W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mój pierwszy raz z siostra

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Włóczykij
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2005
    • 301

    #31
    kazirodztwo jest też zakazane prawem.

    O ile jestem skłonny uwierzyć, że brat ma chrapkę na siostrę (ale tylko w marzeniach) to ciężko mi uwierzyć w to działanie w drugą stronę. Na pewno siostra może bez problemu znaleźć sobie innego zadowalacza.

    Skomentuj

    • Słodka*LoLa
      Ocieracz
      • May 2005
      • 154

      #32
      .....no ba....wątpie by patrzyła na niego pod tym kątem....
      .....dziewczyny, które mają młodszych braci...w takim wieku....zazwyczaj ich "nienawidzą"....wiem to z własnego doświadczenia....

      Skomentuj

      • Sama słodycZ
        Erotoman
        • Jun 2005
        • 482

        #33
        hm... w sumie nie ma co komentowac dorosli jestescie i wiecie co robicie powodzenia i zeby was rodzicie nie przylapali bo bedzie kicha ... a tak na marginesie to twoj zwierzak jest w jak najbardziej najlepszym rozmiarze piekne 18 cm idealnie pozdrawiam...
        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

        Skomentuj

        • ptyS
          Świntuszek
          • May 2005
          • 70

          #34
          ja nei wierze bo ta historie czytalem na innym forum i na stornie internetowej tez gdzies juz nie pameitam i to dosc dawno wiec ... misiek kopiujesz tutaj conieco

          Skomentuj

          • LinkA_
            Świętoszek
            • Aug 2005
            • 8

            #35
            jejku moim zdaniem troszeczke przesadzacie bo ja sama mam starszego brata ale nigdy w życiu nie przyszło by nam do głowy,zeby robić takie żeczy bez przesady ludzie...powinniście do psychologa sie wybrać OBOJE!!!Bo to moim zdaniem nie jest normalne....

            Skomentuj

            • Jakub
              Perwers
              • Jun 2005
              • 702

              #36
              Napisał LinkA_
              jejku moim zdaniem troszeczke przesadzacie bo ja sama mam starszego brata ale nigdy w życiu nie przyszło by nam do głowy,zeby robić takie żeczy bez przesady ludzie...powinniście do psychologa sie wybrać OBOJE!!!Bo to moim zdaniem nie jest normalne....
              Kaziroctwo jest uwazane za dewiacje sexualną a nie skrzywienie psychiczne

              Chodz sam tego nie pochwalam Kaziroctwa znaczy sie nie pochwalam

              Skomentuj

              • STUPID ANIMAL
                Świętoszek
                • Aug 2005
                • 19

                #37
                Etyka........ ? e tam ...

                Gdybym miał siostre, ona mialaby 18 lat była by ładna, zgrabna itd. a ja bymbył o wiele od niej młodszy (bo mam mniej), to ja nie mam nic przeciwko CHĘTNIE, NAWET BARDZO!!!!

                a najchętniej zrobiłbym numerek z jakąś ładną nauczycielką .......
                0statnio edytowany przez sister_lu; 23-03-09, 22:36.

                Skomentuj

                • Falcon
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Mar 2005
                  • 369

                  #38
                  ehhh te mlodziencze fantazje
                  Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                  Skomentuj

                  • Bender
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 3026

                    #39
                    STUPID ANIMAL -> czytajac twoje posty mozna odniesc wrazenie ze dlaciebie wszystko jedno co, wazne zeby mialo dziure
                    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                    Billy Crystal

                    Skomentuj

                    • e-rotmantic
                      Perwers
                      • Jun 2005
                      • 1556

                      #40
                      Napisał Bender
                      STUPID ANIMAL -> czytajac twoje posty mozna odniesc wrazenie ze dlaciebie wszystko jedno co, wazne zeby mialo dziure
                      Mówiąc krótko; potwór, czy nie potwór, byle miał otwór.

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        #41
                        "Czy hrabina, czy kucharka- byle w kroku była szparka."
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • trolejbus
                          Świętoszek
                          • Aug 2005
                          • 18

                          #42
                          Sorry ale ja nie wyobrazam sobie takiej sytuacji, mam mlodsza o dwa lata siostre, swietna z niej laska, faceci sie za nia uganiaja, ale sex z nią ???? Dla mnie to chore.

                          Skomentuj

                          • Jeefo
                            Świętoszek
                            • Aug 2005
                            • 31

                            #43
                            Człowieku jak mozesz,z własną siostrą ???????dla mnie to jest obrzydwile ://// ja z moim bratem w zyciu bym tego nie zrobiła://// to jest nie smaczne :////i jak wyobrazasz sobie dalsze zycie ?????

                            Skomentuj

                            • lewy_87
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Sep 2005
                              • 242

                              #44
                              przejdzie im to a co do jednego postu ze siostra by mogla sobie znalesc innego "zadowalacza" to co innego z bratem ma pewnosc ze nikomu nie powie a pojdzie do innego faceta to bedzie mowione ze to jakas szmata... dziwne ale tak jest, a w rodzinie jest dobrze bo sie znaja ze soba i moga wszystko praktycznie jeszcze zalezy jakie sa stosunki miedzy rodzenstwem u mnie by to raczej nie przeszlo kiedys sie z siostra klucilem a teraz to jest git ale ona w swoja strone i ja w swoja aaa to ze lubia sie razem bawic to im przejdzie kiedys no chyba ze poczuja jakies zblizenie (w co nie wierze) ;P

                              Skomentuj

                              • zolwik_14
                                Świętoszek
                                • Oct 2005
                                • 2

                                #45
                                ja mialem podobna sytuacje gdy mialem lat 16 moja siostra(18L.) miala chlopaka(ok 23L.) gdy w u nas w domu nie bylo rodzicow on do niej przyszedl i sie zaczelo zaczeli sie kochac kolo 20 ja ogladalem TV i slyszalem jak ona chwilami steka.... potrzedlem do pokoju zabaczyc co sie dzieje(patrzylem przez dziurke od klucza) i zobaczylem jej piekne cialo.... chwile patrzylem ale potem pomyslaem co by zrobili gdybym wszedl bo dzwi byly tylko przymkniete.... wiec po chwili zawachania sie przelamalem i wszedlem.... oni sie namnie troche popatrzyli(byli w pozycji "na jedzca" i siostra powiedzial zebym podszedl wiec bez wachania to zrobilem. ona zaczela mi sciagac spodnie... potem sie sam obsluzylem i po chwili byle nagi (tak jak wszyscy w pokoju) kleknelem za siostra i zaczelem jej wsadzac w w piekny jedrny tyleczek mojego jak na ten wiek wielkiego penisa(ok14cm) a jej chlopak wsadzal jej w cipke i tak sie bawilismy gdzie di godziny 2 w nocy

                                Skomentuj

                                Working...