W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Rodzinny trójkąt

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • glizdziarz
    Banned
    • Sep 2005
    • 1981

    #76
    Ciekawi mnie gdzie podziała się autorka tego tematu???

    Skomentuj

    • incest666
      Seksualnie Niewyżyty
      • Aug 2006
      • 241

      #77
      Napisał glizdziarz
      Ciekawi mnie gdzie podziała się autorka tego tematu???
      Ja tylko dodam, że treść pierwszego postu czytałem na kilku stronach już jakieś pół roku temu
      ... jako opowiadanie erotyczne.
      IMO temat się wyczerpał...

      Podpucha się chyba udała.
      co Krzyś miał na myśli, gdy kolega mu mówił: CIĄK PYTE?

      Skomentuj

      • pythonmonty
        Świętoszek
        • Feb 2006
        • 28

        #78
        chwalenia? żart to chyba. w takim razie forum, na którym się znajdujemy, wypełnione jest wyłącznie przechwałkami i użalaniem się.

        Skomentuj

        • sratatata
          Świętoszek
          • Dec 2006
          • 10

          #79
          to jest prowokacja... napalona małolata pisze o swoim marzeniach seksualnych:/ pokaż fotki z wieczoru to ci wszyscy uwierzą ))

          Skomentuj

          • Markus
            Świętoszek
            • Feb 2005
            • 18

            #80
            Witajcie.

            Pomijając to czy jest to podpucha czy nie to takie sytuacje się na pewno zdarzają. Jest to zapewne zjawisko marginalne ale występuje. Jesli chodzi o wypowiedzi forumowiczów na temat sexu z siostrą, kuzynka, bratem to jest to coś zupełnie innego. na pewnym etapie młodi ludzie są zainteresowani swoimi ciałami i dochodzi do róznego rodzaju zachowań sexualnych pomiędzy takimi osobami ale te osoby nie są dojrzałe emocjonalnie i pomimo tego że nie jest to zapewne prawidłowe to w przypadku wybruku mającego miejsce raz lub kilka razy nie stanowi dużego zagrożenia.
            Opisana zaś tutaj sytuacja jest patologiczna z innych powodów. Dwie dorosłe, więc emocjonalnie ukształtowane osoby, dopuściły świadomie do złamania pewnego tabu społecznego. Może to na dłuższą metę prowadzić do zaburzeń w ich zachowaniach sexualnych a największy wpływ najprawdopodobniej będzie miało na syna. Co w przyszłości może zaowocować np. jego sexem z córką. Przede wszystkim jednak ludzie tacy mają problemy z postrzeganiem poprawnych relacji rodzinnych. Osobiście nie polecam powtarzania tego. Obowiazkiem rodziców jest zapewnienie dziecku odpowiedniego wychowania. To porażka pedagogiczna przede wszystkim. Jak już to zróbcie to z jakimś innym 18 latkiem ale nie z synem.
            Wbrew temu co tu wszyscy twierdzą kadzirodztwo nie wszędzie i nie zawsze było naganne społecznie. To głównie zasługa kościoła katolickiego. Osobiście popieram to nastawienie. Żadnych źródeł tu nie będe podawał skąd to wiem. Chcący poszuka a Niechcący i tak nie przeczyta.

            Pozdrowienia.

            Skomentuj

            • YoungStallion
              Perwers
              • Jul 2005
              • 1184

              #81
              Napisał Markus
              Opisana zaś tutaj sytuacja jest patologiczna z innych powodów. Dwie dorosłe, więc emocjonalnie ukształtowane osoby, dopuściły świadomie do złamania pewnego tabu społecznego. Może to na dłuższą metę prowadzić do zaburzeń w ich zachowaniach sexualnych a największy wpływ najprawdopodobniej będzie miało na syna. Co w przyszłości może zaowocować np. jego sexem z córką. Przede wszystkim jednak ludzie tacy mają problemy z postrzeganiem poprawnych relacji rodzinnych. Osobiście nie polecam powtarzania tego. Obowiazkiem rodziców jest zapewnienie dziecku odpowiedniego wychowania. To porażka pedagogiczna przede wszystkim. Jak już to zróbcie to z jakimś innym 18 latkiem ale nie z synem.
              ...
              Żadnych źródeł tu nie będe podawał skąd to wiem. Chcący poszuka a Niechcący i tak nie przeczyta.

              Pozdrowienia.
              Prosze powiedz skąd to wiesz i zaoszczędź mi czasu na szukanie będe wdzieczny. Wspomniane konsekwencje są dość kontrowersyjne zwłaszcza, jeżeli mówimy o dorosłych osobach.
              "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
              Stanisław Lem

              Skomentuj

              Working...