W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja analna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kacperson
    Świętoszek
    • Apr 2015
    • 1

    Masturbacja analna

    Siemka, słyszałem od kumpli że ten rodzaj masturbacji jest przyjemny. I zachodzą pytania (chodzi mi o masturbacje ręką bo zabawek niemam a ogóry i tego typu "sprzęt" mnie odstrasza)
    -czym nawilżyć pupe
    -jak to robić (słyszałem o stymulacji prostaty a niemam pojęcia jak ją znaleźć)


    Z góry dzięki za pomoc w analnych przygodach
  • Fornaxx
    Świętoszek
    • Feb 2015
    • 38

    #2
    Do nawilżenia dobra będzie oliwka dla dzieci ale ona lubi wysychać. W dodatku nie wiem czy posiadasz. Dobrym środkiem zastępczym może być olej żepakowy. Nie wysycha, śliski, (przynajmniejmnie) nie drażni, masz go już w szafce. Polecam robić to wtedy w wannie lub pod prysznicem bo plamy i tak dalej. Ale nawet wtedy radze uważać bo dość łatwo o wywrotke i nadal dość ciężko go z siebie zmyć.

    Hmm palcami może być ciężko sięgnąć do prostaty. Jest dość głęboko w porównaniu do długości palców. Jest to organ położony na wewnętrznej ściance odbytu (od strony cohones), jakjeś 8-10 cm za zwieraczem. Prostata odpowiada za wydzielanie śluzu, który nawilża penisa więc po odpowiedznio długiej stymulacji końcówka ci zmoknie ;-) . Jak ją masować i jak znaleźć masz filmiki instruktażeowe na yt. "Prostate masagge".

    Nie wiem jak jest, ale możesz się rozejżeć po domu za improwizowanymi zabawkami. Jakieś małe buteleczki po kosmetykach itp. U mnie tę role pełni wieszak na ubrania :-D . Taki gruby z litegi plastiku około 1 cm średnicy o okrągłym przekroju. Może być szczoteczka do zębów. Jak masz elektryczną to masz wibrator w jednym

    Skomentuj

    • onanista biseks
      Świntuszek
      • Jan 2014
      • 58

      #3
      Próbowałem, chociaż dzieki analnej masturbacji nigdy nie osiągnąłem wytrysku, stosowałem ją jako dodatkowy bodziec, aby wzmóc doznania z klasycznego walenia; nie polecam stosować zbyt grubych przedmiotów, coś o grubości przecietnego penisa zupełnie wystarczy, palec jest z kolei dla mnie zbyt cienki, a co do nawilżenia, to oliwka, wazelina lub dostepne lubryfikanty.

      Skomentuj

      • spermopompka
        Świętoszek
        • May 2015
        • 40

        #4
        W sumie są dedykowane masażery prostaty.

        Skomentuj

        • Dawca rozkoszy
          Świętoszek
          • Jun 2015
          • 24

          #5
          a ja tam wole jak mi laska masuje prostate

          Skomentuj

          Working...