Unimil SKYN nielateksowe

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • carboncore
    Świętoszek
    • Nov 2009
    • 14

    Prezerwatywy Unimil SKYN nielateksowe

    "Unimil skyn to doskonala prezerwatywa stworzona w nowej rewolucyjnej technologii Sensoprene z ledwie wyczuwalnego materialu bla bla bla .. "

    Ktoś miał styczność ? Orientuje sie na ile to przetestowane itd ?
    Gdy zadałem googlowi pytanie o Sensoprene nie odpowiedział nic.Przy owej rewolucyjnej technologii Sensoprene jest '*' ktora prowadzi do napisu "wyprodukowano z poliizoprenu" ale o nim tez za wiele w necie nie widze oprocz tego ze to skladnik kauczuku.

    Co ciekawe:



    czyli to na jakiejś licencji robione.

    natomiast ta ulotka reklamowo-'naukowa' nie jest zbyt przekonujaca
  • rainbow
    Świętoszek
    • Nov 2006
    • 40

    #2
    Są w porządku, nie śmierdzą ( dla mnie wszystkie inne cuchną na kilometr, dlatego nie używamy z moim gumek, jednak ostatnio trzeba było, więc kupiłam te SKYN ), rzeczywiście jest w nich " lepsze czucie " i mają ładne opakowanie hehe, nie naprawdę, są bardzo w porządku.
    ~~~~ rainbow ~~~~

    Skomentuj

    • pener
      Świętoszek
      • Oct 2009
      • 1

      #3
      Świetne są. polecam

      Skomentuj

      • bzzzzzyku
        Świętoszek
        • Feb 2011
        • 23

        #4
        A ja powiem szczerze że trochę przereklamowany towar. Wprawdzie faktem jest że mniej śmierdzą. Natomiast odczucia podobne i nie odczuliśmy jakiś większych różnic...Gumka to gumka...

        Skomentuj

        • blondek
          Świętoszek
          • Mar 2011
          • 5

          #5
          Bardzo ładne opakowanie. Takie samo uczucie jak z normalną lateksową gumą także bez rewelacji.

          Skomentuj

          • soczysta
            Świntuszek
            • Apr 2011
            • 82

            #6
            Są fajne jeśli ktoś czuje dyskomfort po lateksie. Ale raz nam pękła..

            Skomentuj

            Working...