W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zabezpieczenie a dzień rozpoczęcia zażywania

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tentypgrzes
    Banned
    • Mar 2009
    • 38

    Tabletki Zabezpieczenie a dzień rozpoczęcia zażywania

    sorka że zakładam tutaj ale nie było nie wiedziałem w jakim topiku to zrobić

    czy jest możliwość rozpoczęcia przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych np 4-5 dnia cyklu?
    bo kobieta obawia się współżycia w samej prezerwatywie-lekarz przepisał tabsy i dostała okres-niestety nie udało się kupić tego dnia tabletek i nigdzie nie ich nie było.
    a nie uśmiecha mi się perspektywa miesięcznej absencji seksualnej
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3901

    #2
    Jakie to tabletki? Jeśli dwuskładnikowe to rozpoczęcie brania w 2-5 dniu cyklu wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem przez tydzień (prezerwatywa) a jeśli kolejne dni to trzeba się dodatkowo zabezpieczać aż do następnego opakowania.

    ps: od takich pytań jest dział Antykoncepcja. Tak samo nazwa tematu 'tabletki antykoncepcyjne' nic nie mówi nikomu
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #3
      Ja bym w pierwszym rzędzie odesłała do ulotki, a w drugim do słownika wyrazów obcych.
      Zresztą- ile razy można wałkować ten sam temat?
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      Working...