Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Man
    Świntuszek
    • Apr 2005
    • 74

    Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

    Jest juz temat piwny, więc nie wypada pomijac kwesti, która jest z nim wręcz nieoderwalnie związana : PIŁKA NOŻNA! . jest to nieodłączna częśc życia wielu mężczyz i kobiet. tak jak ktoś powiedział : najważniejsza z rzeczy mniej ważnych.


    wiec zapraszam do zwierzeń.

    ja osobiście mam w sercu trzy kluby:

    1.Legia Warszawa - największa z moich miłości... niestety nieodwzajemniona. Może choc dziś z Lechem zagrają dobre spotkania... zresztą niewazne jakie spotkanie MAJĄ AWANSOWAĆ!!

    2. Barcelona - niedawno kląłem na lewo i prawo ( porażka z Chelsea w LM )., bo grali pieknie, lecz odpadli. ale zdobyli mistrza hiszpani.

    3.Ajax Amsterdam - od kilku sezonów nie bardzo im idzie, ale jeszcze nie raz zaskoczą :o)

    a Wy komu kibicujecie?

    -------------------

    no i Legia awansowała, ale po meczu o którym trzeba jak najszybcije zapomnieć... :o( to co zrobił Sokołowski II jest kompromitacją dla całej polskiej ligi. przecież dziewczyny każdego z nas trafiłyby do bramki bez najmniejszych problemów, a on się 'machnął'... nie lepszy okazał się Mowlik, który wspomagając Sokoła wbił samobója (ot tak z dobrego sercea chyba, żeby nam sie Tomek nie załamał) .. szkoda gadac... :o/
    Last edited by Man; 18-05-05, 22:16.
    Cały świat i wszystko na nim jest piękne, ale najpiękniejsza jest kochająca kobieta. - Mahomet
  • can
    Świętoszek
    • May 2005
    • 2

    #2
    Na temat piwa już się wypowiedziałem więc czas na piłke i moje ulubione kluby. Jak to Man zauważyłeś te tematy są bardzo ściśle powiązane bo jak tu oglądać mecz bez dobrego browarka .
    A co do ulubionych klubów to kibicuje podobnie jak ty Barcie, Legii i Ajaxowi ale ja dodaje jeszcze do tego grona Arsenal.


    1.Fc Barcelona - staram się w miare możliwości oglądać ich wszystkie mecze. To jedyny klub świata z duszą i tradycją (chociaż już niedługo pewnie koszulki barcy pozostaną nieskalane), no i przeżywa teraz renesans po kilku sezonach posuchy też byłem wk*** jak przegrali z Chelsea -- a raczej zostali ojechani przez łysego pseudo sędziego.

    2.Legia Warszawa - miłość do tego klubu mam chyba w genach bo mój stary też im kibicuje i czasem nawet chodzi jeszcze na mecze.
    Po tym jak rozjechali wisłe 5-1 to dwa dni nie wychodziłem z baru to był piękny mecz szkoda że nie grali tak całej rundy jesiennej.

    3.Ajax - mimo że ciągle im kibicuje to nie podoba mi się ich obecna postawa i styl gry. To już nie to co wyprawiała ich złota 11 z Overmarsem , Kluivertem , de Boer brothers, Bergkampem i resztą ferajny.

    4.Arsenal - Dlaczego? bo nie lubie Chelsea i MU a na serio to jest jedyny klub na wyspach który ma ten inny, nie wyspiarski styl gry (osatnio i klub Dudka zaczyna grać podobnie). No i grał tam Overmars i ciągle gra Bergkamp poza tym wielkim kibicem tego klubu jest mój brat i pewnie częściowo przez niego kibicuje Arsenalowi.

    Skomentuj

    • mlody_ziomek
      Świętoszek
      • Jun 2005
      • 4

      #3
      O niestety ja to Legii nie preferuje. Na pierwszym miejscu Wisła Kraków, potem chyba.... nic bo sie tak bardzo nie interesuje raczej wole grac niz ogladac
      __--.::ZIOMEK::.--__

      Skomentuj

      • Tilia
        Erotoman
        • Feb 2005
        • 560

        #4
        A co to takiego "piłka nożna" ?
        Bo brzmi to jak nazwa narzedzia chirurgicznego do amputacji.
        To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

        Kto ma cycki, ten rządzi!

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #5
          Ja jako Krakuska powinnam zająć stanowisko w odwiecznym konflikcie Wisła-Cracovia. Nie zajmuję wszak, uważając obie drużyny za dupiane nad wyraz.
          Kibicuję Ajax Amsterdam, chociaż zgadzam się, że to już nie to samo co kiedyś.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Tilia
            Erotoman
            • Feb 2005
            • 560

            #6
            Rojze, czy podśpiewujesz przy sprzątaniu "Kibicowanie z Ajaxem czystym relaksem" ?
            To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

            Kto ma cycki, ten rządzi!

            Skomentuj

            • Słodka*LoLa
              Ocieracz
              • May 2005
              • 154

              #7
              ...odwieczny konflikt co....
              Last edited by Słodka*LoLa; 29-06-05, 15:12.

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #8
                Tilia,
                nie sprzątam. Robi to Jan.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • Tilia
                  Erotoman
                  • Feb 2005
                  • 560

                  #9
                  Rojze, coś Ci się pomyliło: Jan był od sprzątania kiedyś, teraz jest od przynoszenia Dębicy.
                  To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

                  Kto ma cycki, ten rządzi!

                  Skomentuj

                  • dragon
                    Ocieracz
                    • May 2005
                    • 90

                    #10
                    Dla mnie piłka nożna odpada !! Hokej. GKS TYCHY, Cracovia,
                    ( Rojze pozdrawiam) Te dwa kluby to potęga polskiego hokeja.
                    - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #11
                      Dragon,
                      polskiego hokeja też nie lubię. NHL lepsiejsze.
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • dragon
                        Ocieracz
                        • May 2005
                        • 90

                        #12
                        Każdy lubi to co chce ja lubie polski hokej za to nie nawidzę NHL bo tam gra Oliva. A tego kolesia nie trawie poprostu !! W temtym sezonie grał w Podhalu i pokazał swoje umiejętności, czyli to że umie jeźdźić na łyżwach i dostawać karę meczu bo nie chce mu się grać.
                        - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

                        Skomentuj

                        • Rojza Genendel

                          Pani od biologii
                          • May 2005
                          • 7704

                          #13
                          Z polskich sportów to tylko jeden lubię :-)
                          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                          Skomentuj

                          • Majk15
                            Świętoszek
                            • May 2005
                            • 29

                            #14
                            a ja mam w sercu ttylko 4ery kluby Lech Areczkę Cracovię i BARCĘĘĘ!! Tak wogle to forza Areczka i Visca el Barca !! Re5p3cT dLa fanów innych drużyn
                            If At First You Don't Succeed...Dust Yourself Off And Try It Again...

                            Skomentuj

                            • dragon
                              Ocieracz
                              • May 2005
                              • 90

                              #15
                              Napisał Majk15
                              Re5p3cT dLa fanów innych drużyn
                              O i to mi się podoba !!
                              - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

                              Skomentuj

                              Working...