W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nie chce stać

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marcin_18
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 35

    Nie chce stać

    Mam taki problem.
    Gdy moja dziewczyna zaczyna pieścić mojego małego to on nie chce stać, brak wzwodu. Natomiast gdy onanizuję się sam w domku to stoi jak świeca. Co mam zrobić?? Dodam, że są to moje początki z dziewczyną.
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    #2
    Poprostu nie stresować sie Nie wymagaj od siebie za dużo, gdy jesteś z dziewczyną. Może jakiś wspólny masaż, albo sex oralny, a gdy sie oswoisz to pewnie bedzie i przy niej stał jak "świeca"

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #3
      Trzeba się po prostu bardziej rozluźnić i odprężyć. Seks to radosne przeżycie, a nie egzamin sprawnościowy.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #4
        Za bardzo prezywasz. Pogadaj z nia o seksie, poswintuszcie, poprzytulajcie sie i calujscie namietnie. Mi od tego staje predzej czy pozniej
        Poprostu musisz sie z nia oswoic.
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #5
          A jak kobieta mądra, to ci pomoze.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Kosmita83
            Świętoszek
            • Jun 2005
            • 27

            #6
            Eee...Samo przyjdzie a nawet niebędziesz wiedział kiedy,dziewczyan zrobi zadowoloną minke.A tych co pisali posłuchaj bo mondre słowa piszą!

            Skomentuj

            • Avery
              Seksualnie Niewyżyty
              • May 2005
              • 293

              #7
              tylko czekac az Raine cos tu sypnie - bede mogl sie posmiac jego zarty sa cool
              Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

              Skomentuj

              • Jakub
                Perwers
                • Jun 2005
                • 702

                #8
                Napisał Avery
                tylko czekac az Raine cos tu sypnie - bede mogl sie posmiac jego zarty sa cool
                Wątpie zobaacz na date powstania wątku odgrzewane tematy nie zawsze smakują dobrze (przynajmniej ja tak twierdze )

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5250

                  #9
                  Od sypania to sa konfidenci, Toffany

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • Avery
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • May 2005
                    • 293

                    #10
                    Napisał Raine
                    Od sypania to sa konfidenci, Toffany
                    Nie cchodzilo mi o jakiej kablowanie tylko powiedzenie czegos co rozbawi towarzystwo
                    Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

                    Skomentuj

                    • DajMiTęNoc
                      Perwers
                      • May 2005
                      • 1153

                      #11
                      hehe nie wal konia bedzie stał juz gdzieś sie wypowiadałem o tym czy nadmierna masturbacja jest szkodliwa powiedzialem że nie stanie ,a rojze pisała że nie dojdzie bo sie przyzwyczaji taki ktos do swojej reki ja mialem racje jeeeeeeeee hehehehe lepiej nie wal konia i pobądź w abstynecji z 1tydzien albo ze 2 max a jak wróci do normy to dopiero działaj z dziewczyna. Musisz apetytu na sex nabrac a narazie reka sobie pomogasz wiec ci nie stanoł
                      Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                      Skomentuj

                      • Jamal
                        Świntuszek
                        • Jul 2005
                        • 43

                        #12
                        Napisał DajMiTęNoc
                        hehe nie wal konia bedzie stał juz gdzieś sie wypowiadałem o tym czy nadmierna masturbacja jest szkodliwa powiedzialem że nie stanie ,a rojze pisała że nie dojdzie bo sie przyzwyczaji taki ktos do swojej reki ja mialem racje jeeeeeeeee hehehehe lepiej nie wal konia i pobądź w abstynecji z 1tydzien albo ze 2 max a jak wróci do normy to dopiero działaj z dziewczyna. Musisz apetytu na sex nabrac a narazie reka sobie pomogasz wiec ci nie stanoł
                        W calości popieram DajMiTęNoc - odpusc mu stary przez pare dni a sam sie zdziwisz.
                        Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek !!! lol

                        Skomentuj

                        • kiciunia
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • May 2005
                          • 197

                          #13
                          no to rzeczywiście masz Stary problem ;P uaaa... moze dziewczyna sie nie Stara? ;D
                          Gdyby Mi Się Tak Chciało Jak Mi Się Nie Chce...

                          Skomentuj

                          • YoungStallion
                            Perwers
                            • Jul 2005
                            • 1184

                            #14
                            Stary jestes zbyt spięty. Mysle ze w tym przypadku sama masturbacja niewiele ma tu do gadania- ona przedluza stosunek, ale nie prowadzi do braku wzwodu. Powiedz dziewzynie co Cie kręci i popros ją zeby to zrobila. Jezeli tak nie stanie to idz do lazienki, wyprostuj ptaszka i przyjdz do dziewczyny- i niech ona go w tym stanie utrzymuje. Maly powinien sie przyzwyczaić.
                            "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                            Stanisław Lem

                            Skomentuj

                            • evegeronimo
                              Świętoszek
                              • May 2005
                              • 3

                              #15
                              SposÓb Przyrostu CzŁonka
                              TRZEBA , BEZ ŻADNYCH OBAW, BARZDO MOCNO MECHANICZNIE WPŁYWAC NA MIĘSIEŃ CZŁONKA. TZN, TRZYMAJĄC GO BARZDO MOCNO W DŁONI, ALE NIE JAK DO MASTURBACJI, NA ILE MOZNA MOCNO, " SZARPAĆ "TEN MIĘSIEŃ, W KAZDA DAJĄCA SIĘ STRONE. PO PROSTU, MIĘSIEŃ, CZYLI CIAŁA JAMISTE, BĘDĄ WZMOCNIONE, UKRWIONE, I JUZ PO OK. 1-2 GODZ ŁĄCZNIE TEGO TRENINGU, ZOBACZYSZ I NIE UWIERZYSZ, JAK SIĘ POGRUBI CZŁONEK, NIECO WYDŁUZY. ROBIC CAŁĄ MOZLIWA SIŁĄ, ALE DO GRANICY. OPTYMALNY CZAS JEDNEGO TRENINGU, BYŁBY MIN 30 MIN, Z KRÓTKIMI PRZERWAMI NA ODPOCZYNEK DŁONI. ATRAKCJĄ JSET MOŻLIWOŚC PRACY DŁONI PATRNERKI, NIUE POWINNA DĄZYC DO WYWOŁANIA ORGAZMU CZŁONKA, NA ODWRÓT, UNIKAC GO. POWODZENIA, I NAPISZCIE O EFEKTACH. QUOTE=pawel21]lub by byl bardziej hm.."wydajny"? piszcie powaznie please :-) moze wreszcie sie czegos dowiemy... albo chociaz podyskutujemy [/QUOTE

                              Skomentuj

                              Working...