W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Półmasturbacja :D

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Adonnis
    Banned
    • Feb 2009
    • 234

    Półmasturbacja :D

    Facet wali gruchę – dziewczyna ocha nad cipką…
    I gdy już tuż tuż… zacząć pie*dolenie! Oh… zbawienie!

    Kto to lubi?
    0statnio edytowany przez Kata; 13-06-10, 07:54. Powód: Formatowanie
  • Arjens
    Świętoszek
    • Oct 2009
    • 49

    #2
    Wg mnie to bez sensu.... po co walić gruche ręką, przecież to mało przyjemne z porównaniu z włożeniem penisa...

    Skomentuj

    • Sollat
      Erotoman
      • Feb 2010
      • 629

      #3
      Zależy chyba jak dla kogo. Mam kumpla, który tak się wytrenował, że z ręką mu lepiej niż z laską.
      https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

      Skomentuj

      • flu
        Świntuszek
        • Apr 2009
        • 91

        #4
        Napisał Arjens
        Wg mnie to bez sensu.... po co walić gruche ręką, przecież to mało przyjemne z porównaniu z włożeniem penisa...
        Ojej, a tam zaraz bez sensu. Urozmaicenia są dobre od czasu do czasu, choćby dla zabawy. Mnie tam akurat podnieca jak patrzę na kogoś kto się masturbuje, choć "półmasturbacji" nie próbowałam (jeszcze)

        Skomentuj

        • Karookarolina
          Perwers
          • May 2009
          • 1050

          #5
          My tak praktykujemy, On się zabawia sobą patrzac jak ja męczę moją małą. Chyba jednak bardziej mnie kręci jak On jedna rekę zaspokaja mnie paluszkami, a drugą się masturbuje, uwielbiam ten widok i szybko dochodze
          Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

          Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

          Skomentuj

          • Iwi
            Świętoszek
            • Jun 2010
            • 32

            #6
            heh jak kto lubi, nie sądzę żeby to było bez sensu, wręcz przeciwnie
            jeszcze wczoraj, czy tam przedwczoraj tak miałam
            lubię patrzeć jak On to robi i jednocześnie też to robić, finał zaś należy do nas - wspólnie

            Skomentuj

            • outgoing
              Perwers
              • Apr 2009
              • 807

              #7
              Nie próbowałem! A swoją drogą to czemu nazwaliście to półmasturbacją?
              The problem with dating dream girls is that they have a tendency to become real.

              Skomentuj

              • Zagubiona
                Ocieracz
                • Jun 2010
                • 183

                #8
                Mój pierwszy post i w takim temacie...
                Mnie zdarzyło się to tylko z jednym partnerem, ale bossko było...
                Witam wszystkich
                Un sourire est comme le soleil, qui consacre la fraîcheur du visage humain...

                Skomentuj

                • Rysia_91
                  Świętoszek
                  • May 2010
                  • 16

                  #9
                  Zdarzyło mi się to kiedyś i to nawet podczas mojego pierwszego razu. Poza tym taka forma zabawy nie nazywa się "półmasturbacja", ale seks turecki

                  Skomentuj

                  • Zagubiona
                    Ocieracz
                    • Jun 2010
                    • 183

                    #10
                    Seks turecki, woow, człowiek całe życie się uczy
                    Un sourire est comme le soleil, qui consacre la fraîcheur du visage humain...

                    Skomentuj

                    Working...