W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Podobają mi się chłopcy

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Masło
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 30

    #16
    Mam 17 lat, mam praktycznie tak samo - szczupły, blondyn, z 14 lat. To są tylko fantazje, moim zdaniem podobnie ma większa część społeczeństwa w naszym wieku, po prostu nie każdy się tym chwali. Jak już ludzie wspominali, hormony robią swoje, z czasem przejdzie. Wyobrażanie siebie w Porsche sąsiada to jeszcze nie kradzież, analogicznie fantazjowanie o czyimś ciele to nie gwałt.

    Skomentuj

    • w00jas
      Świntuszek
      • Feb 2009
      • 68

      #17
      Najlepiej przeczekaj z tym
      Okres dojrzewania minie, to będziesz mógł stwierdzić, że była to nietypowa fantazja, albo na serio jakiś problem.
      Powiem szczerze, że nie miałem czegoś takiego. Mam tylko 21 lat, a 18 latki/latkowie wydają mi się za młodzi. Każdy ma inaczej
      "Co za absurd, żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?" - 'Dzień Świra'

      Skomentuj

      • Alister
        Świętoszek
        • Jan 2012
        • 20

        #18
        Uspokoiłem się trochę, bo myślałem, że wszyscy mnie będą wyklinać i wyzywać mnie od nienormalnych xP Cieszę się, że nie jestem z takim problemem sam. A jeśli chodzi o temat to myślę, że jakbym spróbował wspôlnej masturbacji z jakimś chłopakiem to chciałbym jeszcze raz i jeszcze itd.,i w końcu zostałbym gejem i nie mógłbym iść spokojnie po ulicy, bo ludzie wciskaliby mi różne przedmioty w odbyt.

        Skomentuj

        Working...