W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Walenie - co ile?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ADAM94PL
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 7

    Walenie - co ile?

    Witam, pytanie z mojej strony. Co ile mogę się masturbować? Mam 13 lat i 5 miesięcy Pierwszy wytrysk miałem jakoś 2 miesiące po skończeniu 13 lat, drugi 2 miesiące po pierwszym, a trzeci zaledwie 3-4dni Co ile mogę się masturbować? Tak żeby wszystko było ze mną ok?

    Wiem że jestem śmierdzącym leniej, ale tego jest tak dużo że trudno coś wyszukac
  • Poker
    Świntuszek
    • Sep 2006
    • 67

    #2
    Napisał ADAM94PL
    Co ile mogę się masturbować?
    -do wyczerpania zapasów

    Napisał ADAM94PL
    Tak żeby wszystko było ze mną ok?
    heh nic sie niestanie,anawet na zdrowie wyjdzie.Tylko nie zaczęsto bo przerodzi sie to w nałóg.Wszystko z umiarem

    Skomentuj

    • kuglarz
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2006
      • 307

      #3
      Napisał Poker
      heh nic sie niestanie,anawet na zdrowie wyjdzie.
      Omijając problemy z erekcją i dochodzeniem w pochwie to może. Na zdrowie to wychodzą polucje, bo wówczas organizm sam reguluje poziom spermy. Raczej na rozluźnienie ;-).

      Skomentuj

      • Poker
        Świntuszek
        • Sep 2006
        • 67

        #4
        jakie problemy z erekcją i dochodzeniem w pochwie!!!człowieku ona ma dopiero 13 lat,i wątpie aby widział żywą cipke w przciągu kolejnych 3 lat. Jak napisałem : wszystko z umiarem ,i zadnych problemów byc nie powinno...

        Skomentuj

        • ADAM94PL
          Świętoszek
          • Jul 2007
          • 7

          #5
          Umiarem? Czyli mniej więcej co ile?

          Skomentuj

          • elo yo
            Świętoszek
            • Jul 2007
            • 5

            #6
            Wtedy kiedy poczujesz silną potrzebę... tylko bez żadnych szybkich 2 minutowych numerków w kiblu. Jak będziesz walił aby walić to żadnego z tego pożytku nie będzie! wolna chata i długo... staraj się czerpać z tego jak najdłuższą oraz największą przyjemność. Eksperymentuj- różne chwyty, nawilżacze, różna prędkość, różne siły uścisku ręki, itd.

            no i to chyba na tyle;p

            Skomentuj

            • wendy
              Ocieracz
              • Feb 2007
              • 171

              #7
              wtedy kiedy bedziesz miał ochote się wyładować ; )
              Namiętność nie zna czasu przyszłego.

              Skomentuj

              • marko@@@
                Świętoszek
                • Apr 2007
                • 20

                #8
                Ja to robie mniej więcej co 3-4 dni ale staram się to rzucić, w twoim wieku robiłem to nałogowo kilka razy dziennie.
                Według mnie każdy powinien przynajmniej raz w życiu to zrobić, ale nie można tego robić za często bo trudno później z tym przestać.

                Skomentuj

                • kuglarz
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2006
                  • 307

                  #9
                  Napisał Poker
                  człowieku ona ma dopiero 13 lat,i wątpie aby widział żywą cipke w przciągu kolejnych 3 lat.
                  Myślisz, że teraz wiek gra jakąś rolę? Proszę, nie bądź śmieszny. Poza tym "on", a nie "ona" ;-)

                  Skomentuj

                  • ele
                    Świntuszek
                    • May 2007
                    • 67

                    #10
                    Popieram. Bez przesady, z umiarem. BTW: Kolejne 13.5 :/
                    Szukajka jest be!

                    Skomentuj

                    • Poker
                      Świntuszek
                      • Sep 2006
                      • 67

                      #11
                      Napisał kuglarz
                      Myślisz, że teraz wiek gra jakąś rolę? Proszę, nie bądź śmieszny. Poza tym "on", a nie "ona" ;-)
                      owszem , wątpie aby chłopak juz współżyły z dziewczynami,wiec skoro narazie ma 13 lat to chyba niepowinno mu sie tego zabraniać,alkbo mówić o jakiś powikłaniach... niech sobie wali ile chce,co mu sie może stać ?? kutas mu ****a nie odpadnie przecież,a jak znajdzie sobie panienke to bedzie musial sie jedynie dostosować do tego że robi to z dziewczyną a nie zręką, wiec jakie tu mogą być powikłania człowieku?? chyba sam masz jakieś przykre doświadczenia z masturbacją i wczesnym dzieciństwem skoro wkrecasz i bagatelizujesz masturbacje jako jakąś poważną chorobe...

                      Skomentuj

                      • kuglarz
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jun 2006
                        • 307

                        #12
                        Napisał Poker
                        wątpie aby chłopak juz współżyły z dziewczynami
                        Chyba czytasz wybiórczo posty na tym forum.

                        Napisał Poker
                        niech sobie wali ile chce,co mu sie może stać ??
                        Naucz się czytać ze zrozumieniem. Nie będę się powtarzał.

                        Napisał Poker
                        jak znajdzie sobie panienke to bedzie musial sie jedynie dostosować do tego że robi to z dziewczyną a nie zręką
                        "Jedynie"? Myślisz, że to tak łatwo Mu przyjdzie? Jeżeli będzie masturbował się, jest szansa, ze penis przyzwyczai się do mocniejszego, niż w pochwie, "uścisku" i potem będzie kolejny temat "Dlaczego nie dochodzę?" (A jednak się powtórzyłem ;-))

                        Napisał Poker
                        chyba sam masz jakieś przykre doświadczenia z masturbacją i wczesnym dzieciństwem skoro wkrecasz i bagatelizujesz masturbacje jako jakąś poważną chorobe...
                        Wpierw piszesz, że może sobie walić ile chce krytykując mnie, a teraz, że ja bagatelizuję masturbację? Jeżeli nie znasz znaczenia słów, to ich nie używaj.

                        Poza tym pisząc do mnie zwracaj się kulturalnie. To po pierwsze. A po drugie: Twojego dzieciństwa się nie czepiam (chociaż sądząc, po Twojej wypowiedzi ono jeszcze trwa). Zaspokajając jednak Twoją ciekawość - dzieciństwo, krótkie, bo krótkie, ale miałem szczęśliwe. Tak samo jak nie posiadałem żadnych przykrych spraw z onanizowaniem się.
                        0statnio edytowany przez kuglarz; 29-07-07, 14:40.

                        Skomentuj

                        • Poker
                          Świntuszek
                          • Sep 2006
                          • 67

                          #13
                          Napisał kuglarz
                          Zaspokajając jednak Twoją ciekawość - dzieciństwo, krótkie, bo krótkie, ale miałem szczęśliwe. Tak samo jak nie posiadałem żadnych przykrych spraw z onanizowaniem się.
                          wątpie

                          Skomentuj

                          • kuglarz
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jun 2006
                            • 307

                            #14
                            Napisał Poker
                            wątpie
                            Gratuluję poziomu inteligencji ;-). Koniec off-tpic-u. A jeżeli pragniesz dokończyć tą konwersację - zapraszam na priv.
                            0statnio edytowany przez kuglarz; 29-07-07, 16:10.

                            Skomentuj

                            • Poker
                              Świntuszek
                              • Sep 2006
                              • 67

                              #15
                              gratuluje ci burzliwego dzieciństwa

                              Skomentuj

                              Working...