Prezerwatywy Durex extra safe pytania i zagadnienia .

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mlodzian1121
    Świętoszek
    • Apr 2018
    • 3

    Prezerwatywy Durex extra safe pytania i zagadnienia .

    Witam ogólnie zaczne od tego ze mam 17 lat moja dziewczyna 16 .... zaczęliśmy współżycie niedawno ... i mega nam sie podoba strasznie uważamy zeby nie zostać rodzicami ale mamy tez wielka ochote na sex.

    Największy problem jest ze mną... tak sie napalam nakręcam na nią ze jakieś 2 minuty i juz nie mogę wytrzymać i dochodzę... czytałem ze niby u osób zaczynających te sprawy to normalne .. to prawda ?

    Szukałem tez na Internecie jakis opini o prezerwatywach ktore najlepsze ... niby te Durex extra safe maja byc bezpieczne ...polecacie je ? Pekaly wam kiedys ? A jak nie te to jakie inne ?
    A moze macie jakies sposób zeby przedłużyć to a nie szytowac po 2 minutach ...
    A jeszcze jedno czy jak np dojde 1 raz w prezerwatywie to musze ja zmieniać na nowa czy mozna dalej ?


    Mam nadzieję ze pomożecie ��
    Last edited by Mlodzian1121; 08-04-18, 23:05.
  • kryzys
    Banned
    • Apr 2018
    • 1

    #2
    Prezerwatywy Durex są mega dobre, tzn. nie pękły nigdy nie z winy osoby zakładającej. To najważniejsze, żeby nie zahaczyć nigdzie paznokciem, zębami, biżuterią, bo wtedy klops. No i dobrą stronę też to trzeba zrobić.

    Co do drugiej sprawy to myślę, że nie masz się czym przejmować, bo jesteś bardzo młody. Z czasem to powinno się uregulować, jednak nie miej na sobie żadnej presji. To plusy i minusy młodości ziom.
    Jeśli jednak nie będziesz czuł, że po dłuższym czasie jest lepiej to warto poszukać psychologa do rozmowy. Ale myślę, że obejdziesz się bez. Powodzenia

    Skomentuj

    Working...