W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem z wejściem

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Corinek
    Ocieracz
    • Feb 2013
    • 119

    Problem z wejściem

    Ostatnio rozpoczęliśmy współżycie z moim chłopakiem. Mamy niestety pewien problem.

    Chłopak nie jest w stanie we mnie wejść. Końcówka członka wchodzi, ale zaraz potem ześlizguje się. Tylko i wyłącznie na pieska nam się udało, a i tak było to problematyczne.
    Jego członek nie jest jakoś super długi (14 cm we wzwodzie) i jest zakrzywiony do dołu. Czy to może być przyczyną? Jeśli tak, to co możemy na to poradzić?
  • camma2
    Seksualnie Niewyżyty
    • Dec 2012
    • 231

    #2
    jak początek wejdzie to się nie powinien wyslizgiwac, a skoro on jest do dołu to analogicznie spróbuj unieść wyżej nogi.
    Kobieta nie goni za mężczyzną, bo kto widział,żeby pułapka goniła mysz

    Skomentuj

    • bartekct
      Banned
      • Jul 2012
      • 14

      #3
      A jaki problem żeby przytrzymał ptaszka aż wejdzie do końca ??

      Skomentuj

      • blackberry23
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2013
        • 303

        #4
        moze bardziej nawilzyc, ty unies wyzej biodra a on mocniej popcha??
        'Ulegaj prostym uczuciom. Raz w roku pojedź w stronę zachodzącego słońca.' - "Dawca", M. Osikowicz

        Skomentuj

        • Corinek
          Ocieracz
          • Feb 2013
          • 119

          #5
          Spróbuje unieść nogi w najbliższym czasie, ale wydaje mi się, że to też może nie działać

          Napisał bartekct
          A jaki problem żeby przytrzymał ptaszka aż wejdzie do końca ??
          Oto chodzi, że to nic nie daje. Po prostu się obsuwa. A ma problem ze zbliżeniem się ze względu na to, że mam do wewnątrz pokaźnego rozmiaru uda

          Napisał blackberry23
          moze bardziej nawilzyc, ty unies wyzej biodra a on mocniej popcha??
          Z nawilżeniem próbowaliśmy za pomocą durex play. Troszeczkę pomaga, ale niewiele. Uniesienie wyżej bioder też nie daje efektów.

          Skomentuj

          • znowuzapilem
            SeksMistrz
            • Nov 2010
            • 3555

            #6
            Wytłumacz dokładnie jak się wyślizguje bo niepotrafie sobie tego wyobrazić.
            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

            Skomentuj

            • camma2
              Seksualnie Niewyżyty
              • Dec 2012
              • 231

              #7
              Napisał Corinek

              Oto chodzi, że to nic nie daje. Po prostu się obsuwa. A ma problem ze zbliżeniem się ze względu na to, że mam do wewnątrz pokaźnego rozmiaru uda
              jak pokaźne? ile ważysz?,
              a może mu nie staje jak powinien i nie może go ,,wepchnąć"
              Kobieta nie goni za mężczyzną, bo kto widział,żeby pułapka goniła mysz

              Skomentuj

              • bartekct
                Banned
                • Jul 2012
                • 14

                #8
                To, że nie staje to też nie problem. Przy pierwszych razach z powodu stresu mi nie bardzo stawał a problemu by wejść większego nie miałem.
                Nogi wyżej i szerzej i niech trzyma ptaka i wejdzie bez problemu
                Jest jeszcze jedna opcja, może masz gruba błonę i trzeba ją operacyjnie usunąć ??

                Skomentuj

                • roz34
                  Erotoman
                  • Jun 2010
                  • 485

                  #9
                  Napisał bartekct
                  Jest jeszcze jedna opcja, może masz gruba błonę i trzeba ją operacyjnie usunąć ??
                  chyba już nie ma błony, było coś o udanym piesku.

                  A inne pozycje, np. jeździec?
                  Spróbujcie nawilżyć się czymś z apteki, np KY

                  Podobnie jak RJ nie umiem sobie tego wyobrazić, jedyne co mi przychodzi do głowy to mała sztywność lub mega stres.
                  Macie jakieś doświadczenia?
                  Zabezpieczacie się sensownie?
                  Piszesz o sobie, ze masz pokaźne uda, a czy partner ma duży brzuch?

                  Innymi słowy, więcej szczegółów.

                  R34
                  fan minetki

                  Skomentuj

                  • ar3k92
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jun 2009
                    • 326

                    #10
                    A może problem leży po Twojej stronie. Mam na myśli budowę Twojej pochwy, bo być może wskutek czegoś jest za ciasna. Jeśli do tego dodać niepełny wzwód i stres to faktycznie Twój chłopak może mieć problemy z włożeniem. Słusznie napisał roz34, musisz podać nam wiecej szczegółów bo na podstawie tego możemy tylko gdybać. A 14 cm, którymi jest obdarzony Twój chłopak nie powinny stanowić większego problemu w penetracji, tymbardziej że istnieją pozycje umożliwiające zbliżenie panom z nieco krótszym przyrodzeniem.......no chyba, że oboje macie lekką nadwagę.
                    "everybody lies..."

                    Skomentuj

                    • Corinek
                      Ocieracz
                      • Feb 2013
                      • 119

                      #11
                      Napisał znowuzapilem
                      Wytłumacz dokładnie jak się wyślizguje bo niepotrafie sobie tego wyobrazić.
                      Wchodzi we mnie końcówka penisa, a kiedy chłopak chce wepchnąć bardziej ona po prostu ucieka. I znów całkiem ze mnie wychodzi.

                      Napisał camma2
                      jak pokaźne? ile ważysz?,
                      a może mu nie staje jak powinien i nie może go ,,wepchnąć"
                      W tyłku mam prawie 120 cm, więc schodząc do ud ten wymiar tylko trochę się zmniejsza.
                      Staje mu i to porządnie. Dopiero po kilku próbach, które znowu nie dają efektu to się kończy głównie z zawiedzenia i irytacji.

                      Napisał bartekct
                      To, że nie staje to też nie problem. Przy pierwszych razach z powodu stresu mi nie bardzo stawał a problemu by wejść większego nie miałem.
                      Nogi wyżej i szerzej i niech trzyma ptaka i wejdzie bez problemu
                      Jest jeszcze jedna opcja, może masz gruba błonę i trzeba ją operacyjnie usunąć ??
                      Szerzej się nie da, ale z nogami wyżej faktycznie spróbuję.
                      Nie, błony już nie mam, więc to na pewno nie to.

                      Napisał roz34
                      A inne pozycje, np. jeździec?
                      Spróbujcie nawilżyć się czymś z apteki, np KY

                      Podobnie jak RJ nie umiem sobie tego wyobrazić, jedyne co mi przychodzi do głowy to mała sztywność lub mega stres.
                      Macie jakieś doświadczenia?
                      Zabezpieczacie się sensownie?
                      Piszesz o sobie, ze masz pokaźne uda, a czy partner ma duży brzuch?

                      Innymi słowy, więcej szczegółów.
                      Przy jeźdźcu jest ten sam problem. Jak wspomniałam jedynie na pieska nam wyszło.
                      Doświadczenia jeszcze nie mamy zbyt dużego. Na razie jedynie jakieś 4-5 raz uprawialiśmy seks.
                      Zabezpieczamy. Hormonalnie i prezerwatywą.
                      Nie, nie ma dużego brzucha. Jest bardzo chudy wręcz, więc to kwestia tego, że nawet jeśli rozłożę bardzo nogi to i tak chłopak nie może się bardzo do mnie zbliżyć, żeby zaraz na wstępnie powiedzmy przytrzymując ręką włożyć pół członka. Jedynie co może to końcówkę i pchamy. No i wyślizguje się

                      Napisał ar3k92
                      A może problem leży po Twojej stronie. Mam na myśli budowę Twojej pochwy, bo być może wskutek czegoś jest za ciasna. Jeśli do tego dodać niepełny wzwód i stres to faktycznie Twój chłopak może mieć problemy z włożeniem. Słusznie napisał roz34, musisz podać nam wiecej szczegółów bo na podstawie tego możemy tylko gdybać. A 14 cm, którymi jest obdarzony Twój chłopak nie powinny stanowić większego problemu w penetracji, tymbardziej że istnieją pozycje umożliwiające zbliżenie panom z nieco krótszym przyrodzeniem.......no chyba, że oboje macie lekką nadwagę.
                      Wejście jest faktycznie ciasne, bo przy każdym wkładaniu członka chociażby na tego pieska odczuwam na początku ból. Ale jak wspomniałam wzwód jest pełny i raczej się na początku nie stresujemy. Dopiero, jak znowu i znowu nie wychodzi.
                      Ja mam nadwagę sporą, on wręcz przeciwnie.
                      Jakie to są pozycje?

                      Skomentuj

                      • roz34
                        Erotoman
                        • Jun 2010
                        • 485

                        #12
                        Napisał Corinek

                        W tyłku mam prawie 120 cm, więc schodząc do ud ten wymiar tylko trochę się zmniejsza.
                        []

                        Wejście jest faktycznie ciasne, bo przy każdym wkładaniu członka chociażby na tego pieska odczuwam na początku ból. Ale jak wspomniałam wzwód jest pełny i raczej się na początku nie stresujemy. Dopiero, jak znowu i znowu nie wychodzi.
                        Ja mam nadwagę sporą, on wręcz przeciwnie.
                        Jakie to są pozycje?
                        ty leżysz na krawędzi łóżka, on klęczy między nogami, można unieść nogi
                        jeździec, jeździec odwrotny
                        na krześle, Ty siadasz na nim i opierasz nogi o podłogę
                        na łyżeczkę, ale niech partner nie przytula się do ciebie tylko "zaatakuje" pod kątem
                        w sumie w misjonarskiej z różnymi wariacjami ułożeń nóg tez powinno być ok.

                        skoro odczuwasz ból i ginekolog nie widzi problemu to spróbuj choćby z tym żelem z apteki.

                        Dziwne to, bo ja w sumie dość dobrze znam taki układ wagowy . I w sumie małego mam też tylko nieznacznie dłuższego, więc tu nie powinno być żadnych problemów. Nie próbujemy tylko jakis mocno cyrkowych sztuczek, rodem z siłowni, dla filigranowych panienek i umięśnionych facetów, reszta pozycji jest spokojnie dostępna

                        powodzenia w próbowaniu

                        R34
                        fan minetki

                        Skomentuj

                        • camma2
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Dec 2012
                          • 231

                          #13
                          ja nie wiem jak wy to robicie....
                          nic sensownego nie przychodzi mi do głowy.
                          i nie mam pojęcia ile to 120 w tylku.
                          Kobieta nie goni za mężczyzną, bo kto widział,żeby pułapka goniła mysz

                          Skomentuj

                          • roz34
                            Erotoman
                            • Jun 2010
                            • 485

                            #14
                            Napisał camma2
                            i nie mam pojęcia ile to 120 w tylku.
                            jak dla mnie Corinek może wrzucić fotkę . Oprócz minetki lubię duże tyłki
                            fan minetki

                            Skomentuj

                            • nienastolatek
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Mar 2013
                              • 335

                              #15
                              niech sobie ręką przytrzyma i wtedy nie będzie uciekał

                              Skomentuj

                              Working...