Piss Sex

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piswallow
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 10

    Bardzo lubie jak moja zona sika mi do ust. Czesto polykam troche. Moja zona bardzo to lubi, choc przekonanie jej do tego zajelo mi ponad 3 lata. Robimy to jako element gry wstepnej. Zawsze po tym pieszcze ja oralnie i powiem Wam, ze ani zapach ani slonawy smak nie przeszkadaja mi. Powiedzialbym nawet ze niesamowice mnie kreca. Polecam wszystkim.

    Skomentuj

    • Jonmal
      Świętoszek
      • Apr 2006
      • 40

      Napisał Piswallow
      Bardzo lubie jak moja zona sika mi do ust. Czesto polykam troche.
      a ja moge pic ten nektar szklankami..... :-D
      Amor vincit omnia...

      Skomentuj

      • Loveless
        Świętoszek
        • Apr 2006
        • 17

        jak dla mnie ochyda, ale każdy lubi co innego
        God's in his Heaven -
        All's right with the world!

        from: Robert Browning (1812-1889)
        Pippa Passes

        Skomentuj

        • Qbek
          Świętoszek
          • Apr 2006
          • 14

          tak od razu szklankami to nie.....
          sam fakt picia czy smaku mnie w tym najbardziej wcale nie kręci, raczej sytuacja - jakos dziwnie to odbieram jako zniesienie kolajnych barirer i większe zblizenie....

          ale ja to dziwny jestem.....
          Qbek -wiadomo czyj.....

          Skomentuj

          • OMFG
            Erotoman
            • Mar 2006
            • 613

            My tego jeszcze nie probowalismy ale piss jest rzecza ktora bardzo mnie kreci i wydaje mi sie ze moja mysia tez ma na to ochote, ale poki co stosujemy metode malych kroczkow wiec dam znac co i jak kiedy tylko to zrobimy

            Skomentuj

            • Piswallow
              Świętoszek
              • Apr 2006
              • 10

              Napisał Qbek
              tak od razu szklankami to nie.....
              sam fakt picia czy smaku mnie w tym najbardziej wcale nie kręci, raczej sytuacja - jakos dziwnie to odbieram jako zniesienie kolajnych barirer i większe zblizenie....

              ale ja to dziwny jestem.....

              Mam podobne zdanie na ten temat. Oczywiscie nie robimy tego codziennie. Od czasu do czasu.

              Skomentuj

              • Paszczak
                Ocieracz
                • May 2006
                • 105

                Raz spróbowałem. Więcej moja małżowinka nie chciała Ale mamy jeszcze czas. Mi było fajnie. Ale ja to perwers jestem. A ona nie bardzo

                Skomentuj

                • thomas83
                  Ocieracz
                  • May 2005
                  • 178

                  Momencik - skoro mocz jest naturalną wydzieliną ciała, skoro ma swój zapach, smak, skoro ludzie to wylewają na siebie a nawet połykają, to dlaczego nie robią tego z, mówiąc brzydko i wprost - gównem? Przecież niejako spełnia w/w wymogi?
                  a licznik postów bije...

                  Skomentuj

                  • OMFG
                    Erotoman
                    • Mar 2006
                    • 613

                    Jak nie robia jak robia - tyle tylko ze nie wszyscy. Mi nie bardzo podchodzi ani konsystendja ani zapach XXX.

                    Smaczengo

                    Zaczynam podejrzewać, że jesteś solidnie pod gazem. Może chcesz dobę na odpoczynek?
                    R.
                    Last edited by Raine; 12-05-06, 18:37.

                    Skomentuj

                    • Paszczak
                      Ocieracz
                      • May 2006
                      • 105

                      A mocz po kilku piwkach i trzecim czy czwartym sikamiu z kolei nie ma smaku ani zapachu. Tu nie chodzi o o te wrażenia. Jak już ktoś pisał na tym forum mało kto stosuje do takich zabaw poranny mocz. Sam nie przepadam za takim intensywnym smakiem i zapachem a jednak bardzo mnie kręci pissing.

                      Skomentuj

                      • szmugglarz
                        Świętoszek
                        • May 2006
                        • 5

                        Skomentuj

                        • leon
                          Świntuszek
                          • Mar 2005
                          • 53

                          Napisał Diablo
                          Ostatnio z moją dziewczyną miałem wielką rozprawę na temat oddawania na siebie nie tylko moczu ale wszystkiego co tylko człowiek może wyprodukować. Zaczęło się od tego że kumpel przysłał mi link do strony na której kilka dziewczyn zabawiało się w nauczycielkę i uczennice, tak to się przynajmniej zaczynało. Na początku wszystko było ok. dziewczynki zaczęły się rozbierać, całować po coraz to intymniejszych miejscach, aż w końcu jedna zwaliła kloca na drugą, a później to już robiło się coraz ładniej. Srały sobie do buzi, jadły to, smarowały się, jedna w końcu nie wytrzymałą i zarzygała dupę nauczycielce.
                          No ale nie napisałeś co twoja panna na to.

                          Napisał radocha
                          o2 chodza jeszcze gorsze np zdjecia z odcinania sobie zołędzi jakas igla czy skalepelem oczywiscie wiadomo ze fotomontaz bo nikt sobie cegos takiego nie zrobi
                          Problem w tym że na próżno się pociesza. To nie są fotomontaże.
                          Last edited by sister_lu; 10-05-09, 15:53.

                          Skomentuj

                          • zenga
                            Świętoszek
                            • Jun 2006
                            • 5

                            sikanie na siebie mnie nie bawi ale kręcą mnie kobiety w mokrych ubraniach kto wie gdzie zdobyć filmy wetlook video

                            Skomentuj

                            • szmugglarz
                              Świętoszek
                              • May 2006
                              • 5

                              Wet Look

                              Wpisz sobie w google Wet Look i powinno Ci sie wyswietlic od liche i jeszcze troche stron z filmami i zdjeciami.
                              Pozdrawiam.

                              Skomentuj

                              • hanca22
                                Świntuszek
                                • Jun 2006
                                • 63

                                Bardzo bym chciała spróbować pissingu. Kreci mnie to.

                                Skomentuj

                                Working...