W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks-spotkania z internetu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wuc
    Świętoszek
    • Aug 2011
    • 1

    Seks-spotkania z internetu

    Witam.

    Znacie jakieś konkretne strony zeby poznać
    kogoś na seks? Tzn. chodzi mi o heteresexualne
    portale.

    Używał ktoś sexrandek, sponsorek lub sexuarium,
    ile to warte?
    I czy te płatne to jest lipa?

    Pozdrawiam.

    edit: Oczywiscie chodzi o Panie co robią to z zamiłowania a nie za pieniądze.
    0statnio edytowany przez wuc; 13-08-11, 03:57.
  • paul_78
    Erotoman
    • Jul 2007
    • 470

    #2
    No money, no honey kolego. Z zamiłowania to robią z fajnymi facetami... a jak ktoś jest leszczem i musi w internecie szukać, to musi płacić.
    Non serviam

    Skomentuj

    • pannaanastazja
      Erotoman
      • Jul 2011
      • 396

      #3
      wszelkie portale randkowe , roli się tam od ludzi szukających takich uciech, więcej nie wiem nie korzystam i nie mam zamiaru
      „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

      Skomentuj

      • 495f50
        Perwers
        • May 2011
        • 1118

        #4
        "Wszelkie portale randkowe"? Nie myliłbym np. Sympatii.pl ze stronami typu sex-randki.pl, bo nie mają ze sobą niemal nic wspólnego ;>

        Skomentuj

        • pannaanastazja
          Erotoman
          • Jul 2011
          • 396

          #5
          Co 2 osoba na sympatii szuka przygód na jedno noc, uwierz mi miałam tam konto całe 2 dni!
          „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

          Skomentuj

          • 495f50
            Perwers
            • May 2011
            • 1118

            #6
            A ja mam tam konto od chyba 5 lat, i jakoś mam inne zdanie. Powiem więcej - poznałem tam trochę osób, i jakoś żadna z nich nie szukała tam seksu.

            Skomentuj

            • pannaanastazja
              Erotoman
              • Jul 2011
              • 396

              #7
              U mnie tylko tacy się zdarzali
              „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

              Skomentuj

              • Alexandra
                Banned
                • Mar 2011
                • 382

                #8
                Nie korzystam, nie mam zamiaru. Potrafię się umówić na żywo)))

                Skomentuj

                • 495f50
                  Perwers
                  • May 2011
                  • 1118

                  #9
                  Anastazja - masa facetów myśli ch... zamiast głową, tyle że na portalach tego typu jest to bardziej widoczne bo się "nie boją" - Ty widzisz to tym bardziej, bo jesteś ładną dziewczyną. Nie zmienia to jednak faktu, że nie powinnaś generalizować, bo zawsze jest tak, że taka grupa imbecyli niszczy reputację większej grupy. A tymczasem proponuję koniec kwestii, bo trochę spamujemy.

                  Tak czy owak, jako że wuc jest przedstawicielem "płci brzydkiej", to do celów jakie opisał stron typu Sympatia czy podobne mu nie polecam, bo tam nic nie znajdzie.

                  Skomentuj

                  • lucas21
                    Erotoman
                    • Jun 2011
                    • 458

                    #10
                    Napisał paul_78
                    No money, no honey kolego. Z zamiłowania to robią z fajnymi facetami... a jak ktoś jest leszczem i musi w internecie szukać, to musi płacić.
                    Dokładnie, święta racja Jak chłopak fajny to "czemu nie, spróbować możemy" A niby bez uczucia nie pójdą do łóżka..
                    Ostatnio na czacie z ciekawości z kumplem szukał jakiejś do dostał propozycje żeby wejść na na jakąś strone i tam są kobiety, które nie tylko to zrobią z Tobą, ale i zasponsorują, jakieś szefowe z takimi potrzebami czy coś

                    Skomentuj

                    • paul_78
                      Erotoman
                      • Jul 2007
                      • 470

                      #11
                      Taka strona to też niezłe wyciąganie kasy - robisz profile "sponsorek", a każdy leszcz chętny na sponsoring musi się zarejestrować za kasę. Wysyła maile do niby sponsorek i dostaje odpowiedź, że się nie nadaje. Trudno udowodnić oszustwo, kasa od pojedynczego gościa jest niewielka więc mało kto idzie na policję i tak się*kręci biznes.
                      Non serviam

                      Skomentuj

                      • lucas21
                        Erotoman
                        • Jun 2011
                        • 458

                        #12
                        paul_78 - widzę przerabiałeś już to... ?

                        Skomentuj

                        • paul_78
                          Erotoman
                          • Jul 2007
                          • 470

                          #13
                          Przerabiałem, ale nie od strony szukania sponsorki, tylko analizy opłacalności ścigania oszusta
                          Non serviam

                          Skomentuj

                          Working...