W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak przekonać mame ? (bez skojarzeń :P )

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bart87
    Świntuszek
    • Aug 2006
    • 82

    #16
    okreslony termin tj. nie pozniej niz za 2 lata

    i nawet mam juz teorie moja mama w tym markecie jest księgową lub kadrową (jak kto woli) i zapytam sie jej kto sie zajmuje serwisantami jak sie zapyta po co mi to to wtedy powiem po co i jaka jest sprawa
    0statnio edytowany przez sister_lu; 17-05-09, 20:48.

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #17
      Napisał bart87
      okreslony termin tj. nie pozniej niz za 2 lata
      Po dwóch latach dojdą ci do spłacenia bardzo piękne procenty.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • bart87
        Świntuszek
        • Aug 2006
        • 82

        #18
        no ale wiesz... moze sie okazac ze za pol roku bede zarabial 1500 zł zamiast 570 tak jak teraz, a moze sie okazac ze teraz zarabialbym 570 (staz + serwisant w markecie) a po pol roku, jak skonczy mi sie staz i nie przyjmą mnie w tej firmie do pracy to wyjade za granice na wakacje i wtedy moglbym szybciej oddac

        Skomentuj

        • b00m
          Świntuszek
          • Jul 2005
          • 64

          #19
          Napisał bart87
          no wlasnie ja chce malucha tylko bez wspolwlascicielstwa no chyba, ze z babcią
          malucha za 2,5tys? to chyba jakis po swapie,dopiero co pomalowany(jakims drogim lakierem) i z elektrycznymi szybamiDD
          za 2,5tys to sobie jakiegos golfa kup a wspolwlascicel sie bardzo oplaca,dlaczego nie mozesz zrobic tak ze twoja mama bylaby wlascicielem a ty wspolwlascicielem?
          @gucio-jaka smierc,trzeba umiec jezdzic i tyle(co innego jesli ktos nie umie jezdzic i zrobi temu w maluchu "krzywde"). moj maluch caly czas jezdzi,co z tego ze powoli zaczyna rzygac olejem,a vmax 120kmh osiaga i tyle od niego oczekuje
          Seksualny n00b

          Skomentuj

          • bart87
            Świntuszek
            • Aug 2006
            • 82

            #20
            malucha chce za ok. 1000 zl albo najtanszego i rownoczesnie w najlepszym mozliwym stanie ELEGANTA. Reszta kasy tzn drugi 1000 zl (2500 zl to chyba za duzo) przeznaczylbym na jakies dodatki do niego, rejestracje, ewentualnie zostawilbym na ewentualne naprawy w przyszlosci

            Skomentuj

            • b00m
              Świntuszek
              • Jul 2005
              • 64

              #21
              Napisał bart87
              malucha chce za ok. 1000 zl albo najtanszego i rownoczesnie w najlepszym mozliwym stanie ELEGANTA. Reszta kasy tzn drugi 1000 zl (2500 zl to chyba za duzo) przeznaczylbym na jakies dodatki do niego, rejestracje, ewentualnie zostawilbym na ewentualne naprawy w przyszlosci
              mam nadzieje ze wiesz co sie wiaze z kupnem eleganta,powodzenia przy corocznym wymienianiu blachDD
              Seksualny n00b

              Skomentuj

              • bart87
                Świntuszek
                • Aug 2006
                • 82

                #22
                Napisał b00m
                mam nadzieje ze wiesz co sie wiaze z kupnem eleganta,powodzenia przy corocznym wymienianiu blachDD
                tzn lepiej kupic 15 letniego niz 10 letniego?

                Skomentuj

                • b00m
                  Świntuszek
                  • Jul 2005
                  • 64

                  #23
                  Napisał bart87
                  tzn lepiej kupic 15 letniego niz 10 letniego?
                  kupuj wszystko tylko nie eleganta chyba ze jestes w stanie ocenic stan blach
                  najlepiej to kupic sobie klasyka z koncowki lat 70' od jakiegos dziadka ktory takie cudo konserwowal,widzialem fotki takiego malacza,nie ma sie doczego przyczepic,co rok w serwisie konserwowany,blacha caluska,nigdzie nie zezarta,tyle ze o takie cudo trudno

                  moze nie klasyk ale.... http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1838907

                  jakbym mial 400zl to bym go wzial odrazu i cala reszte kasy przeznaczyl na poprawki(poprawic blache,lakierek,dac fajne fele,obnizyc lekko )

                  LOL


                  ale sie rozmazylem
                  tak czy siak,twoj wybor
                  Seksualny n00b

                  Skomentuj

                  • bart87
                    Świntuszek
                    • Aug 2006
                    • 82

                    #24
                    ta ostatnia oferta wydaje mi sie dosc kusząca a tak na powaznie to taki rocznik `80-`90 ma lepszą blache (pod warunkiem ze nie jest zeżarta) niz elegant?

                    edit:

                    jakbym mial brac nie eleganta to cos takiego: http://moto.allegro.pl/item146106537...y_lakier_.html

                    albo takiego:
                    0statnio edytowany przez bart87; 01-12-06, 23:51.

                    Skomentuj

                    • b00m
                      Świntuszek
                      • Jul 2005
                      • 64

                      #25
                      ze tak powiem zalezy, poobserwuj...ale generalnie eleganty słynął z blach ktore szybko ida w rozsypke,moj tez
                      Seksualny n00b

                      Skomentuj

                      Working...