Całowaliście się kiedyś z osobą tej samej płci?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • house86
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 45

    #46
    Nazwiska nie podam, swojego i jego.. a płace zawsze kartą..
    ...mmmmrrrr

    Skomentuj

    • Włóczykij
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2005
      • 301

      #47
      kiedyś dotknąłem wacka kolegi. Wracaliśmy z knajpy ja,kolega i jego laska. Byliśmy podpici, więc zeszliśmy na te tematy i ten kolega zaczął ją namawiać, żeby ona pokazała cipkę. Ona dała warunek, że OK, jak pokażemy wacki.
      Pewnie chciała zobaczyć mojego, bo jego już widziała nie raz, no i wyciągnęliśmy. Potem powiedziała, że musimy dotnąć swoich wacków.

      Nie wiedziałem co zrobić, a tu nagle czuję jego palec na swoim, więc dotknąłem też jego

      Skomentuj

      • house86
        Świętoszek
        • Jun 2005
        • 45

        #48
        hehe..... wiem... miły dotyk.. tylko, że nie boli przez całe życie
        ...mmmmrrrr

        Skomentuj

        • Włóczykij
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jun 2005
          • 301

          #49
          ciężko powiedzieć, bo ja go nie złapałem w dłoń tylko dotknąłem końcówką palca. On też.

          Więc trudno tu mówić o miłym / niemiłym dotyku

          Skomentuj

          • radzio_z
            Erotoman
            • Feb 2005
            • 496

            #50
            Dotrzymała słowa, pokazała co miała pokazać?
            Jestem niepokorny

            Skomentuj

            • Włóczykij
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2005
              • 301

              #51
              Niestety pokazała tylko cycuszki. Chamstwo, co nie?

              Ale częściowo odbiłem to sobie gdy oglądałem ją na zdjęciach nago. Ze wszystkich stron, samą oraz w akcji. Wprawdzie to nie to samo co obraz na żywo, ale za to, jak wspomniałem, z wszystkich stron i w akcji

              Skomentuj

              • muchacha
                Świntuszek
                • May 2005
                • 80

                #52
                Ja niggdy nie całowałam sie z dziewczyną i nie zamierzam bo mnie to brzydzi szczerze mowiac. Widoku 2 dziewczyn calujących sie bym sie nie przeraziła ale 2 facetów to juz dla mnie przegiecie Bleeeeee!!
                vanitas vanitatum et omnia vanitas...

                Skomentuj

                • house86
                  Świętoszek
                  • Jun 2005
                  • 45

                  #53
                  muchacha, przesadzasz.... fajny widok, a jak się to jeszcze robi, to jest bardziej podniecające i przyjemne.. polecam, sproboj sama, nie pozałujesz
                  ...mmmmrrrr

                  Skomentuj

                  • dominika
                    Świętoszek
                    • Jun 2005
                    • 3

                    #54
                    a ja sie calowalam z przyjaciolka i to nie raz i jest to bardzo przyjemne
                    na poczatku moj chop byl zazdrosny ale pozniej stwierdzil ze bardzo mu sie to podoba i chcialby zobaczyc wiecej, swinia jedna no

                    Skomentuj

                    • mispod
                      Świętoszek
                      • Apr 2005
                      • 8

                      #55
                      czy tam chodzilo o moj post?ze to prowokacja? wcale nie prowokacja ale jak najszczersza prawda milasie sa takie odskocznie z chlopakami, cos innego ale zarazem cudnie przyjemnego . do dziela kochani
                      Master Masturbator

                      Skomentuj

                      • Lolita
                        Banned
                        • Jul 2005
                        • 76

                        #56
                        Napisał dominika
                        a ja sie calowalam z przyjaciolka i to nie raz i jest to bardzo przyjemne
                        na poczatku moj chop byl zazdrosny ale pozniej stwierdzil ze bardzo mu sie to podoba i chcialby zobaczyc wiecej, swinia jedna no
                        Nie chciał się przyłączyć? Tylko kontemplował widoczek???

                        Skomentuj

                        • Fall69
                          Świętoszek
                          • Aug 2005
                          • 4

                          #57
                          oczywiście, w szczegolności po pijaku, zabaawy z moja przyjaciólką i pocałunki z jezycznkiem przecież to normalne :p
                          Iluż mężczyzn nie umie inaczej poruszyć serca kobiety, jak tylko je raniąc. (Stendhal)

                          Skomentuj

                          • Assantini
                            Świętoszek
                            • Aug 2005
                            • 3

                            #58
                            Ja tam sądze iż trzeba spróbować w życiu wszystkiego!!!!!!!!!!!!!!

                            Skomentuj

                            • Sama słodycZ
                              Erotoman
                              • Jun 2005
                              • 482

                              #59
                              A u mnie na ostatniej imprezie bylo 5 par 6 kolegow i 2 kolezanki... i jak juz % podciely wszystkich padl pomysl grania w butelke ale panowie nie byli chetni do wymiany buziakow miedzy soba... najpierw byl cmok w policzek pozniej w usta i pozniej takie glebokie buzi buzi i takie szczescie w nieszczesciu ze zawsze trafialam na moja kolezanke z ktora trenuje dodam ze to moja najleprza psiapsiolka... i za trzecim razem jak na nia trafilam to sie tak bardzo w role wczulysmy ze musieli nam przerwac hehe calkiem mile doswiadczenie... i chetnie powtorze ale... raczej watpie ze moglabym zrobic cos wiecej z dziewczyna, bo przytulanie i obmacywanie to mamy na codzien hehe mowie tu o jakichs bardziej intymnych zblizeniach... raczej nie moglabym sie przelamac... a takie niewinne caluski calkeim mila sprawa. Panowie ro woleliby zeby akcja rozwinie podobnie jak w koncowej scenie "Requim for a dream" :happy:
                              Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                              Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                              Skomentuj

                              • nowicjusz
                                Ocieracz
                                • Feb 2005
                                • 101

                                #60
                                to co Ty masz za kolegow Slodka, przerywac tak cudny pocalunek to grzch (zwlaszcza ze Wam sie to podobalo). Ja na ich miejscu pozostawilbym cala sytuacjie swojemu wlasnemu biegowi

                                Skomentuj

                                Working...