Mechanical orgazm

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • misiekbondage
    Świętoszek
    • Dec 2017
    • 6

    Mechanical orgazm

    Witajcie ,mam taką nietypową przypadłość,taki wręcz fetysz a mianowicie połączenie bondage i zabawek mechanicznych, marzy mi się Pani która będzie związana ,zawieszona na linach,łańcuszkach z mocno rozchylonymi udami oczywiście odpowiednio ubrana (latex,skóra)ja natomiast zajmuje się stymulacją jej najbardziej erogennych stref ,masaż wibracyjny łechtaczki,penetracja pochwy,elektrostymulacja ,piersi ,stóp ,cipki,analna.Wszystko ma na celu uzyskanie mega orgazmu..Pytanie do Pań czy kręcą Was takie zabawy i czy chcały byście być poddane takim "zabiegom"?Pozdrawiam
  • thlo
    Erotoman
    • Jul 2016
    • 513

    #2
    Ja też o czymś takim fantazjowałem związana kobieta wisząca albo na stole do mojej dyspozycji bez możliwości sprzeciwu.Tylko ta elektrostymulacja wydaje się ostra, takie coś sprawia ból? Bo jeżeli tak to nie fajne.

    PS. Chyba awansowałem na rangę Erotoman ponoć to jest jakaś choroba psychiczna nie podoba mi się zmieńcie to.
    Last edited by thlo; 04-12-17, 13:54.
    beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

    Skomentuj

    • misiekbondage
      Świętoszek
      • Dec 2017
      • 6

      #3
      nie to nie jest tak ze rozkreca sie "45 "delikatnie do poziomu przyjemnego mrowienia, zeby bylo przyjemnie lekko plus:-)

      Skomentuj

      Working...