Czemu chłopaków nie pociągają dziewczyny z nadwagą(inaczej puszystej budowy ciała)?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ashleyyy
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2007
    • 182

    Napewno nie po to żeby się dowartościować ( ważę 48 kg ) tylko, żeby pokzać, że te dziewczyny, które sa na wcześniejszych zdjęciach nie mają nadwagi. Nadwaga to raczej to, które ja wklepiłam.
    To nie jest kolejna komedia dla kretynów !!

    Kto pozna miłość raz
    A potem straci ją
    Inaczej patrzy na życie

    Skomentuj

    • Enea
      Perwers
      • Dec 2005
      • 1010

      ashleyyy mylisz sie panie pokazane przeze mnie to plus size models obie nosza rozmiar 44 a ich wskaznik bmi jest wyzszy niz 25, maja nadwage.

      To co ty wkleilas to otylosc

      Skomentuj

      • YoungStallion
        Perwers
        • Jul 2005
        • 1184

        Nie! to jest i nadwaga i otylosc!!!

        Nadwage okresla sie za pomocą np BMI a otylosc za pomocą ilosci tkanki tluszczowej - mezczyzn powyżej 20% u kobiet 25%

        Przypakowany ostro kulturysta moze miec sporą nadwage ale nie ma otyłości.

        Enea, wez sobie to do serca
        "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
        Stanisław Lem

        Skomentuj

        • Slave69
          Ocieracz
          • Dec 2006
          • 153

          Napisał KSU
          Dzisiaj widziałem dziewczynę którą wielu by nazwało grubą ale powiem wam że miała coś w sobie pomimo swojej niemałej wagi (ale nie przesadzajmy nie mówie o takiej sporej nadwadze jaką prezentuje fota powyżej)poprostu wyglądała ślicznie i sexownie taka mniam
          Kiedyś jak stałam na promocji w sklepie i jak miałam dużo czasu na obserwowanie ludzi, była kobieta po 30 z nadwagą, i to sporawą, ale miała w sobie tyle seksapilu, taki sposób poruszania się, że faceci za nią się oglądali a nie za pannami o połowę mniejszymi
          I nie po to by pooglądać wieloryba
          " pękła czara goryczy, rozlanych kropel już nikt nie policzy"

          Skomentuj

          • Enea
            Perwers
            • Dec 2005
            • 1010

            Napisał YoungStallion
            Nie! to jest i nadwaga i otylosc!!!

            Nadwage okresla sie za pomocą np BMI a otylosc za pomocą ilosci tkanki tluszczowej - mezczyzn powyżej 20% u kobiet 25%

            Przypakowany ostro kulturysta moze miec sporą nadwage ale nie ma otyłości.

            Enea, wez sobie to do serca
            Alez o czym ty mowisz??? Panie pokazane przeze mnie maja nadwage ale nie maja stwierdzonej otylosci inaczej nie zostalyby przepuszczone przez agencje do robienia zdjec!!!!!!!

            Skomentuj

            • men_pl
              Świntuszek
              • Jan 2006
              • 82

              Asilek bo masz ladna buzie i dupke

              Skomentuj

              • YoungStallion
                Perwers
                • Jul 2005
                • 1184

                Napisał Enea
                Alez o czym ty mowisz??? Panie pokazane przeze mnie maja nadwage ale nie maja stwierdzonej otylosci inaczej nie zostalyby przepuszczone przez agencje do robienia zdjec!!!!!!!
                Ja odnioslem sie do Twojego komentarza odnosnie zdjęc ashleyyy zeby Ci powiedziec ze nie wiesz co piszesz.


                Co do Twoich fotek, nadwage pewnie mają a co do otyłości- trzebaby ją sprawdzic. Najprawdopodobniej jest niewielka
                "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                Stanisław Lem

                Skomentuj

                • Poli
                  Ocieracz
                  • Jan 2007
                  • 167

                  Ja powiem tak, na swiecie potrzebna jest rownowaga, roznorodnosc. Musza byc chudzi i grubi. Ja osobiscie jestem chuda, i nie wierze, ze dziewczyny grubsze ie maja powodzenia u facetow. W moim otoczeniu mają takie samo jak chude .
                  Przeciez kazdy lubi co innego .

                  Skomentuj

                  • Delvis
                    Ocieracz
                    • Jun 2007
                    • 136

                    ja tam lubie gdy kobieta jesyt troszke otyla przynajmniej jest sie do kogoprzytulic a nie same zebra i kosci:]
                    Czy ktoś taki istnieje?
                    Podobno istnieje....

                    Używam Debian: Gnome + Compiz FusioN
                    przeglądarka: Opera

                    Skomentuj

                    • kamil11
                      Świętoszek
                      • Aug 2006
                      • 32

                      delvis popieram twoja wypowiedź. A możę ktoś by powkleiał swoje fotki puszyste panie było by miłó

                      Skomentuj

                      • YoungStallion
                        Perwers
                        • Jul 2005
                        • 1184

                        Zamiast pisac o tym, ze lubicie takie albo takie kobity, dajcie przykład na fotce wtedy bedziemy mieli jasnosc o co komu chodzi i ta dyskusja bedzie miała jakąkolwiek wartość.
                        "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                        Stanisław Lem

                        Skomentuj

                        • Rojza Genendel

                          Pani od biologii
                          • May 2005
                          • 7704

                          Napisał YoungStallion
                          Nie! to jest i nadwaga i otylosc!!!

                          Nadwage okresla sie za pomocą np BMI a otylosc za pomocą ilosci tkanki tluszczowej - mezczyzn powyżej 20% u kobiet 25%
                          Owszem, dokładnie. Otyłość to patologia, stan chorobowy. Nadwaga to po prostu stan powyżej przeciętnej wagi przewidzianej dla wieku, płci, budowy ciała.
                          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                          Skomentuj

                          • IIreKK
                            Świętoszek
                            • Feb 2007
                            • 27

                            Napisał pegaz83
                            Jeżeli dziewczyna jest usmiechnieta i zadbana to puszystość w niczym nie przeszkadza.
                            No nie w ogole nie przeszkadza... ;F Jak sama sie nie moze domyć i trzeba ja myć wodą ze szlaufa ogrodowego albo odgarniać 100 KG na brzuchu zeby zobaczyć muszle to faktycznie nie przeszkadza

                            Ja lubie takie kobiety nie za szczupłe nie za grube tak jak tam było pokazane na zdjeciach

                            Skomentuj

                            • Yoshua
                              Perwers
                              • Mar 2007
                              • 1374

                              skad wytrzasnales tak kretysnki opis? -_-
                              " - Fajny masz korek od wanny.
                              - Taki tam...
                              - ...Ale gra empetrójki"

                              Skomentuj

                              • Enea
                                Perwers
                                • Dec 2005
                                • 1010

                                Napisał YoungStallion
                                Ja odnioslem sie do Twojego komentarza odnosnie zdjęc ashleyyy zeby Ci powiedziec ze nie wiesz co piszesz.
                                Co do Twoich fotek, nadwage pewnie mają a co do otyłości- trzebaby ją sprawdzic. Najprawdopodobniej jest niewielka
                                Moj komentarz nie dotyczyl zdec ashleyyy koniecznie. Przeczytaj to wszytsko drugi raz kochany. Ashleyy wkelila swoje zdjecia bo uznala, ze panie pokazane przeze mnie nie maja nadwagi, dlatego podala przyklad co wedlug niej znaczy nadwaga. Chcialam zapewnic kolezanke, ze kobiety pokazane na moich fotkach maja nadwage, te pokazane przez nia sa otyle. Tak to mniej wiecej wsio wygladalo

                                Skomentuj

                                Working...