Ideologia gender - co o tym sądzicie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Christophero
    Banned
    • Feb 2009
    • 1039

    Napisał iza230179
    Poczytałam sobie co niektóre brednie i stwierdzam z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa ,że jesteście bandą idiotów od góry do dołu. Pojęcia nie macie o czym piszecie. Wasza dyskusja w tym temacie jest tak jałowa i bezsensowna, że zastanawiam się czy kiedykolwiek, ktokolwiek z was interesował się czym jest " gender mainstreaming"
    ja za to wiem czym jest układ nadążny i transformata Laplacea,
    wiem też jak działa półprzewodnik,
    znam się na roślinach psiankowatych,

    i lizę cipkę tak że tynk opada ze ścian od krzyku.

    Skomentuj

    • znowuzapilem
      SeksMistrz
      • Nov 2010
      • 3555

      Napisał Kadan
      To nie to. Psychiatra szukał rodziców gotowych poświęcić się (i dzieciaka) dla nauki. Ten był zdrowy. Przeprowadzili mu operację zmiany płci, a żeby wykreował sobie odpowiednie instynkty kazali mu (jej) i bratu odgrywać pozycje seksualne. Kiedy dorośli i zrozumieli to wszystko to Brenda (nasz bohater) poddała się operacji w drugą stronę, zmieniła imię na David i było wszystko ok. Jego brat cierpiał na schizofrenię i przedawkował leki, a David strzelił sobie w głowę niedługo potem.
      Ciekawe. Możesz podać źródło tego nieludzkiego eksperymentu?
      Obstawiam nazistów, japończyków albo wójka stalina.
      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

      Skomentuj

      • Kadan
        Świętoszek
        • Feb 2016
        • 23

        Eksperyment przeprowadził w latach sześdziesiątych w Stanach dr. John Money. Nie pamiętam oryginalnego nazwiska dziecka, tylko tyle że miał być Bruce, została Brenda, a po właściwej operacji powrotu do normy zmienił nazwisko na David Reimer.
        "Gdyby w żyłach płynął nam atrament bylibyśmy nieśmiertelni"

        Skomentuj

        • kamaro10
          Erotoman
          • Jul 2009
          • 374

          Mówiłem jakiś czas temu o chłopaczku z make-upem teraz prezentuje pewnien filmik który zapewne większość już z was widziała. I co powiecie że to zachowanie jest normalne?? https://www.youtube.com/watch?v=eAFGoaE6-2w

          Skomentuj

          • Nolaan_2.0
            Erotoman
            • Aug 2014
            • 492

            Gender to nie ideologia. Wiem, staroć, ale jak widzę ten zlepek wyrazowy to mnie z marszu krew zalewa.
            Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
            Marek Hłasko

            Skomentuj

            Working...