Szpetny ryj

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TakiegoWała
    Świętoszek
    • Apr 2012
    • 10

    Szpetny ryj

    Siema, mam 17 lat i jestem smutnym człowiekiem. Mam po prostu szpetny ryj którego się wstydzę. Wstydzę się gdy robią mi zdj, kręcą aparatem coś itp Co jakiś czas słyszę jakieś aluzje co do mojego wyglądu itp. W każdym wypowiedzianym do mojej osoby zdania nawet pozytywnego doszukuję się podtekstu. Ryj szpetny, bardzo chudy itp
    W sprawach koleżeńskich jest ok, co do dziewczyn to miałem 1 ale to jeszcze gdy byłem w podstawówce. Z dziewczynami tylko koleżeńsko :/ Nie umię sobie znaleźć dziewczyny przez szpetote. Nie chodzę na żadne dyskoteki itp bo się wstydzę. Ogólnie to jest mi źle i zabrał bym sznur i na drzewo...

    NIe musicie nic odpisywać, po prostu chciałem sie wyżalić bo nigdy tego nie robiłem.
  • Kasica
    Ocieracz
    • Oct 2011
    • 129

    #2
    Ponieważ masz 17 lat zaryzykuję stwierdzenie , że większa część jeśli nie całość "szpetoty" siedzi w twojej głowie , wyrośniesz z tego

    Skomentuj

    • Soundsleep
      Erotoman
      • Mar 2011
      • 734

      #3
      Czy można Cię prosić abyś wrzucił swoje zdjęcie, albo na PW. Nie, nie zamierzam się śmiać, tylko bądź świadomy, że ludzie generalizują na temat swojego wyglądu, przesadzają, i ze to, że coś im się nie udaje w życiu obwiniają właśnie swój wygląd. A to przeważnie jest nieraz dużą przesadą.

      A po co zaraz na drzewo... szkoda sznura i szkoda łamać gałęzie.

      Skomentuj

      • Kasica
        Ocieracz
        • Oct 2011
        • 129

        #4
        Też chętnie zobaczyłabym zdjęcie ...

        Skomentuj

        • snata
          Erotoman
          • Mar 2009
          • 612

          #5
          Samobójstwo nie rozwiązuje niczego, niezależnie od skutku próby rodzi tylko kolejne problemy.
          Kocham muzykę i niech tak zostanie

          Skomentuj

          • TakiegoWała
            Świętoszek
            • Apr 2012
            • 10

            #6
            Wstyd mi robić zdjęcie i je komuś pokazywać.
            NIe przesadzam, po prostu widzę i słyszę co inni mówią i to już jest smutne dla mnie. Ogarnia mnie żal ze jestem tak brzydki.

            Skomentuj

            • Soundsleep
              Erotoman
              • Mar 2011
              • 734

              #7
              Chłopie, nie lamentuj, tylko wklej zdjęcie. Dobrze Ci to zrobi, przede wszystkim zrobisz ten pierwszy krok w pokonywaniu tej nieśmiałości. Forum jest tolerancyjne jeżeli chodzi o wygląd itd.

              Skomentuj

              • snata
                Erotoman
                • Mar 2009
                • 612

                #8
                no i co z tego żeś brzydki, ja też jestem brzydalem grubo ciosanym i mam wy****ne na to. Trzeba żyć tak jak się chce bo masz tylko jedno życie
                Kocham muzykę i niech tak zostanie

                Skomentuj

                • Bambiii
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 852

                  #9
                  TakiegoWała, oby to nie była marna prowokacja...

                  Czy nie za bardzo przejmujesz się tym, co myslą o Tobie inni? Czy kiedykolwiek patrzyłeś w lustro, nie postrzegając siebie poprzez pryzmat wypowiedzi innych? Słuchaj, wszystko to jest kwestia pewności siebie. Tak naprawdę niewielu ludzi na tym świecie jest pieknych, większosc jest przeciętna. Ale często Ci przeciętni mają w sobie to coś, co sprawia, że są bardziej atrakcyjni od tych pięknych. Poza tym...piękno to przeważnie nuda.

                  Zastanawia mnie jedno...czy zawsze myślałeś, że jesteś brzydki? Czy może zacząłeś to sobie wmawiac po negatywnych komentarzach rówieśników?

                  Btw. wszystkich nas krytykują...ile to ja razy nie usłyszałam, że moja dupa ma rozmiar pięciodrzwiowej szafy, a cycki możnaby spakowac do paczki rodzynek.

                  Keep your head up! Pewnosc siebie to podstawa.
                  Eat shit.

                  Skomentuj

                  • Soundsleep
                    Erotoman
                    • Mar 2011
                    • 734

                    #10
                    Snata dobrze prawi. Ja też nie jestem kuźwa Brad Pitt, nie każda mnie kobieta chce, ale jakoś nie płaczę. Wiem jaki ja jestem, jaką mam wartość, a ze ktoś tego nie docenia - leje na niego ciepłym moczem. I to jest najważniejsze - kochać siebie. Gdy kochasz siebie, ktoś zrobi to samo - pokocha Ciebie.

                    Skomentuj

                    • Kasica
                      Ocieracz
                      • Oct 2011
                      • 129

                      #11
                      a ja mam słabość do brzydali

                      Skomentuj

                      • trinitro
                        Świętoszek
                        • Aug 2009
                        • 18

                        #12
                        Ja też bym chętnie zobaczył zdjęcie. Nie bój się, nie pójdzie "dalej w świat", na tym forum są raczej normalni ludzie
                        A teraz przypowieść. Uwaga, bo prawdziwa.
                        Mam kumpla, może średnio chłopak rozgarnięty, ale na pewno przystojny. 1,90m, umięśniony, męskie rysy twarzy, widać, że kobietom się naprawdę podoba. Chłopak znalazł dziewczynę, opowiadał nam o niej trochę, no to musiałem odpalić fejsa i obczaić
                        God, why.
                        Naprawdę, takiego paszczura na oczy nie widziałem. Boże, normalnie hipogryf jakich mało. Autentycznie NIE ZNAM brzydszej laski od niej.
                        Zaciekawiony, dlaczego taki przystojny chłopak ma TAK brzydką laskę, poruszyłem z nim ten temat. Kumpel... nie wiedział o co mi chodzi. Ona autentycznie mu się podobała.
                        Po prostu ma kompletnie inny gust ode mnie.
                        I tak doszedłem do wniosku, że nie ma brzydkich dziewczyn, bo brzydota to pojęcie względne.
                        Oni nadal są razem, a ty, TakiegoWała, wiedz, że i tak znaaaacznie lepiej być nieurodziwym mężczyzną, niż takąż kobietą

                        Skomentuj

                        • TakiegoWała
                          Świętoszek
                          • Apr 2012
                          • 10

                          #13
                          Napisał Bambiii
                          TakiegoWała, oby to nie była marna prowokacja...

                          Czy nie za bardzo przejmujesz się tym, co myslą o Tobie inni? Czy kiedykolwiek patrzyłeś w lustro, nie postrzegając siebie poprzez pryzmat wypowiedzi innych? Słuchaj, wszystko to jest kwestia pewności siebie. Tak naprawdę niewielu ludzi na tym świecie jest pieknych, większosc jest przeciętna. Ale często Ci przeciętni mają w sobie to coś, co sprawia, że są bardziej atrakcyjni od tych pięknych. Poza tym...piękno to przeważnie nuda.

                          Zastanawia mnie jedno...czy zawsze myślałeś, że jesteś brzydki? Czy może zacząłeś to sobie wmawiac po negatywnych komentarzach rówieśników?

                          Btw. wszystkich nas krytykują...ile to ja razy nie usłyszałam, że moja dupa ma rozmiar pięciodrzwiowej szafy, a cycki możnaby spakowac do paczki rodzynek.

                          Keep your head up! Pewnosc siebie to podstawa.

                          Nie, nie od zawsze. Od tamtego roku, kiedy to skończyłem gimnazjum i zacząłem naukę w szkole średniej. Wcześniej może były jakieś pojedyncze docinki ale nie pamiętam, większość w gim znałem itp to może dlatego nic nie mówili. Teraz to się nasiliło w nowej klasie ktoś mi tam ukratkiem pojechał, potem taka dziewczyna z klasy też mi coś pojechała, na kursach też mi ktoś coś powiedział., nauczycielka ostatnio jakąś aluzje powiedziała ( co mnie speszyło i do jakiś przemyśleń doprowadziło), raz "kolega" mi powiedział że jego ojciec powiedział że takich jak ja powinno się na noc do klatki chować :/ I nie nie przesadzam, bo widzę tą brzydote.

                          Skomentuj

                          • Ines
                            Ocieracz
                            • Jun 2009
                            • 164

                            #14
                            Jak ja sobie przypomnę jak wyglądałam w gimnazjum to mnie ogarnia czarna rozpacz. Wstydzę się chłopakowi pokazać zdjęcia z tego czasu. A teraz się czuję całkiem nieźle z moim wyglądem. Dlaczego? Bo wszystko to kwestia ogarnięcia się i zaakceptowania tego, czego zmienić się nie da. Idź do dobrego fryzjera, niech Ci dobierze fryzurę do kształtu twarzy. Kup dobrze dobrane ciuchy, w odpowiednich dla Ciebie kolorach. Pokombinuj z okularami, może akurat dodadzą Ci uroku. Jak masz problemy z cerą, to idź do dobrego dermatologa, jak trzeba będzie kupić drogie leki - odżałuj tą kasę i je kup. Albo kup szkła kontaktowe - może jakiś ciekawy kolor oczu odwróci uwagę od tego, czego w swojej twarzy nie lubisz. Trzeba kombinować! I zacznij siebie lubić. Moja koleżanka zawsze powtarza: "nie ma ludzi brzydkich, są tylko zaniedbani".
                            "A brudne łona kobiet złych istotą poezji w mig stają się"

                            Skomentuj

                            • TakiegoWała
                              Świętoszek
                              • Apr 2012
                              • 10

                              #15
                              "Naprawdę, takiego paszczura na oczy nie widziałem. Boże, normalnie hipogryf jakich mało. Autentycznie NIE ZNAM brzydszej laski od niej."

                              I właśnie tego też się obawiam, że gdybym już znalazł jakąś fajną laskę to w jej środowisku byłbym wyśmiany.

                              Skomentuj

                              Working...