Brak krwawienia podczas przerwy i czeste biegunki.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anita9090
    Świętoszek
    • Mar 2010
    • 3

    Tabletki Brak krwawienia podczas przerwy i czeste biegunki.

    Witam.
    Jestem tu Nowa i mam poważny problem
    Otóż, biore taletki Sylvie20 od 3 miesięcy, po pierwszym opakowaniu, dzień po odstawieniu tabetek dostałam krwawienie, po drugim opakowaniu równiez dzień po, od czasu gdy zaczełam przyjmować trzecie opakowanie mam biegunki co drugi dzień, lub kilka dni pod rząd, Tabletke biore przed snem ok. godziny 22, ani jednej nie pominełam, i zawsze biore o tej samej porze. W poniedziałek odstawiłam tabletki, więc wczoraj miało nastąpić krwawienie, do dziś niema ani śladu martwie się bo czytałam że podczas biegunek tabletka może nie wchłonąć Na dodatek od tygodnia bolą mnie piersi
    Proszę o pomoc i podanie prawdopodobieństwa ciąży.
    Dziękuje
  • Rei
    Świętoszek
    • Mar 2010
    • 12

    #2
    Może być też tak, że twój organizm po prostu się zbuntował przeciwko hormonom. Najlepiej odwiedzić ginekologa- możliwe, że trzeba będzie zmienić albo tabletki, albo środek antykoncepcji A jak się boisz, ze to może być ciąża, to sobie zrób test- żadne zapewnienia na forum nie dadzą ci takiej pewności. A test dużo nie kosztuje. Jak wyjdzie negatywny, to biegiem do ginekologa, bo tabletki źle wpływają na organizm.
    Miesiączki mogłaś nie dostać właśnie przez te biegunki- osłabienie organizmu wpływa na przesunięcie okresu, bo chore ciało nie jest wystarczająco silne, żeby się jeszcze o dziecko zatroszczyć. Zresztą, raczej się słyszy, że kobiety w ciąży rzygają, a nie mają biegunkę

    Skomentuj

    • anita9090
      Świętoszek
      • Mar 2010
      • 3

      #3
      Tyle że wydaje mi się że po tabletkach krwawienie powinno być zawsze, tak mówiła ginekolog Jutro kupie test i zrobie bo dziś dalej niemam krwawienia czy brak krwawienia może być spowodowany grzybicą? mam ją od tygodnia, a dziś doszła jakaś zielona wydzielina smaruje maścią ale jest bezskuteczna

      Skomentuj

      • Żonusia
        Ocieracz
        • Feb 2009
        • 108

        #4
        Akurat nie znam tych tabletek ale z tego co wiem to po większości krwawienie nie musi występować co miesiąc. Wiem że tak mnie ostrzegała na początku mojej kariery z tabletkami moja ginekolog. Żebym się po prostu nie zdziwiła pewnego razy gdy nie dostane. z Tym że ja zażywam Mercilon. Więc nie wiem jaka jest różnica. Ale poszukaj informacji w internecie. Może coś znajdziesz. Ale moim zdaniem nie powinnaś się bardzo przejmować

        Skomentuj

        • Bujda
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 725

          #5
          Jeśli biegunki nie występowały do kilku godzin po wzięciu tabletek to raczej nie ma powodów do obaw. A krwawienie nie zawsze musi się pojawić.
          Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

          Skomentuj

          • anita9090
            Świętoszek
            • Mar 2010
            • 3

            #6
            Dostałam krwawienie wczoraj, a test wyszedł negatywny

            Dziękuje wszystkim za pomoc

            Skomentuj

            Working...