Jaki strapon wybrać?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kolega91
    Świętoszek
    • Aug 2016
    • 24

    Jaki strapon wybrać?

    Hej, z racji tego że bardzo lubię zamianę ról i anal "w drugą stronę" chciałbym kupić strapon dla mojej dziewczyny. Wybór jest duży i ciężko coś wybrać, dlatego chciałbym coś sprawdzonego.
    Zależy mi przede wszystkim żeby jej było przyjemnie i mogła sobie sprawić przyjemność posuwając mnie Więc w grę wchodzi raczej dwustronny.
    Druga rzecz na jakiej mi zależy to realistyczne doznania dla mnie, chcę poczuć to co ona czuje kiedy ją bzykam w tyłeczek
    Możecie coś polecić?
  • Judasz007
    Świętoszek
    • Aug 2016
    • 44

    #2
    Napisał Kolega91
    Hej, z racji tego że bardzo lubię zamianę ról i anal "w drugą stronę" chciałbym kupić strapon dla mojej dziewczyny. Wybór jest duży i ciężko coś wybrać, dlatego chciałbym coś sprawdzonego.
    Zależy mi przede wszystkim żeby jej było przyjemnie i mogła sobie sprawić przyjemność posuwając mnie Więc w grę wchodzi raczej dwustronny.
    Druga rzecz na jakiej mi zależy to realistyczne doznania dla mnie, chcę poczuć to co ona czuje kiedy ją bzykam w tyłeczek
    Możecie coś polecić?

    A nie latwiej kumpla poprosic ? 😃
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?

    Skomentuj

    • przyjaciel40
      Perwers
      • Jul 2010
      • 1116

      #3
      faktycznie Judasz z Ciebie bo judzisz i judzisz
      Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

      Skomentuj

      • Kolega91
        Świętoszek
        • Aug 2016
        • 24

        #4
        Napisał Judasz007
        A nie latwiej kumpla poprosic ? 😃
        Ja nie mam takich zapędów więc za takie rady podziękuję.

        Skomentuj

        Working...