W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mój pierwszy raz z siostra

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #76
    "A jesli Bofa niema... to co z Ciebie za szatan?" - tak chodzi za mna ten cytat z "Psow" - nie moglem sie powstrzymac.

    Co do kochania nieznajomej jak siostre i problemu z seksem to rozumiem jak to jest. To samo mam z partnerkami kumpli - one takze sa dla mnie aseksualne.
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • Koloblicin
      Ocieracz
      • Feb 2006
      • 136

      #77
      W historię nie wierzę, co do bliższych stosunków trzeciego stopnia z siostrami to jestem przeciw... Siostra to siostra. Co innego z kuzyneczką...
      "Mój mózg, to mój drugi ulubiony organ" (Woody Allen)

      Skomentuj

      • Syn_biskupa
        Świntuszek
        • Jan 2006
        • 98

        #78
        W przypadku wpadki rodzenstwa prawdopodobienstwo ze dziecko bedize uposledzone jest 1/2, a w przypadku kuzynostwa 1/11.
        Uwazaj zeby cie nie zamkneli
        Ja siostry nie mam, ale na kuzynke pare razy malem ochote, ale na ochocie sie tylko skonczylo

        Skomentuj

        • romoo
          Wspomógł BT
          • Mar 2006
          • 205

          #79
          W przypadku wpadki nie będzie welesa. Cóż straszna myśl.
          After Forever

          Skomentuj

          • Bystry
            Ocieracz
            • Jan 2006
            • 142

            #80
            wiesz torche glupie ... a ile Ty masz lat ? ale jezeli wam to nie przeszkadza i robicie to na trzeżwo to przeciez nie moja sprawa ale mi sie to jakos nie usmiecha bo moze jestem jedynakiem

            Skomentuj

            Working...