W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Final w ustach - maly fenomen?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DaBi
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 5

    #46
    Po tym jak wytrysnę w ustach żony rzeczywiście mam większy odpływ . Lecz jak sobie przypomnę ten słodki języczek na żołędziu i niezapomniane uczucie lekkości. No to miodzio. Nie wiem czemu nie potrafię tylko jej przekonać do pocałunku tuz po wytrysku a chciałbym móc spróbować jaki smak, zapach ma ta odrobina spermy zmieszana z jej ślina . Żona woli wypluć do szklanki.

    Skomentuj

    • DaBi
      Świętoszek
      • Apr 2006
      • 5

      #47
      Niestety moja żonka tylko cmok a chciałbym naprawdę mokry pocałunek. Lecz może nie jestem zbyt stanowczy lecz wyznaję zasadę ze małymi krokami udało się ją przekonać i do pieszczot językiem może i do tego w koncu ja namwie.

      Skomentuj

      • Belaya
        Banned
        • Mar 2006
        • 92

        #48
        co do blony - jak ja jeszcze mialam (xD) moglam spokojnie palucha zmiescic, po rozgrzaniu 2. Dopiero po dolozeniu trzeciego mi poszla. wiem, ze OT, ale ktos na poprzedniej stronie pytal xD

        Skomentuj

        • OMFG
          Erotoman
          • Mar 2006
          • 613

          #49
          Ja tam nie widze nic gorszacego w calusach po finale w ustach - skoro on to lubi to cos w tym musi byc Niestety jeszcze nie udalo mi sie jej do tego przekonac, ale ja sie nie poddaje i czekam z niecierpliwoscia

          Skomentuj

          • Księciunio
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jun 2005
            • 348

            #50
            JAsie przekonałem i potwierdzam ze to odlot !! a dlaczego by potem nie całować dziewczyny ?? dlamnie to nie problem. sama natura
            Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

            Skomentuj

            • gal_anonim
              Ocieracz
              • Mar 2006
              • 107

              #51
              W sumie to wszystko jest nasze, organiczne, nie liżemy przecież jakichś bakterii ze śmietnika. No ale co kto lubi...

              Skomentuj

              • Paszczak
                Ocieracz
                • May 2006
                • 105

                #52
                Nie mam nic przeciwko temu, ale moja żona czasem wpada na pomysł, żeby mi całą dawkę przekazać. A moja sperma mi po prostu nie smakuje. Jej zresztą też. Ale i tak najczęściej kończę w ustach Ona konczy pierwsza a ja też chcę coś z tego mieć A z tym wyczerpaniem to prawda. W moim przypadku jednak wiąże się to z o wiele wiekszymi doznaniami. Orgazm jest po prostu poteżny. czasami, aż mam drgawki

                Skomentuj

                • marazm
                  Świętoszek
                  • Jun 2006
                  • 22

                  #53
                  U mnie to jest totalny odjazd, raz partnerka nalegała, żebym skończył w jej ustach i poprostu cały zdrentwiałem. Mega orgazm, niczego podobnego wcześniej nie doświadczyłem. Po chwili mrowienie całego ciała, bezwładność i ciężki oddech. Aż trudno mi to sobie teraz wyobrazić. Żadnego bólu, po kilku minutach "odpoczynku" po takim początku mógłbym się kochać 24 godziny. Niestety kompletnie nie było na to czasu
                  0statnio edytowany przez marazm; 02-06-06, 22:16.
                  zapraszam w wolnej chwili, nie ma tu nudnych opisów
                  http://nieczytelne.blogspot.com

                  Skomentuj

                  • Raine
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 5249

                    #54
                    Hehe, to masz zupełnie inaczej niż ja... ja po podobnym finiszu czuję się zmęczony -- przynajmniej przez jakiś czas.
                    Ale fakt, że faceta chyba tylko taki finał może doprowadzić do 'muzyki debili' czyli... decybeli

                    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                    Regulamin Forum.

                    Skomentuj

                    Working...