W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ubranie a onanizm

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mirek1990
    Świętoszek
    • Apr 2011
    • 5

    #31
    ja lubie nieraz w damskch majtkach sie anonizowac

    Skomentuj

    • hapysmile

      #32
      Ja lubie to robić jak mam na głowie kowbojski kapelusz

      Skomentuj

      • outcast24
        Świntuszek
        • Aug 2010
        • 77

        #33
        Lubię się onanizować mając na sobie rajstopki , ocierać dłonią w pończoszce penisa lub naciągać na penisa pończoszkę.
        Niepoprawny fan-fetyszysta nylonu

        Skomentuj

        • KP
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2010
          • 301

          #34
          A ja, abstra***ąc od faktu, że lubię mieć na sobie kurteczkę (odpowiednią) podczas zabawy ze sobą, lubię być ubrany, ewentualnie nago pod kołdrą - lubię jak jest ciepło gdy to robię.
          Nothing's wrong today.

          'my, przeciętni, ale chętni' - Greedo

          Skomentuj

          • Walkonik
            Świntuszek
            • May 2011
            • 73

            #35
            Jeśli już to legginsy. Walenie konika w leginsach jest fajne.

            Skomentuj

            • gianmarco
              Świętoszek
              • Jun 2011
              • 28

              #36
              Napisał surrykatka
              Mam pytanie do panów, czy lubicie sie onanizować mając na sobie jakieś części garderoby? Czy np. podczas masturbacji macie większą przyjemność, jeśli macie na sobie slipki, boxerki, skarpetki, spodenki, koszulki? Czy zakładacie coś celowo, np rozbieracie się i przed walonkiem i zakładacie spodenki?
              czasem moja kolezanka dawala mi zalozyc swoja skorzana dluga spodnice na gole cialo a sama siedziala w podobnej i onanizowala mnie....czulem sie troche jak kolezanka kiedy mialem na sobie jej spodnice....ciekawe uczucie bliskosci z przeciwna plcia za pomoca stroju.....Kupilem tez sobie kozaki za kolano i zakladam je czasem do bicia konika,,,,,lubie czuc obcasy na ktorych stoje-)))) szkoda ze nie moge chodzic po ulicy w nich a sa sliczne....

              Skomentuj

              • Gravier
                Świętoszek
                • Dec 2010
                • 5

                #37
                Dla mnie nie ma znaczenia czy jestem ubrany czy nie. I tak zawsze na noc przed przycznicem to robie
                To nie my jesteśmy przeciwko systemowi, tylko system przeciwko nam.
                ~Bob Marley

                Skomentuj

                • bravv
                  Świętoszek
                  • May 2010
                  • 45

                  #38
                  Napisał outcast24
                  Lubię się onanizować mając na sobie rajstopki , ocierać dłonią w pończoszce penisa lub naciągać na penisa pończoszkę.
                  Ja lubię, jak u mnie dziewczyna zostawi, mieć w ręku pończochę i nią dotykając robić sobie dobrze. Nie wiem co to ma w sobie, ale zawsze jest przyjemniej. Swoją drogą, od razu wtedy myślę o niej w nich, a to widok, który jest dla mnie numerem jeden...

                  Ale żeby z założonymi, to już nie, choć z ciekawości kiedyś założyłem.

                  Skomentuj

                  • fetyszystaf
                    Banned
                    • Jan 2012
                    • 7

                    #39
                    Napisał Walkonik
                    Jeśli już to legginsy. Walenie konika w leginsach jest fajne.
                    Popieram

                    Skomentuj

                    • eleonor1306
                      Świętoszek
                      • Jun 2013
                      • 32

                      #40
                      Gianmarco podzielam Twoją opinię co do obcasów

                      Skomentuj

                      • misr4
                        Świętoszek
                        • Apr 2010
                        • 35

                        #41
                        Ja lubię czasem się przebierać w damską bieliznę. Trochę umieściłem w moim albumie. Wtedy bardzo szybko dochodzę.

                        Skomentuj

                        • kochany
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Oct 2006
                          • 313

                          #42
                          Rzadko nago. Raczej w pełnej garderobie, czasami w samych majciochach;p
                          Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

                          Skomentuj

                          Working...