W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ból po pierwszym i następnym razie.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robertM
    Świętoszek
    • Jul 2012
    • 3

    Ból po pierwszym i następnym razie.

    Witam.

    Z racji tego że jestem tutaj nowy chcę się przywitać. Na wstępie pragnę również dodać że przeszukałem forum i nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na mój problem.

    Przejdę jednak do rzeczy. Niedawno przeżyłem ze swoją kobietą nasz pierwszy raz (jednocześnie był to jej pierwszy stosunek seksualny). Jak to bywa z błoną dziewiczą pojawiła się krew, ból oraz trudność z wprowadzeniem członka - wiadomo że to normalne, jak również fakt że przez następne kilka dni bolała ją pochwa. Prawdziwy problem pojawił się tydzień później, kiedy ponownie chcieliśmy się kochać. Ledwo włożyłem penisa do pochwy, a już pojawił się straszny ból u mojej partnerki (jak mi później powiedziała, był porównywalny z bólem w trakcie pierwszego razu). Kilka łez i kilka ruchów później byłem już cały w środku. Wszystko było ok dopóki nie wyszedłem, bo przy ponownym wejściu znowu pojawił się ból a wszystko mniej więcej w granicach błony dziewiczej. Boję się z ukochaną, że każdy następny raz będzie wyglądał tak samo A przecież podczas seksu obie strony muszą odczuwać przyjemność.

    Proszę o komentarz każdego kto spotkał się z takim czymś, bo nawet niewinna odpowiedź może okazać się przydatna.
  • Maryja_dziewica
    Perwers
    • Nov 2011
    • 902

    #2
    Rany powstałe po pęknięciu błony mogły jeszcze się nie zagoić. Moim zdaniem powinniście poczekać z kolejnym stosunkiem, przynajmniej tydzień.
    "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

    Skomentuj

    • Wujek

      #3
      Jak macie pecha to może boleć jeszcze wiele razy i wiele razy może leciec krew.
      Nie zawsze błona rozrywa się całkowicie przy pierwszym stosunku.

      Skomentuj

      • robertM
        Świętoszek
        • Jul 2012
        • 3

        #4
        Napisał Maryja_dziewica
        Rany powstałe po pęknięciu błony mogły jeszcze się nie zagoić. Moim zdaniem powinniście poczekać z kolejnym stosunkiem, przynajmniej tydzień.
        Następnym razem widzimy się dopiero w sobotę więc bądź co bądź tydzień będzie miała na rekonwalescencję

        Napisał Wujek
        Jak macie pecha to może boleć jeszcze wiele razy i wiele razy może leciec krew.
        Nie zawsze błona rozrywa się całkowicie przy pierwszym stosunku.
        Myślę, że jeśli miałaby polecieć krew to by się pojawiła dzisiaj więc o to raczej możemy być spokojni. Przeraża mnie tylko myśl że moja ukochana może znowu cierpieć przy następnym razie

        Skomentuj

        • Maryja_dziewica
          Perwers
          • Nov 2011
          • 902

          #5
          Jeśli znowu będzie bolało, to może warto skupić się na kwestii nawilżenia. Powodzenia
          "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

          Skomentuj

          • robertM
            Świętoszek
            • Jul 2012
            • 3

            #6
            Ach, zapomniałem dodać, że nawilżenia używamy od samego początku- seria durex play. Niestety w tej kwestii nie zdaje egzaminu.

            Skomentuj

            Working...