W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ankieta z wloskami :-)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tsaheylou
    Świętoszek
    • Aug 2013
    • 14

    #91
    Jedyna słuszna opcja jest numer 1. Dwójka nie jest zla, ostatnia zaś opcja jest tylko dla dziewczynek. Moze przesadzam; nie tylko - jednakże moim zdaniem to nie kobieta a dziecko którego nie powinno sie tykac. Denerwują mnie głupie nowoczesne konwenanse, ze tylko co wygolOne jest akceptowane. Zadbany busz jest mega kobiecy. Nie mowie o włosach na nogach tylko zarosnietej cipce i jej niesamowitym zapachu.

    Skomentuj

    • dozymetr

      #92
      mnie zbyt bujne futro odrzuca, mogą być ostre krótkie włoski, nie musi być całkowicie goła chętnie też bym własnoręcznie golił bardzo zarośniętą za pomocą elektrycznej maszynki tak do 2 mm i patrzył jak busz spada na podłogę

      Skomentuj

      • gymhunter92
        Świntuszek
        • Feb 2013
        • 56

        #93
        Nagie jest piękne, i jakie śliskie...
        Chcesz, to pisz

        Skomentuj

        • Margo82
          Perwers
          • Mar 2013
          • 937

          #94
          Zdecydowanie 2. 3 tez ale rzadziej. Numer 1 nie wchodzi w grę.
          "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

          Skomentuj

          • qutas
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 8

            #95
            Zdecydowanie 3, ewentualnie 2

            Skomentuj

            • Lookas
              Świntuszek
              • Feb 2009
              • 51

              #96
              Ja lubię jak cipka jest ładnie przystrzyżona. Gołej bym nie zniósł. Gdybym pieścił kobietę, która ma całkiem wygolone krocze to nie mógłbym odeprzeć wrażenia, że robię to z dzieckiem, a to by nie było miłe. Czyli idąc tym tropem mój typ to numer 2.
              Jak to jest, że nieoczekiwanie
              centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?

              Skomentuj

              Working...