Wspólna masturbacja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dami97
    Świętoszek
    • Dec 2014
    • 3

    Wspólna masturbacja

    Cześć.
    Może odrazu przejdę do tematu... Bardzo chciałbym się pomasturbować z moim najlepszym przyjacielem. Problem w tym, że nie wiem jak się Go o to bezpiecznie zapytać żyby nie wyjść na homo :c Czytałem już bardzo dużo na te tematy, ale defakto i tak nie mam pojęcia od czego zacząć i jaką metodę wybrać Jeśli chodzi o wspólne walenie to chodzi o to, że jestem bardzo ciekaw jak to jest i hmm nie ukryję że ciekawi mnie czy mój przyjaciel ma większego ode mnie... Nie ukrywam też, że troszkę się boję o to zapytać ( Mamy po 17 lat jesteśmy w 2 kl technikum. Jeśli byś ie mieli jakieś fajne metody to bardzo bym był wdzięczny za pomoc, na prawdę. Jest to dla mnie bardzo ważne. Z góry dziękuję i pozdrawiam Dami97
  • PowiemCiZe

    #2
    "nie wiem jak się Go o to bezpiecznie zapytać żyby nie wyjść na homo" - no sorry, ale jeśli chcesz walić z kumplem, to chyba jesteś homo... a przynajmniej masz takie ciągoty.

    Poza tym - do matury się uczyć, a nie głupoty w głowie.

    Skomentuj

    • mily_fajny29
      Świntuszek
      • Sep 2014
      • 62

      #3
      sprobuj znienacka jak bedzie jadl kanapke, albo odrabial lekcje wyjmij ptaka i zacznij walic moze sie przylaczy ...alez ludzie maja problemy...

      Skomentuj

      • Dami97
        Świętoszek
        • Dec 2014
        • 3

        #4
        Napisał PowiemCiZe
        "nie wiem jak się Go o to bezpiecznie zapytać żyby nie wyjść na homo" - no sorry, ale jeśli chcesz walić z kumplem, to chyba jesteś homo... a przynajmniej masz takie ciągoty.

        Poza tym - do matury się uczyć, a nie głupoty w głowie.
        Bardzo Was proszę, bez takich komentarzy :/
        Wyraźnie napisałem w czym problem. Ja nie proszę o UMORALNIANIE mojej osoby tylko o zdania z sensem i na temat.
        TO JEST NAPRAWDE DLA MNIE WAŻNE.

        Napisał mily_fajny29
        sprobuj znienacka jak bedzie jadl kanapke, albo odrabial lekcje wyjmij ptaka i zacznij walic moze sie przylaczy ...alez ludzie maja problemy...

        Bardzo Cię proszę, jeśli nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz nic. "Jak masz coś robić, to rób to dobrze, a jak masz coś robić źle to nie rób wogóle"
        Last edited by iceberg; 29-12-14, 11:12. Powód: edytuj posty, to dla forum jest WAŻNE

        Skomentuj

        • dusia
          Świętoszek
          • Dec 2014
          • 17

          #5
          Czemu tak na niego naskakujecie?

          Skomentuj

          • lowiczaki
            Ocieracz
            • Aug 2013
            • 158

            #6
            bo nie mają nic ciekawego do powiedzenia.

            Skomentuj

            • Dami97
              Świętoszek
              • Dec 2014
              • 3

              #7
              Napisał lowiczaki
              bo nie mają nic ciekawego do powiedzenia.
              Jeśli w jakiś sposób Cię uraziłem w tym co napisałem to wybacz. Ale nie wydaje mi się żebym kogokolwiek tu obraził. A jeśli nie jest to dla was ciekawe to po co taka spina ? Chciałem tylko Was zapytać o coś a i tak się nie da bo komuś to przeszkadza. Z resztą co kogo obchodzi orientacja ?Ja pytam o coś zupełnie innego. Niestety taka jest właśnie mentalność polaków. Nie ukrywam że troche mi przykro, no ale co ja mogę poradzić, nie ja Was wychowałem. Oczywiście mowa do tych zawistnych.

              Skomentuj

              • lowiczaki
                Ocieracz
                • Aug 2013
                • 158

                #8
                hmmm nie bardzo rozumiem dlaczego piszesz to do mnie Ja Cię "broniłem" że tak powiem
                Odpisałem Dusi dlaczego tak naskakują i tyle. Po to jest to forum żeby pytać o takie sprawy itp. ale niech nie zwiedzie Cię ta nazwa BEZ TABU bo nie raz i dwa widziałem nagonkę na kogoś kto miał jakieś tam zboczenie

                Skomentuj

                • Ygreko
                  Erotoman
                  • Sep 2006
                  • 557

                  #9
                  Taka rada, idź tam gdzie trzeba być nago, np sauna. Jeśli to przyjaciel to nie będzie z tym kłopotów,
                  Otem zacznij zwyczajnie, bezpośrednio pytać o zgadywać w tej tematyce. Nie ma nic gorszego niż podchody.
                  Potem jak się już oswoicie z rozmowami o seksie, waleniu itd. To zapytaj wprost. Jak stanowczo odmówi zapomnij o tym. Jak owie ze coś nie bardzo - spróbuj rozwiązać bariery.
                  Czy wyjdziesz na homo? Po jednej takiej akcji nie, ale jeśli będzie się nasilać to nie walcz z tym, jednak nie wykorzystuj przyjaciół do zaspokajania swych potrzeb seksualnych.

                  Skomentuj

                  Working...