Kilka pytań od niewtajemniczonego do wtajemniczonych

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DżonLeon
    Świętoszek
    • Jul 2009
    • 4

    Kilka pytań od niewtajemniczonego do wtajemniczonych

    Witam, niedługo z dziewczyną zamierzamy począć ten nasz "pierwszy raz" to będzie i mój ogólny pierwszy raz i jej. Ale mam pytanko bo jak nie zapytam to mnie będzie męczyło. Ostatnio zrobiłem jej minetkę ( ja byłem w majtkach ) ale gdy ją robiłem to się tak podnieciłem , że się mi mokro w majtkach zrobiło, nie był to wytrysk tylko "to coś przed ta substancja jeżeli tak to można nazwać" i w zasadzie miałem mokre majtki. Gdy skończyłem tą minetkę to ona siadła na moich majtkach swoją piczką, czy takie coś jest potencjalnie niebezpieczne jeżeli chodzi o zapłodnienie ?
    Trochę namieszało mi to w głowie szczególnie przez wpisy które znalazłem w google m.in:

    "Tak więc jeśli wytrysk był na zewnątrz (tzn. nie w ustroju kobiety) ale doszło do przeniesienia części spermy na dłoniach, bieliźnie, członku w okolice warg sromowych i pochwy to istnieje ryzyko zajścia w ciążę" z tym, że u mnie nie było tego wytrysku i rękami nie dotykałem swojego penisa.

    " oczywiscie ze moga przeniknac

    to czesto sie podobno zdarza w ostatnich czasach kiedy jest moda na tzw "czystosc do slubu"
    i mlodzience poprzestaja na pieszczaotach z wytryskiem na brzuch, bielizne czy pupe, lub nawet wystarczy na przescieradlo

    lekarz twierdzi ze nawet wiecej niz polowa ciaz niechcianych do 22 roku zycia bierze sie wlasnie z takich "niby" stosunkow przez ubranie

    no ale jek teraz zlikwiduja edukacje seksualna w szkolach do zera moze byc jeszcze gorzej a i wszystkie strony poradnikowe po polsku maja byc przez Ludwika i Kazia zlikwidowane"
  • playmaker
    Świntuszek
    • Sep 2010
    • 58

    #2
    "to coś przed ta substancja jeżeli tak to można nazwać" to coś nazywa się preejakulat i może zawierać plemniki jednak istnieją niezwykle małe szanse że po tym jak na Ciebie usiadła coś się z tego urodzi
    Jak jesteś bardzo przerażony (a i na przyszłość się to przyda bo jeszcze przed 1 razem zakładasz taki temat) bo tu nikt ciąży Twojej dziewczyny nie przewidzi, idziesz do apteki i kupujesz test wtedy wiesz co i jak.

    Skomentuj

    • Knchocolate
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2012
      • 210

      #3
      Schizę znam, powszechna. Jak się martwisz to podpytaj dziewczynę czy była wtedy płodna, jak martwisz się dalej, to kup ten test i miejcie spokój.

      Może i się da od preejakulatu zajść, nie wnikam, ale lepiej dmuchac na zimne. Choć na pewno prawdą nie jest, że połowa niechcianych ciąż była wiatropylna niemalże! Kobiety nie tak łatwo zapłodnić!
      "I'm short, fat & proud of that!"
      Winnie the Pooh

      Skomentuj

      • alton
        Świętoszek
        • Oct 2012
        • 1

        #4
        Nice post. I like it. Thanks for sharing these information. Keep it up.
        Test

        Skomentuj

        Working...