W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Podniecenie ze zwierzętami :O

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gekoniasty
    Świętoszek
    • Mar 2015
    • 3

    Podniecenie ze zwierzętami :O

    Witajcie.. mam pewien problem, wątpie, że inni też go mają, ale wole się zapytać. Podniecają mnie zwierzęta.. mianowicie płci żeńskiej, takie jak są w filmach typu " Madagaskar ".. Jestem normalnym 17 letnim chłopakiem, którego podniecają oczywiście dziewczyny, nie jestem homo seksualny.. ale jak widzę takiego zwierzaka to mam ochotę tam wejść, być takim lwem, i z lwicą uprawiać sex. Trochę dziwne zapotrzebowanie seksualne.. czy inni też takie coś mają ? Czy jestem chory ?

    Możecie pomóc ?
    0statnio edytowany przez Dawid; 13-04-15, 19:39. Powód: a6
  • wiarus
    SeksMistrz
    • Jan 2014
    • 3264

    #2
    Wnioskuję o walnięcie normalnego bana i dorośnie.
    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
    James Jones - Cienka czerwona linia

    Skomentuj

    • Michal_symp
      Banned
      • Aug 2013
      • 283

      #3
      Podniecają mnie zwierzęta.. mianowicie płci żeńskiej, takie jak są w filmach typu " Madagaskar "... Jestem normalnym 17 letnim chłopakiem
      Wysuwasz bardzo błędne wnioski.

      Możecie pomóc ?
      Nie jesteśmy psychiatrami.

      Skomentuj

      • stvari
        Ocieracz
        • Feb 2013
        • 187

        #4
        Hmmm... Pierwsze co przyszło mi na myśl to tak zwana subkultura "Furry". Gekoniasty, czytałeś lub słyszałeś kiedyś o tym. www.pl.wikipedia.org/wiki/Furry

        Skomentuj

        • wiarus
          SeksMistrz
          • Jan 2014
          • 3264

          #5
          Nie możliwe, futrzaków miał zapewne nadmiar w okresie niemowlęcym, jak go mama na siłę odstawiła od cyca. Jak widać, tkwi to w nim głęboko i rzuciło się także na kutasa
          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
          James Jones - Cienka czerwona linia

          Skomentuj

          • barmetr
            Perwers
            • Feb 2009
            • 1399

            #6
            Napisał Gekoniasty
            Podniecają mnie zwierzęta.. mianowicie płci żeńskiej, takie jak są w filmach typu " Madagaskar"..
            Czy podniecają Cię obrazki z filmu czy zwierzęta?
            Jak obrazki, to znaczy żeś infantylny.
            Jak zwierzęta, to potrzebujesz terapii.

            Skomentuj

            • Margo82
              Perwers
              • Mar 2013
              • 937

              #7
              Wyczuwam trolla. To nie może być prawda!
              "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

              Skomentuj

              • stvari
                Ocieracz
                • Feb 2013
                • 187

                #8
                Napisał wiarus
                Nie możliwe, futrzaków miał zapewne nadmiar w okresie niemowlęcym, jak go mama na siłę odstawiła od cyca. Jak widać, tkwi to w nim głęboko i rzuciło się także na kutasa
                "Furry" to nie tylko paradowanie w pluszowym kombinezonie. Może to być właśnie wyobrażanie samego siebie jako zwierzęcia (mogą to być najróżniejsze gatunki zwierząt, nawet hybrydy lub całkowicie fantastyczne stwory). Również może chodzić o "zwierzę uwięzione w ciele człowieka"... To akurat już dość skrajny przykład (choć takie się zdarzają, w tej subkulturze nawet często), omawiany przypadek nie musi być aż tak "zaawansowany".

                Napisał Margo82
                Wyczuwam trolla. To nie może być prawda!
                Skoro uważasz, że to troll, to znaczy, że jeszcze niewiele widziałaś, czytałaś i słyszałaś.
                0statnio edytowany przez stvari; 13-04-15, 21:15.

                Skomentuj

                • TheOff
                  Ocieracz
                  • May 2013
                  • 110

                  #9
                  Wydawałoby się, że moją najdziwniejszą fantazją była myśl, że jestem greckim bogiem i bzykam wszystkie boginie.

                  Śledząc to forum od paru, paru dobrych lat (gdzie smok wawelski był smokiem i jeszcze miał ze 100 postów) obcowało się z wieloma trollami. Choć każdego z nich wypowiedź mogła być prawdą, to fantazjowanie o postaci z bajki animowanej "wrrrr...", jeszcze powiedz, że to była ta jaguarzyca, a może hipcio, wydaje się kolejnym objawem trollingu.

                  Jednak jeśli masz taki problem, to powiem Ci, że jedyne co mogę Ci doradzić, to wyjechać do Japonii. Tam zapewne znajdziesz upust swoim fantazją.
                  Trochę dłużej, trochę szybciej, trochę mocniej na sam szczyt.

                  "Jesteś w pełni odpowiedzialny za swój los" - Brian Tracy

                  Skomentuj

                  • fiutomanka
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jul 2011
                    • 208

                    #10
                    Napisał TheOff
                    Wydawałoby się, że moją najdziwniejszą fantazją była myśl, że jestem greckim bogiem i bzykam wszystkie boginie.
                    <3

                    Śledząc to forum od paru, paru dobrych lat (gdzie smok wawelski był smokiem i jeszcze miał ze 100 postów) obcowało się z wieloma trollami. Choć każdego z nich wypowiedź mogła być prawdą, to fantazjowanie o postaci z bajki animowanej "wrrrr...", jeszcze powiedz, że to była ta jaguarzyca, a może hipcio, wydaje się kolejnym objawem trollingu.

                    Jednak jeśli masz taki problem, to powiem Ci, że jedyne co mogę Ci doradzić, to wyjechać do Japonii. Tam zapewne znajdziesz upust swoim fantazją.
                    Zmartwię cię, ale ta subkultura furry to zdaje się niezły perwers. Wpisałam raz w wyszukiwarkę grafiki google coś w rodzaju "furry manga" czy tego typu, i wyświetliły się obrazki zakrawające na pedofilię. Tylko były niby ze zwierzątkami. Ale narysowanymi mocno człekokształtnie, czyli w kształcie małych dzieci. Zaczęłam odtąd podejrzewać, że w tej subkulturze siedzą zboki, dla których zbyt niebezpiecznie jest realizować fantazje w formie ludzkiej, więc myślą, że jak zaczną fantazjować o rysunkowych zwierzątkach, to będzie OK.

                    P.S. Właściwie to chyba jest OK fantazjować o rysunkowych, o ile zapobiega to molestowaniu prawdziwych dzieci. Ale polski kodeks karny karze nawet za rysunkowe materiały pedofilskie. Ciekawe, jak sąd potraktowałby takie materiały z np. kotkami w charakterze dzieci.

                    Skomentuj

                    • Nabram
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Mar 2015
                      • 307

                      #11
                      Wątpię aby fantazje na tematy rysunkowe odciagaly od pedofilii. To raczej zakamuflowana pedofilia lub początek do molestowania dzieci.
                      Oral-B Nieeeee oral cacy
                      Jutro może dla nas nie nadejść, więc żyjmy dziś dodatkowo na zapas. Król Julian

                      Skomentuj

                      • fiutomanka
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jul 2011
                        • 208

                        #12
                        E dlaczego? Jest nawet na beztabu dział "Fantazje" i wątek "Fantazje, których wolimy nie realizować", czy jakoś tak. Niektóre fantazje ludzie wolą zostawić w sferze fantazji i to jest OK.

                        Skomentuj

                        • wiarus
                          SeksMistrz
                          • Jan 2014
                          • 3264

                          #13
                          Napisał fiutomanka
                          ...
                          P.S. Właściwie to chyba jest OK fantazjować o rysunkowych, o ile zapobiega to molestowaniu prawdziwych dzieci. Ale polski kodeks karny karze nawet za rysunkowe materiały pedofilskie. Ciekawe, jak sąd potraktowałby takie materiały z np. kotkami w charakterze dzieci.
                          Z tego powodu, ponownie proponuję: przypierdzielić bana i będzie spokój na jakiś czas.
                          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                          James Jones - Cienka czerwona linia

                          Skomentuj

                          Working...