Masturbacja-przestroga dla innych

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pawel.skoczek
    Świętoszek
    • Feb 2015
    • 14

    Masturbacja-przestroga dla innych

    Witam wszystkich,

    Piszę ten wątek poniekąd ku przestrodze dla innych. Mam 25 lat, gdzieś od 13 roku życia zabawiam się. Co do częstotliwości - to różnie, czasem wytrzymam 2-3 tyg, a czasem prawie co dzień. W necie jest dużo opinii że onanizm (oczywiście umiejętnie uprawiany) nie wpływa negatywnie na zdrowie, na seks, ogólnie na psyche.
    Przytaczając mój przykład nie do końca się z tym zgodzę. Mam partnerkę, a raczej narzeczoną, z seksem czekamy do ślubu. Erekcja przy niej jest, czasem nawet za często. Widzę wpływ masturbacji w postaci szybkiego dochodzenia podczas pettingu, mianowicie gdy nie zabawiam się przez dłuższy czas, to wystarczy minuta czy 2 gdy się o mnie ociera i czuje że zbliżą się tryśnięcie... Wyrobiłem sobie przez lata nawyk szybkiego dochodzenia, i tak mi już zostało, gdyż zauważyłem że podczas silnego podniecenia np przy pettingu, mięśnie kegla mam cały czas napięte, i nie potrafię nad tym zapanować.
    Napisałem chyba to chaotycznie, ale myslę że wiecie o co chodzi. Pozdrawiam..
  • paul_78
    Erotoman
    • Jul 2007
    • 470

    #2
    Napisał pawel.skoczek
    z seksem czekamy do ślubu.
    Jedna z głupszych rzeczy, które można robić - pod kątem przyszłego związku.
    Non serviam

    Skomentuj

    • Jack Daniel's
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2013
      • 244

      #3
      Ale to normalne, że jak dłużej z krzyża nie spuścisz, to potem raz-dwa i po krzyku. Po ślubie będziesz miał tak samo.

      Skomentuj

      • barmetr
        Perwers
        • Feb 2009
        • 1399

        #4
        Szkodliwość masturbacji jest kwestią wątpliwą. Na miejscu skoczka poprosiłbym narzeczoną o zadowolenie dłonią, z drażnieniem żołędzi paznokciami.
        Z wiekiem podniecenie spada i można się kochać dłużej.

        Napisał paul_78
        Jedna z głupszych rzeczy, które można robić - pod kątem przyszłego związku.
        Dopiero po ślubie seks ujawnia nam swoje wszystkie walory. Życzę wytrwałości!

        Skomentuj

        • pawel.skoczek
          Świętoszek
          • Feb 2015
          • 14

          #5
          To, że nie ma penetracji, nie znaczy że nie znamy swoich ciał, czy też ze nie występują inne pieszczoty a co za tym idzie że jest aseksualna.

          Skomentuj

          • barmetr
            Perwers
            • Feb 2009
            • 1399

            #6
            Spytaj się narzeczonej (najlepiej będąc nagim), czy ona się cieszy z tego, że tak bardzo Cię podnieca.

            Skomentuj

            • reisen
              Świętoszek
              • Dec 2013
              • 16

              #7
              Dokładnie jak napisał barmetr. U mnie w moim nowym związku podoba się mojej partnerce, że szybko jestem gotowy. Jeśli chodzi o szybkie dochodzenie to polecam często się kochać ( oczywiście po ślubie jeśli tego pragniecie ) - u mnie wszystkie takie dolegliwości minęły.

              Trzymaj się chłopie !

              Skomentuj

              • pawel.skoczek
                Świętoszek
                • Feb 2015
                • 14

                #8
                Wiem ze pomaga na to częsty seks. na chwilę obecną gdy wiem ze cos sie szykuje jakies baraszkowanie, to wczesniej musze sie pobawic sam zeby nie trysnac szybko. Po takim zabiegu pomaga na dłużej... Tylko nie zawsze tak sje da, szczególnie po ślubie jak bedziemy razem mieszkać.
                Czy sie cieszy ze mnie podnieca... To dla niej znak i potwierdzenie ze jest mega seksowna i zgrabna

                Skomentuj

                • Jack Daniel's
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • May 2013
                  • 244

                  #9
                  Napisał pawel.skoczek
                  to wczesniej musze sie pobawic sam zeby nie trysnac szybko. Po takim zabiegu pomaga na dłużej... Tylko nie zawsze tak sje da, szczególnie po ślubie jak bedziemy razem mieszkać.
                  *******olo... strzał na cycuszki w ramach gry wstępnej, albo na buźkę i jedziemy dalej.

                  Skomentuj

                  • joedoe
                    Perwers
                    • Aug 2014
                    • 1272

                    #10
                    1. Przestan walic konia. Raz na zawsze.
                    2. Co stoi na przeszkodzie zeby zastosowac moja stara zasade?
                    "Pierwszy raz dla mnie, drugi dla ciebie, trzeci dla nas obojga.

                    Skomentuj

                    • pawel.skoczek
                      Świętoszek
                      • Feb 2015
                      • 14

                      #11
                      Napisał joedoe
                      1. Przestan walic konia. Raz na zawsze.
                      2. Co stoi na przeszkodzie zeby zastosowac moja stara zasade?
                      "Pierwszy raz dla mnie, drugi dla ciebie, trzeci dla nas obojga.
                      Nic nie stoi na przeszkodzie, walczę z tym, i staram sie nie walić, aale wiesz jak jest. Raz wytrzymam 3 tygodniez a raz 2 dni. Ale sie nie poddaje.

                      Skomentuj

                      • znowuzapilem
                        SeksMistrz
                        • Nov 2010
                        • 3555

                        #12
                        Napisał joedoe
                        2. Co stoi na przeszkodzie zeby zastosowac moja stara zasade?
                        "Pierwszy raz dla mnie, drugi dla ciebie, trzeci dla nas obojga.
                        Pierwsze dwa zrozumiałem ale trzeciego niebardzo
                        1.Szybki strzał 2 minetka 3 seks docelowy?
                        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                        Skomentuj

                        Working...