W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Przedwczesny wytrysk, gdzie odpowiednia pomoc?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pablo88zz
    Świętoszek
    • Dec 2013
    • 2

    Przedwczesny wytrysk, gdzie odpowiednia pomoc?

    Witam,
    Mam problem z przedwczesnym wytryskiem, domowe sposoby nie pomagają więc postanowiłem skorzystać z pomocy specjalisty.

    Moje pytania:
    Czy iść do rodzinnego a on mnie pokieruje? czy prywatnie do seksuologa? Czy ktoś rozwiązywał taki problem w Lublinie? Może polecić dobrego specjalistę? Mogą byś wiadomości na PW.

    Z góry dzieki
  • Pablo88zz
    Świętoszek
    • Dec 2013
    • 2

    #2
    Witam forumowiczów odpowiadam na mój post jak sobie poradziłem






    obiecałem sobie że kiedy rozwiążę swój problem z przedwczesnym wytryskiem to dam wskazówki innym z tym problemem. Może nie do końca problem jest rozwiązany ale sytuacja jest opanowana. Więc od początku. Mam 28 lat i w zasadzie od początku i z każdą kobietą miałem problem z szybkim dochodzeniem a nawet dochodzeniem zanim zacząłem. Z pierwszą moją kobietą byłem ponad 5 lat i bardziej lubiliśmy pieszczoty niż seks, ze względu że można było dłużej pociągnąć. Był to nasz temat tabu i chyba w dużej mierze przez to się rozpadł nasz związek. Później było kilka przelotnych kobiet z którymi było to samo. Do czasu kiedy poznałem kobietę na której naprawdę zaczęło mi zależeć. Ćwiczenia chyba były za krótkie bo nie pomogły, alkohol czasami pomagał, ale postanowiłem pójść do lekarza. Wizyta była średnia bo lekarz w zasadzie bez wnikania w przyczyny problemu przepisał mi seroksat i wziął kasę. Tabletki bardzo szybko pomogły, jednak miałem wrażenie że się po nich dziwnie czuje. Postanowiłem szczerze porozmawiać o tym z dziewczyną, powiedziałem o lekarzu i tabletkach. Co pozwoliło mi się przed nią otworzyć, nie wstydzić się swojej natury, ona to zrozumiała i powiedziała że nie chce żebym brał tabletki, że nie zależy jej na długim seksie a na mocnych uczuciach. Zrozumiałe że długość stosunku nie jest najważniejsza i przestałem się tym stresować. Najważniejsze jest kobietę dopieścić, porządnie rozgrzać do czerwoność, wycałować jej muszelkę a wtedy nawet krótki stosunek przeniesie ją do krainy rozkoszy.

    Lepszy krótki stosunek pełny uczuć niż długi mechaniczny po tabletkach.

    Oczywiście dalej staram się wytrzymać jak najdłużej metody:
    -prezerwatywy i maści przedłużające stosunek -wydłużają ale nie długo
    -alkohol lub na kacu J
    -rano po nocnym seksie
    -kilka włożeń i przerwa na zmianę pozycji (kształci kreatywność)
    -po wytrysku nie wychodzę tylko kontynuuje dopóki jest w miarę sztywny i nie wyskoczy.

    Pamiętajcie najważniejsze jest zrozumienie, otwarta rozmowa nie myślenie o tym, tylko myslemie o porządnym dopieszczeniu kobiety! POWODZENIA
    0statnio edytowany przez iceberg; 10-01-16, 21:47. Powód: edycja formatowania

    Skomentuj

    • SexWibracje
      Świętoszek
      • Nov 2015
      • 30

      #3
      Co masz na myśli piszą co domowych sposobach na wzmocnienie erekcji? Bo w praktyce chyba nie okażą się skuteczne i tutaj warto zainwestować w odpowiednie suplementy lub udać się do lekarza specjalisty. Im szybciej to zrobimy,tym oczywiście lepiej.

      Skomentuj

      • mitsollek
        Świętoszek
        • Feb 2016
        • 8

        #4
        Trening czyni mistrza

        Skomentuj

        • Roberto555
          Świętoszek
          • Dec 2009
          • 38

          #5
          Napisał Pablo88zz
          Witam,
          Mam problem z przedwczesnym wytryskiem, domowe sposoby nie pomagają więc postanowiłem skorzystać z pomocy specjalisty.

          Moje pytania:
          Czy iść do rodzinnego a on mnie pokieruje? czy prywatnie do seksuologa? Czy ktoś rozwiązywał taki problem w Lublinie? Może polecić dobrego specjalistę? Mogą byś wiadomości na PW.

          Z góry dzieki
          Seksuolog - zdecydowanie. I to możliwe że z partnerką.
          Powodzenia

          Skomentuj

          • men_anonim
            Erotoman
            • Oct 2014
            • 426

            #6
            domowe sposoby czyli co... oklepywanie,k okładanie, nakładanie maści?? nie ma co kombinować, trzeba iść do lekarza czyli seksuologa i nie kombinować. Raz to czas dwa to zdrowie i psychiczne i fizyczne.

            Skomentuj

            • znowuzapilem
              SeksMistrz
              • Nov 2010
              • 3555

              #7
              W sumie bardzo to miłe. Kolega założył temat 3 lata temu z problemem na który nikt mu nieodpowiedział.
              Po 3 latach wrócił by podzielić się swoimi osiągnięciami w zwalczaniu tego problemu. To się ceni.
              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

              Skomentuj

              Working...