Co o tobie mówi twój nick??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DSD
    Perwers
    • Jan 2010
    • 1275

    #61
    • Trudno zdobyć twoje serce, ale kiedy się już zakochasz to na całego
    • Zawsze dotrzymujesz raz danego słowa, twoi przyjaciele i współpracownicy wiedza, ze można ci powierzyć odpowiedzialne zadania
    • Gdy obdarzysz kogoś zaufaniem, jesteś wiernym i oddanym przyjacielem
    • Wykazujesz determinację w dążeniu do celu, nie zniechęcasz się napotkanymi przeszkodami
    • W związku potrafisz zarówno dawać jak i brać co czyni cię wyjątkowym partnerem.
    • Nie boisz się ciężkiej pracy i podejmowania wyzwań, zrobisz wiele by osiągnąć sukces
    To było po wpisaniu mojego nicku. A poniższe:
    • Jesteś lojalny i koleżeński, nie cierpisz fałszu i dwulicowości
    • Jesteś osoba rzetelną i pracowitą, wolisz raczej sam pracować więcej niż wyzyskiwać innych.
    • Jesteś wymagający wobec innych ale tez dajesz bardzo dużo od siebie
    • Nie znosisz rutyny, jesteś urodzonym poszukiwaczem przygód
    • Nie jesteś pedantem, ale lubisz gdy otacza cię ład i porządek, nawet w tzw. artystycznym nieładzie
    • Nie boisz się ciężkiej pracy i podejmowania wyzwań, zrobisz wiele by osiągnąć sukces
    gdy wpisałem 'dupiatastrona'. Zaś po kolejnym wpisaniu dsd wyszło:
    • Jesteś lojalny i koleżeński, nie cierpisz fałszu i dwulicowości
    • Jesteś osoba rzetelną i pracowitą, wolisz raczej sam pracować więcej niż wyzyskiwać innych.
    • Jesteś wymagający wobec innych ale tez dajesz bardzo dużo od siebie
    • Nie znosisz rutyny, jesteś urodzonym poszukiwaczem przygód
    • Nie jesteś pedantem, ale lubisz gdy otacza cię ład i porządek, nawet w tzw. artystycznym nieładzie
    • Nie boisz się ciężkiej pracy i podejmowania wyzwań, zrobisz wiele by osiągnąć sukces
    watch ma rację
    'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

    Skomentuj

    • jonblack
      Świętoszek
      • Apr 2009
      • 12

      #62
      Znam kilka testów psychologicznych na osobowość które w jakimś stopniu sie sprawdzają. Ten poległ na całej linij jeśli chodzi o moją osobę
      Lepiej żałować za grzechy niż za stracone sytuacje

      Skomentuj

      Working...