W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wspomagacze stosunku z apteki?:)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gural413
    Świętoszek
    • Aug 2011
    • 1

    Wspomagacze stosunku z apteki?:)

    Witam, chciałbym zapytać czy używaliście jakichś środków(lub czy wiecie o nich) na powiększanie penisa lub przedłużenie stosunku które dostępne są w aptece a nie w seksshopie.? Chodzi mi tylko o taki dostępne w aptekach.
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3900

    #2
    Na przedłużenie stosunku z apteki najlepsza jest gruba guma, Janie Dębica Na powiększenie penisa podejrzewam, że nic działającego inaczej niż placebo nie ma bo to suplementy diety a nie leki - oszczędź sobie nerwów i kasy.
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • arktan
      Banned
      • Jun 2011
      • 9

      #3
      są różne środki farmakologiczne przedłużające stosunek (najcześciej forma w szprycy) i zapewne dostępne na recepte. Tylko pytanie po co?

      Skomentuj

      • Wujek

        #4
        Nie. Nie potrzebuje. Ptaka mam godnego. A i na czas stosunku nie narzekam.

        Skomentuj

        • missxnothing
          Świętoszek
          • Aug 2011
          • 22

          #5
          na przedłużenie stosunku to DUREX performa .
          Jeszcze ten jeden raz jesteś dla mnie jak narkotyk.

          Skomentuj

          • grechuta4

            #6
            a dodam że powiększanie penisa nie istnieje tym bardziej w aptece

            Skomentuj

            • snb_girl
              Banned
              • Oct 2010
              • 213

              #7
              Na upartego istnieje powiększenie penisa, np w Pl się takimi cudami prof Perdzyński zajmuje

              Skomentuj

              Working...