Dieta kopenhaska

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Adam M.
    Świętoszek
    • Mar 2011
    • 13

    #16
    A ja akurat uwazam ze nie jedzenie po 18 niczego ciezkiego jest pozytywne i dla mnie akurat dobrze dziala.
    Ladowanie ciezkostrawnego befsztyka na ostatni posilek to jakas kosmiczna bzdura.

    Skomentuj

    • doniczkowiec
      Świętoszek
      • Aug 2009
      • 33

      #17
      apropo jedzenia po 18stej, słyszałem, że to mit , 2h przed snem ostatni posiłek, usłyszałem to w jednej z porannych telewizji =)
      Moim zdaniem istnieje jedna świetna dieta, nazywa sie połowe żryj, dokładasz do tego poranny jogging i będzie git.

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3900

        #18
        Nie do końca, cóż z tego, że będziesz żarł połowę jak metabolizm Ci siądzie i włączy się akumulacja?

        Generalnie najważniejsze jest by jeść posiłki regularnie i nie wpieprzać rzeczy wysokokalorycznych oraz ruch.
        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        • Zwiąż
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2010
          • 239

          #19
          Diety są durne. 14 dni diety i koniec, sukces niesamowity, schudłeś o jeden, może dwa kilogramy. Znaczy się nie schudłeś a jesteś lżejszy, głównie o zawartość jelit.

          Sensowna jest zmiana trybu odżywiania na stałe i ruch. Dieta jest tymczasowym rozwiązaniem.
          Kaczko-królik

          Skomentuj

          • Burbon2009
            Erotoman
            • Jun 2009
            • 571

            #20
            radze wszystkim wejsc na www.sfd.pl i poczytac bo jak tam wyżej ktoś pisze ze nic sie nie dzieje jak po 18 nie bedziesz juz jadła to pozdrawiam.... ostatni posiłek powinien być spożyty na GODZINĘ przed spaniem(sam twaróg może być w postaci gziki) a to dlatego że w nocy kiedy śpisz występuje katabolizm i jeśli nie dostarczysz przed spaniem białka to spala ci mięsień,rada żeby mniej jeść też jest gowno warta trzeba jeść tyle ile potrzebujemy ale ZDROWO ! minimum 5 posiłków w ciągu dnia tylko w ten sposób uda nam sie zdrowo schudnąć.

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #21
              Masz szkołę? Znaczy się masz mniej niż 19 lat... Dieta kopenhaska nie jest dla ciebie.
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • browster
                Świntuszek
                • May 2009
                • 53

                #22
                Napisał RedJane
                Wytrzymać do 15tej na jednej kawie z łyżeczką cukru i sucharku? Uczący się nastolatek?
                Po dwóch dniach zemdlejesz w szkole i skończy się rumakowanie.
                Jadłem tak: do 18 a potem dopiero po 15 po szkole i nic mi nie bylo i glodny tez nie chodzilem i jadlem tak przez ponad 2 miesiace
                I think when you go all the way up, the only place is to come down.
                -Freddie Mercury

                Skomentuj

                • MrrrAucin
                  Erotoman
                  • Feb 2009
                  • 630

                  #23
                  Napisał browster
                  Jadłem tak: do 18 a potem dopiero po 15 po szkole i nic mi nie bylo i glodny tez nie chodzilem i jadlem tak przez ponad 2 miesiace
                  I nie zdziwię się jeśli po takim trybie życia zamiast schudnąć to przytyłeś.

                  Skomentuj

                  • KudlatyMisio
                    Świntuszek
                    • Jul 2007
                    • 56

                    #24
                    Pierwsza zasada w odchudzaniu którą każdy lekarz dietetyk ci powie. Nie wolno odchudzać się jeśli ma się wagę prawidłową aż do 20-23 roku życia.

                    Ducan niszczy organizm ;p

                    Skomentuj

                    • MrrrAucin
                      Erotoman
                      • Feb 2009
                      • 630

                      #25
                      Ducana można prowadzić, ale ze zdrowym rozsądkiem. Moja mama tym sposobem schudła 15 kilo (prowadziła na swój sposób dietę utrzymującą, ominęła pierwszy etap). Stara się nie jadać niezalecanych z tej diety produktów, nie je białego pieczywa i ziemniaków, a z wędlin, nabiału wybiera same odtłuszczone produkty (do 2-3%) - a takich można teraz znaleźć naprawdę dużo. No i jeszcze oczywiście jedno - je znacznie mniej

                      Skomentuj

                      • John Anthony
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jul 2010
                        • 271

                        #26
                        Jesteś bardzo młody, więc po prostu jedz dużo i spalaj jeszcze więcej. Diety polegające na obniżaniu kaloryczności posiłków nigdy do mnie nie przemawiały.
                        A hard man is good to find

                        Skomentuj

                        • WarLord1986
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 15

                          #27
                          W temacie diety są dwa sposoby na to aby stracić na wadze, i dieta kopenhaska się pod to nie łapie. Zaufaj mi bo mam że tak powiem i doświadczenie z dietami i ogólnie pojęcie jak działa ludzki organizm.

                          Ta dieta wyniszcza to raz, po dwa nie spodziewaj się stałych efektów. Stosowałem podobną 2 tygodniową dietę i traciłem parę kilo po czym one wracały, beznadzieja.

                          Jeśli naprawdę chcesz stracić na wadze zastosuj po pierwsze jakąś dietę która nuczy Cie prawidłowo jeść. Osobiście polecam ducana, straciłem na niej 20kg w mniej więcej 3 miesiące i trzymam wagę już rok. Samej diety nie stosując. Ona uczy Cie jak jeść. Jedz o stałych porach i te produkty które opisane są w książce. A co do jedzenia po 18 to jest dobry sposób ale głównie pod względem psychologicznym, po prostu wieczorem się najczęściej podjada a jak nie jesz nic to i nie podjadasz, proste.

                          Ok dieta załatwiona, polecam dukana bo sam stosowałem i działa.

                          Druga rzecz to ruch, musisz się ruszać, siłownia, basem, rower, bieganie, brzuszki pompki. Tłuszcz zaczniesz spalać dopiero po minimum 20 minutach wysiłku. Wystarczy nawet godzinny spacer.

                          Połącz dietę (ale dobrą!) z ruchem (im więcej tym lepiej) i dodaj do tego olbrzymie ilości samozaparcia. Nie pisz ze nie masz czasu na coś tam, jak czegoś się podejmujesz to masz to wykonać mimo wszystko. Jak olejesz raz to tak naprawdę olewasz całość. Musisz być tak zdeterminowany jak by od tego zależało Twoje życie. Wtedy sie uda i utrzymasz efekt. A jak nie jesteś na to gotowy to nie zaczynaj. Przemyśl to wszystko i nie stosuj tej bezsensownej diety. Nic co ma być trwałe nie przychodzi ani szybko ani łatwo.

                          Co do szkodliwości Ducana to nie jest tak do końca musisz pic dużo wody to pierwsza zasada ale chyba każdej diety i nic Ci tak na prawdę nie będzie. Człowiek przez tysiące lat jadł głownie mięcho i białko w nim zawarte, na duże ilości węglowodanów możemy sobie pozwolić od dość niedawna. Nie doczytałem że jesteś osobą młodą, w takim razie zamiast diety zacznij sie dożo ruszać, zrezygnuj ze smażonego na tłuszczu, piecz mięso w piekarniku np, lub gotuj, stosuj pieczywo z ziarnami zamiast białego. Mniej węglowodanów (szczególnie prostych) a więcej białka i ruchy, wtedy nie będziesz potrzebował żadnej diety.
                          Last edited by WarLord1986; 02-03-11, 20:43.

                          Skomentuj

                          • browster
                            Świntuszek
                            • May 2009
                            • 53

                            #28
                            Narazie mam zamiar przetestować tą kopenhaska a po niej moze skusze sie na dukana bo ciocia sludla +30kg a kuzyni po +10kg
                            I think when you go all the way up, the only place is to come down.
                            -Freddie Mercury

                            Skomentuj

                            • MrrrAucin
                              Erotoman
                              • Feb 2009
                              • 630

                              #29
                              Napisał browster
                              Narazie mam zamiar przetestować tą kopenhaska a po niej moze skusze sie na dukana bo ciocia sludla +30kg a kuzyni po +10kg
                              Czemu uparłeś się na tą kopenhaską dietę skoro wszyscy w tym wątku Ci tego odradzają?

                              Skomentuj

                              • browster
                                Świntuszek
                                • May 2009
                                • 53

                                #30
                                Witam ponownie, własnie skoniczyłem z kopenhaska bo szkoda zdrowia na to. Od poniedziałku dukana.
                                I think when you go all the way up, the only place is to come down.
                                -Freddie Mercury

                                Skomentuj

                                Working...