Zlizywanie nasienia clean up

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Creampiecleaner
    Świętoszek
    • Feb 2019
    • 1

    #16
    Na samą myśl o zlizywaniu spermy z kobiecego ciała aż cały drżę a w gaciach sztywno. Raz, może dwa udało mi się skończyć na dupci i grzecznie posprzątać. Moja partnerka niestety nie lubi tych zabaw. Najważniejsze w tej zabawie jest żeby to pani chciała i rozkazywała lub prosiła o sprzątanie. Wtedy jest ogień

    Moją największą fantazją jest uczestniczyć w spotkaniu typu gangbang koniecznie z puszystą kobietą. Kilka lub kilkanaście spustów do środka i na cipeczkę pięknej BBW a na końcu ja grzecznie wylizuję cipeczkę i sam w nią wchodzę.

    Ehh.. pomarzyć zawsze można

    Skomentuj

    • MrKostek
      Świętoszek
      • Jul 2017
      • 5

      #17
      Mi Pani pluje w usta spermą po lodziku jeśli uważa, że na to zazsłużyłem. Lubię to.

      Skomentuj

      • Markovsky
        Świętoszek
        • Mar 2019
        • 16

        #18
        Ja cały czas się mocno na taką aktywność napalam w myślach przed stosunkiem, ale jak już skończę (na brzuchu, w ustach) to oczywiście ochota przechodzi całkowicie
        Bisex

        Skomentuj

        • Cuck
          Świętoszek
          • Sep 2020
          • 3

          #19
          Ja zawsze zlizuje całą spermę, tak samo po lodzie - kisscum to coś co uwielbiam.

          Skomentuj

          • TomaszCracow
            Ocieracz
            • Sep 2019
            • 138

            #20
            Kręci mnie i to bardzo, uwielbiam zlizywać z partnerki swoje soczki, a najbardziej mnie kreci gdy skończę w niej, ona siada mi nad twarzą i wyciska mi do ust ze swojej muszelki moją spermę, kończąc na porządnym jej wylizaniu. Podobnie gdy trysnę w dupkę, wystawia ją bym zlizywał wylatujący nektar. Ogólnie bardzo mi się podobają klimaty creampie, całowanie po lodziku, czy zlizywanie z ciała spermy. Jest to bardzo podniecające
            Carpe diem

            Skomentuj

            Working...