Jakie macie fetysze?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • CD_ Bożena
    Świętoszek
    • May 2023
    • 26

    Damskie ubrania na mężczyznach również.. Sam też noszę

    Skomentuj

    • Dave21
      Świętoszek
      • Sep 2023
      • 2

      Jak już pisałem w innym wątku mój fetysz to rujnowanie wyglądu sobie oraz kobiecie poprzez brudzenie np.błotem,jedzeniem, itp.

      Skomentuj

      • km50
        Świntuszek
        • Oct 2023
        • 52

        Nie ukrywam, że pociągają mnie też ładnie umalowane usta u kobiety, jak i w ogóle makijaż. A także ładnie pomalowane, nieco przedłużone paznokcie (ale nie za długie, żadne tam szpony pięciocentymetrowe). Preferuję u kobiet lakier czerwony, różowy lub czarny (czarny świetnie wygląda u nastolatek, licealistek i studentek). Od biedy może być też niebieski. Ładny manicure jest u mnie związany z fetyszem, jakim jest przebijanie paznokciami balonów przez kobiety.

        Skomentuj

        • Godefroy_87
          Ocieracz
          • Jul 2020
          • 112

          Okulary u kobiet na pewno w czołówce u mnie.

          Skomentuj

          • mantin
            Świętoszek
            • Jan 2024
            • 2

            Uwielbiam u kobiet

            Mój fetysz i to co lubię u kobiet , to długie włosy do których mógłbym się tulić i wąchać ich zapach , wystające wargi sromowe z cipki, zwłaszcza gdy kobieta jest nachylona i od tyłu widać pulchną cipkę lekko rozwartą, lubię również ładne perfumy u kobiety gdy czuję powabny zapach, sterczące sutki w stojących cycuszkach które lubię pieścić i ssać, ładne majteczki przylegające do cipki, która mocno się w nich odznacza.

            Skomentuj

            • MrX Deviant
              Świętoszek
              • Jan 2024
              • 1

              Ostatnio mam kilka dziwnych fetyszy . Podniecają mnie niektóre nietypowe fryzury u kobiet. Te normalne też lubię, ale chciałbym spotkać sie z dziewczyną która ma taką fryzurę ale chciałby zrobić. Podniecają mnie tez tatuaże i kolczyki u kobiet i sam chętnie bym kobiecie kilka kolczykow zrobił tak dla zabawy. Liczę że ona różniez by mi kilka zrobiła tam gdzie by chciala. Lubię też kobiece stopy i np szpilki u kobiet. To kilka z moich fetyszy. Nie anonsujemy! - K
              Last edited by Kalilah; 23-01-24, 20:43.

              Skomentuj

              • andone91
                Świętoszek
                • Feb 2015
                • 13

                Dla mnie naturalne kobiety są fetyszem, tak nieosiągalne w dzisiejszych czasach.
                Wiek i budowa ciała gra tu drugie skrzypce. Najbardziej mnie kręcą kobiety, które się nie malują i nie golą ciała. Nie chodzi mi tu o osoby niezadbane ale o takie, które podjęły taką decyzję. Bardzo cenię takie kobiety

                Skomentuj

                Working...