosz. Kolor biały, czerwony albo czarny. Żadnych szpilek :/

      Idąc bardziej samolubnie w stronę dodatków to: straponv lub cokolwiek co można włożyć w odbyt (mój a jakże), kobieca satynowa i koronkowa bielizna (też dla mnie) i pełne oddanie się kobiecie pod władanie (bez BDSM). Wszelkie inne gadżety erotyczne mile widziane, cenię sobie eksperymenty w seksie.

      Co do muzyki. Tutaj mam mieszane uczucia. Jeżeli muzykę znam i lubię to niestety potrafię się zdekoncentrować w tak dużym stopniu, że nawet wzwód stracę i nici z zabawy. Jeżeli już, to najlepiej muzyka bez wokalu i cicho.

      Alkohol? Lampka wina maks. albo grzaniec.
      Last edited by fitschyk; 08-09-17, 16:46.

      Skomentuj

      • Zamknieteoczy
        Świętoszek
        • Sep 2017
        • 14

        #18
        Fitschyk zgadzam się z Tobą w 100%
        Chętnie popiszę z kobietą i mężczyzną o erotyce szeroko pojętej. Wymienię się fantazjami, opiniami, doświadczeniem.

        Skomentuj

        • Lapa121
          Banned
          • Aug 2017
          • 2

          #19
          Świece często wieczorami, w ciagu dnia na spontanie raczej bez dodatków

          Skomentuj

          • truskawka313
            Seksualnie Niewyżyty
            • Sep 2009
            • 240

            #20
            Muzyka. Może jakieś świece. Żele albo olejki i masaż wtedy na pachnąco
            Nic nie trwa wiecznie...

            Skomentuj

            • pollychce
              Świętoszek
              • Aug 2017
              • 10

              #21
              Bardziej stawiam na dobry wibrator, korki analne (małe i średnie), żele do seksu analnego (jest taki dobry rozciągający, jednocześnie nie znieczula) czy na przykład kajdanki. Niedługo mam w planach jakiś mocny masażer.

              Skomentuj

              • kowalskidawid87
                Świętoszek
                • Oct 2017
                • 24

                #22
                Standard to swiece, muzyka, olejek do masażu.Jakis alkohol i nie mowimy tu o piwie tylko dobre winko, szampan, martinni...muzyka głównie po to aby nie był słychać jęków u sąsiadów tylko jęki z muzyką heh...

                Skomentuj

                • bartek24
                  Świntuszek
                  • Oct 2017
                  • 97

                  #23
                  Zdarza się, zależy od okoliczności. W moim wypadku im więcej tym lepiej

                  Skomentuj

                  Working...