Całowaliście się kiedyś z osobą tej samej płci?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Włóczykij
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2005
    • 301

    #61
    Napisał Assantini
    Ja tam sądze iż trzeba spróbować w życiu wszystkiego!!!!!!!!!!!!!!
    no ja na pewno w życiu nie spróbuję nigdy narkotyków

    Skomentuj

    • Jakub
      Perwers
      • Jun 2005
      • 702

      #62
      Napisał Włóczykij
      no ja na pewno w życiu nie spróbuję nigdy narkotyków
      oo przywracasz mi wiare w ludzi

      Skomentuj

      • Sama słodycZ
        Erotoman
        • Jun 2005
        • 482

        #63
        nowicjusz przerwali bo zazdrosni byli hehe tez by tak chcieli ale z nimi nie bylo tak miluchno
        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

        Skomentuj

        • nowicjusz
          Ocieracz
          • Feb 2005
          • 101

          #64
          Slodka Twoje wnioski przyprawiaja mnie o bol glowy, zaczynam coraz bardziej sie bac o nas, czyli mezczyzn, co my biedni zrobimy jak kazda dziewczyna dojdzie do takich wniooskow jak Ty(ze kobiety sa milsze od facetow). To bedzie dramat, nic tylko sznurek na szyje i.... Naprawde tak bardzo Ci sie podobalo??

          Skomentuj

          • b00m
            Świntuszek
            • Jul 2005
            • 64

            #65
            Napisał Włóczykij
            no ja na pewno w życiu nie spróbuję nigdy narkotyków
            a ja sprobowalem.i co??i nic.kilka razy sie upalilem i to wszystko(ostatnim razem gdzies w styczniu).wiec plz dajcie sobie spokoj ze stereotypowym zalozeniem ze narkotyk po pierwszym razie uzaleznia.
            Seksualny n00b

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #66
              No, zależy jaki narkotyk i jak uzależnia- psychicznie czy fizycznie.
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • Sama słodycZ
                Erotoman
                • Jun 2005
                • 482

                #67
                nowicjusz nom podobalo podobalo aaale nie zamienie panow na panie to napewno panie milej caluja ale panowie robia cos innego znacznie milej
                Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                Skomentuj

                • nowicjusz
                  Ocieracz
                  • Feb 2005
                  • 101

                  #68
                  Slodka no to mnie troche podbudowalas

                  Rojze jezeli chodzi o narkotyki, to wszystko zalezy od psychiki czlowieka ktory bierze, probuje lub chce sprobowac. Znam ludzi, ktorzy brali i nie potrafili przestac (uzaleznienie bylo silniejsze od ich woli), niestety nie ma juz ich na tym swiecie, znam rowniez ludzi, ktorzy brali konskie dawki amfetaminy przez okres 3-4 miesiecy (jezeli ktos ma jakiekolwiek pojecie co sie dzieje w umysle czlowieka na zjazdach, to wie czym grozi taki maraton) i sami bez niczyjej pomocy potrafili zerwac z nalogiem, odsunac sie od zlego towarzystwa i zaczac normalnie funkcjonowac. Daltego uwazam, ze jezeli ktos chce sprobowac musi byc pewny swojej sielnej woli i twardej psychiki, bo w innym przypadku jest duze prawdopodobienstwo uzaleznienia a pozniej jego konsekwencji.

                  Skomentuj

                  • Sama słodycZ
                    Erotoman
                    • Jun 2005
                    • 482

                    #69
                    nowicjusz od tego tu jestem tzn. bylam
                    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                    Skomentuj

                    • nowicjusz
                      Ocieracz
                      • Feb 2005
                      • 101

                      #70
                      ja Ci zaraz dam "bylam" Nie masz stad odchodzic zrozumiano, bo Cie znajde i doprowadze do porzadku

                      Skomentuj

                      • Bender
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 3026

                        #71
                        a myslalem ze do nieladu
                        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                        Billy Crystal

                        Skomentuj

                        • Sama słodycZ
                          Erotoman
                          • Jun 2005
                          • 482

                          #72
                          nowicjusz hyhy jaasne zastosuje na tobie moje tajne techniki walki o co ??

                          Bender > no oczywiscie dla nieladu tez ale moja misja numer 1 jest zwalczanie w ludziach ponuractwa i podbudowywac ich w roznuch kwestiach
                          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                          Skomentuj

                          • nowicjusz
                            Ocieracz
                            • Feb 2005
                            • 101

                            #73
                            Na szczescie zostalas i nie musze spelniac swojej grozby Nie wiem czy to lepiej dla Ciebie, czy dla mnie Zwazywszy na Twoje umiejetnosci wali.

                            Skomentuj

                            • Sama słodycZ
                              Erotoman
                              • Jun 2005
                              • 482

                              #74
                              no zdecydowanie lepiej dla Ciebie myslisz ze sie przestraszylam Twojej grozby ?? pfff
                              Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                              Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                              Skomentuj

                              • kiciunia
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • May 2005
                                • 197

                                #75
                                Napisał Jakub
                                oo przywracasz mi wiare w ludzi
                                Popieram! Nigdy z wlasnej nieprzymuszonej woli nie sprobuje zadnych "poprawiaczy nastrojów"
                                Gdyby Mi Się Tak Chciało Jak Mi Się Nie Chce...

                                Skomentuj

                                Working...