Najbardziej wyuzdana fantazja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • uechtatch
    Świętoszek
    • Feb 2015
    • 13

    Napisał wiarus
    "Było" myśleć co się robi,
    Dzięki temu mam szansę na to, że żona da się zapłodnić innemu mężczyźnie.
    Last edited by uechtatch; 11-07-17, 15:34.

    Skomentuj

    • Michal_symp
      Banned
      • Aug 2013
      • 283

      Napisał uechtatch
      Ja od kilku lat jestem po zabiegu wazektomii i strzelam ślepakami
      Nie strzelasz żadnymi ślepakami, ciągle produkujesz plemniki, tyle, że nie ma ich w spermie. Możesz skorzystać z rewazektomii albo choćby in vitro. Zawsze to będzie TWOJE dziecko.



      Napisał uechtatch
      Facetom dać gwarancję, że nie będziemy dochodzić alimentów
      Buahahaha, dobry tekst. Powodzenia w szukaniu idiotów. Normalny facet nawet jak przyjdzie incognito to nie zaryzykuje. Ale w sumie debili nie brakuje (bzykających się świadomie choćby z nosicielkami HIV)... A jak już o HIV mowa to jak zamierzasz zabezpieczyć żonę (i pośrednio siebie) przed zarażeniem? Też chcesz dostać "gwarancję"?



      Zastanów się dobrze nad tym co piszesz. Jeśli i tak to zrobicie, dziecko będzie jej i tego się nie zmieni. A ty do końca życia możesz patrzeć na dzieciaka i myśleć "to bachor jakiegoś fagasa".

      Skomentuj

      • barmetr
        Perwers
        • Feb 2009
        • 1399

        A marzysz, aby inseminator był chociaż Polakiem, uechtatchu?
        Czy też marzysz, aby "splugawić" żonę obcym nasieniem?

        Skomentuj

        • DSD
          Perwers
          • Jan 2010
          • 1275

          Napisał barmetr
          A marzysz, aby inseminator był chociaż Polakiem, uechtatchu?
          Czy też marzysz, aby "splugawić" żonę obcym nasieniem?
          'Tato, dlaczego ty jesteś biały, mama jest biała, a ja jestem czarny?'
          'Ciesz się że nie szczekasz, taka była balanga...'

          A co do marzeń o obcym inseminatorze, to ja też bym nie ufał zapewnieniom 'że nie będziemy dochodzić alimentów'... Nawet podpisany cyrograf nie wystarczy.
          'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

          Skomentuj

          • barmetr
            Perwers
            • Feb 2009
            • 1399

            Po pierwsze dowcip jest stary i bardzo odbiega od polskiej rzeczywistości (nasi mulaci mają niemal wyłącznie białe mamy).
            Po wtóre obcy nie znaczy człowiek innej rasy. Są przecież Rosjanie (w pisowskiej Polsce wręcz dehumanizowani). Są Francuzi i Niemcy, którym Tusk podobno sprzedał polskie dobra narodowe, tj. zakłady pracy, grunty orne, pastwiska, rzeki.
            Mało brakowało, a poprzedni reżim sprzedałby Niemcom i lasy.

            Skomentuj

            • szych
              Świntuszek
              • Aug 2006
              • 75

              Sprzedac las niemcowi, jako najbardziej wyuzdana fantazja :-D tez tak mozna.

              Skomentuj

              • tiger89
                Świętoszek
                • Jun 2017
                • 6

                Ostatnio naszla mnie ochota żeby moja partnerka
                zalozyla strapon i weszla we mnie na pieska.
                Nie wiem czy to dziwne czy nie... Ale podobalo
                mi sie kiedy piescila tamte okolice

                Skomentuj

                • Cervantes
                  Ocieracz
                  • Oct 2016
                  • 103

                  Napisał tiger89
                  Ostatnio naszla mnie ochota żeby moja partnerka
                  zalozyla strapon i weszla we mnie na pieska.
                  Nie wiem czy to dziwne czy nie... Ale podobalo
                  mi sie kiedy piescila tamte okolice
                  Mogę powiedzieć Ci, że przyjemność i doznania z tego typu zabawy są nieziemskie i naprawdę watro tą fantazję przenieść do rzeczywistości.

                  Skomentuj

                  • tiger89
                    Świętoszek
                    • Jun 2017
                    • 6

                    Musze koniecznie . Mam nadzieję że reakcja mojej partnerki nie będzie dziwna

                    Skomentuj

                    • magmad
                      Świętoszek
                      • Jul 2017
                      • 16

                      Dlaczego miała by być dziwna skoro wcześniej pisałeś "podobało mi się gdy pieściła tamte okolice". Znaczy dziewczyna lubi zabawy z twoją dziurką.

                      Sam jeszcze strapona nie skosztowałem, ale oral ze stymulacją prostaty paluszkiem z żoną przerabiałem i na samo wspomnienie doznań mi staje

                      Skomentuj

                      • Freedox
                        Świętoszek
                        • Jul 2017
                        • 5

                        Moja fantazja to sprubuwac seksu dominacji z dziewczyną przy starszej kobiecie najlepiej koło 35 lat. Tak że ona nas nie zna i ma za zadanie tylko obserwować ewentualnie włączyć się i dotykać. Np. Moja dziewczyna jest nieśmiała i karze jej pierw się przy niej rozebrać już widzę jak się rumienii, później by musiała zacząć się masturbować a ja bym jej wepchnął penisa do samego gardła i pytał jej się czy podoba jej się że ktoś patrzy a potem bym ją pasuwal od tyłu i kazał osobie która patrzy pieścić jej cycki patrząc na moją dziewczynę poczym by ją obrócił i zaczął lizać jej rowek mówiąc do osoby która ją macała żeby trzymała ja za pośladki na koniec doisc jej na twarz. Prubowalem znaleźć kogoś takiego ale żadna kobieta nie chce się zgodzić nawet gdybym zapłacił :/ może kiedyś się uda...

                        Skomentuj

                        • mkikikam

                          Hmm, nie wiem, czy to bardzo wyuzdane, dla mnie tak - marzy mi się zatłoczony autobus i obcy facet, który zaczyna mnie pieścić pod sukienką. Widzą to inni stojący obok i zaczynają robić to samo, aź ja dochodzę, a im cieknie po nogawkach ;-D. Bomba. Albo w nocnym autobusie z moim facetem, pieprzymy się na siedzeniu, a kierowca obserwuje przez kamerę i wali konia. Tylko żeby wypadku nie spowodował..... albo w tym samym nocnym mój partner pieprzy mnie w usta, a wtedy rzeczony kierowca podchodzi i wkłada mi od tyłu. Takie skromne fantazyjki. MZA miałoby ze mnie pociechę.

                          Skomentuj

                          • spragnieni2
                            Świętoszek
                            • Jun 2017
                            • 5

                            Zabawa w samochodzie - kobieta dosiada dźwignię zmiany biegów i na koniec jazdy doskonale robi loda.

                            Skomentuj

                            • Likebitches
                              Świętoszek
                              • Aug 2017
                              • 1

                              Napisał Malinka_a
                              nie wiem, czy to jest bardzo wyuzdane, ale jedyne co przychodzi mi do głowy to dość gwałtowny, namiętny seks z pewną bardzo atrakcyjną dziewczyną na oczach mojego chłopaka ale nie mam zamiaru wprowadzać tego w życie...
                              Fajna sprawa

                              Skomentuj

                              • mkikikam

                                spragnieni2, o ,to ja, ja bym chciała dosiąść dźwigni zmiany biegów....

                                Skomentuj

                                Working...