Jaka pozycja do seksu oralnego?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • reisen
    Świętoszek
    • Dec 2013
    • 16

    #46
    Ja uwielbiam gdy leży na mnie przy 69, a na drugim miejscu to ona pół-leży na plecach, a ja klęczę praktycznie nad nią

    Skomentuj

    • doors2
      Świntuszek
      • Aug 2005
      • 62

      #47
      zdecydowanie, gdy ona klęczy i wypina swój tyłeczek. Wówczas uwielbiam pieścić obie jej dziurki językiem

      Skomentuj

      • Robert_b

        #48
        Ona siedzi na łóżku ja stoję. Albo ja siedzę w Fotelu/na kanapie ona kleczy

        Skomentuj

        • Lex31
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2009
          • 395

          #49
          Poza tymi oczywistymi – bo jakże piękny jest widok kobiety klęczącej przed facetem, mam jeszcze kilka które lubię. Kobieta leży, ja siadam na jej piersiach – najpierw Hiszpan, potem przesuwam się wyżej – ujmuję jej głowę w ręce i biorę usta – sam nadając rytm. Plusem jest to, że jej ręce znajdują się pod moimi nogami, więc to ja mam pełnię kontroli.

          Wersja druga, kiedy kobieta leży na plecach, a ja klękam tuż obok jej głowy – lekko z boku. Dłonią mogę sięgnąć do jej piersi, do krocza i pobawić się tak jak lubię. Ona odwraca głowę lekko w bok. Wplatam palce w jej włosy. To pozycja w której mogę być „czuły”…
          friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

          Skomentuj

          • Agataa92
            Świętoszek
            • Jun 2016
            • 8

            #50
            Ja przy minetce lubię rozłożyć szeroko nogi lub usiąść mu na twarzy, a przy lodziku klęczę przed nim, gdy on stoi lub leży

            Skomentuj

            • koffel
              Świętoszek
              • May 2016
              • 39

              #51
              Lubię gdy moja kobietka robi mi loda w pozycji 69. Jednocześnie lizanie cipki i obciąganie to jest to... Co do samej minetki - bardzo wygodna pozycja to gdy partnerka leży w poprzek łóżka a ja klękam na podłodze i robię swoje .....

              Skomentuj

              • CałkiemSpoko
                Banned
                • Dec 2016
                • 53

                #52
                Oczywiście 69, ale metoda, pierwsze ja, później on też jest dobra, ale tak lepiej od razu jest gdy pieścimy się nawzajem.

                Skomentuj

                • koma4
                  Świntuszek
                  • Jan 2018
                  • 62

                  #53
                  Jeśli ja jemu, to najchętniej ja klęczę przed nim, a on stoi, trzyma mnie za głowę i sam nadaje rytm. Taki lodzik poddańczy. Mogę się krztusić i ślinić, nie mam nic przeciwko, to element zabawy. Ewentualnie on klęczy nad moją twarzą , swoją twarzą w kierunku moich stóp, ja mam odchyloną do tyłu głowę, a on posuwa mnie głęboko w gardło. W każdym razie zawsze on dominuje i to mi się podoba.
                  A jeśli on- mnie, to najchętniej kiedy leżę na plecach, a on trzyma za kostki moje zadarte nogi i wylizuje mi cipkę. Albo lepiej - ja na czworaka z wypiętym tyłeczkiem, a on liże mnie od tyłu, pełne pole do popisu dla partnera , z dostępem do obu dziurek. Mrrr

                  Skomentuj

                  Working...