W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Trójkąt z żoną i siostrą

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wiracha
    Ocieracz
    • Oct 2006
    • 147

    #31
    W wieku 7miu lat to się chyba raczej nie liczy :-)

    Jeszcze jedno: powiedz żonie, że jest fantastyczna, że uwielbiasz jej otwartość w seksie i że masz świadomość tego, że miliony facetów męczą się latami w związkach, marząc o trójkącie kkm.

    Skomentuj

    • puchacz85
      Świętoszek
      • Oct 2013
      • 26

      #32
      wiracha nie musisz mi mówić jak dbać o żonę, jestem typem faceta który swoją ukochaną nosił by cały czas na rękach jak by mógł, który zrobi wszystko aby była szczęśliwa i spełniona, który przyrzekł sobie, że będzie najlepszym mężem na świecie. Staram się być taki żeby moja księżniczka nie musiała się mnie wstydzić przed koleżankami których nie lubi. Uwielbiam ją rozpieszczać prezentami i komplementami. Podrywam ją jak w tedy gdy dopiero zaczęliśmy się spotykać, a długie pocałunki są w tym bardzo pomocne. Powiem jej jaka jest wspaniala i otwarta w sexie ale za jakiś czas bo nie mogę mówić jej tego za często

      Skomentuj

      • pikey
        Świętoszek
        • Feb 2007
        • 19

        #33
        Puchaczu, moim skromnym zdaniem życie jest za krótkie na rozważania, odmawianie sobie, a potem żałowanie tego, czego się nie zrobiło. Ty chcesz, kobity chcą, więc jedziesz z tym koksem. I tyle. Baw się, eksperymentuj, szalej, byś na smutnej jak żałobny kondukt w deszczu miał co wspominać, głupio się uśmiechając pod nosem. A jeśli związek Ci się rozleci - cóż, widać był na zbyt słabych filarach, znaczy to nie była Ta.

        Skomentuj

        • outcast24
          Świntuszek
          • Aug 2010
          • 77

          #34
          Piąteczka stary !!
          Dla mnie to co mówi prawo świeckie i prawo kościelne jest jedynie kulą u nogi. Prawo jest dla ludzi którzy nie wiedzą co jest dobre, a co złe. Jesteś dorosły , masz własną moralność (cała trójka ma). Ja sekundy bym się nie zastanawiał. Życie jest takie ciężkie ... nie odmawiaj sobie tego luksusu
          Niepoprawny fan-fetyszysta nylonu

          Skomentuj

          • nicolle
            Świntuszek
            • Sep 2012
            • 94

            #35
            Napisał outcast24
            Dla mnie to co mówi prawo świeckie i prawo kościelne jest jedynie kulą u nogi. Prawo jest dla ludzi którzy nie wiedzą co jest dobre, a co złe.
            cholernie popieram : )
            ' Świat jest mały. Ostatecznie, wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku. '

            Skomentuj

            • Dyktator
              Ocieracz
              • Dec 2009
              • 184

              #36
              Napisał puchacz85
              wiracha nie musisz mi mówić jak dbać o żonę, jestem typem faceta który swoją ukochaną nosił by cały czas na rękach jak by mógł, który zrobi wszystko aby była szczęśliwa i spełniona, który przyrzekł sobie, że będzie najlepszym mężem na świecie. Staram się być taki żeby moja księżniczka nie musiała się mnie wstydzić przed koleżankami których nie lubi. Uwielbiam ją rozpieszczać prezentami i komplementami. Podrywam ją jak w tedy gdy dopiero zaczęliśmy się spotykać, a długie pocałunki są w tym bardzo pomocne. Powiem jej jaka jest wspaniala i otwarta w sexie ale za jakiś czas bo nie mogę mówić jej tego za często
              wg mnie Twoja kobieta ma chęć na 2K+M i stąd ta propozycja co do siostry którą ona sama traktuje bardziej jako przyjaciółkę niż jako ''siostrę męża''. Znajdźcie inną kobietę do tego układu i będzie ok.

              Sam seks z siostrą to dla mnie żaden temat tabu, to mówiąc wprost PATOLOGIA a chyba nie o to Tobie chodzi. Zaznaczę w tym miejscu (bo zaraz podniosą się glosy lewego oburzenia), że nazywając te zjawisko patologią nie mam na mysli jakiś norm kościelnych etc. mówię o patologii z punktu widzenia psychologii i biologii
              tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
              tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

              Skomentuj

              • mathi79
                Świętoszek
                • Jul 2009
                • 1

                #37
                Normalnie wymiekam.... niby taka otwarta nazwa forum(BT) ale czemu tak usilnie go nawracacie na swoje tory myslenia?!!?????! komentarze z dewiacja,patologia,paragrafami i kosciolem.. . sic...
                puchacz,jeszcze Cie beda chcieli ochrzcic na nowo
                nie nastraja to pozytywnie do umieszczania innych pytan ...
                ale nic, ja sie zgadzam z poprzednikiem, zrob to i ciesz sie chwila,bedzie co wspominac. co do skutkow ,to moga chyba tylko zaciesnic Wasze relacje,3xna rok to rzadkie odwiedziny. Trzymam kciuka, drugiego nie mam ;-)

                Skomentuj

                • for-fun
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Sep 2010
                  • 290

                  #38
                  Napisał Dyktator
                  (...)mówię o patologii z punktu widzenia psychologii i biologii
                  A jakieś konkrety z punktu widzenia tej psychologii i biologii? Bo po raz kolejny widzę w tym wątku jakieś odniesienia do "psychologii i biologii" poparte niczym... Gdzie w biologii masz jakieś ewidentne ograniczenia dotyczące kazirodztwa (w końcu chów wsobny u zwierząt to nic innego jak kazirodztwo u ludzi...), że o psychologii nie wspomnę (vide wymieniany wcześniej syndrom genetycznego pociągu seksualnego)
                  "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

                  Skomentuj

                  • Jamie
                    Ocieracz
                    • Sep 2011
                    • 111

                    #39
                    Napisał for-fun
                    A jakieś konkrety z punktu widzenia tej psychologii i biologii? Bo po raz kolejny widzę w tym wątku jakieś odniesienia do "psychologii i biologii" poparte niczym... Gdzie w biologii masz jakieś ewidentne ograniczenia dotyczące kazirodztwa (w końcu chów wsobny u zwierząt to nic innego jak kazirodztwo u ludzi...), że o psychologii nie wspomnę (vide wymieniany wcześniej syndrom genetycznego pociągu seksualnego)
                    Generalnie stricte ograniczeń nigdzie nie ma ale "Chów wsobny w naturze nie jest zjawiskiem korzystnym – często prowadzi do ujawnienia niekorzystnych alleli recesywnych i zmniejszenia się różnorodności genetycznej populacji na skutek przyspieszonego dryfu genetycznego."(Źródło Wikipedia), a tym samym chorób genetycznych u potomstwa.
                    Wiem w tym przypadku nikt nie zamierza się rozmnażać ale pytałeś o biologiczne ograniczenia, a jak wiadomo zwierzęta chore czy słabsze są w naturze eliminowane.
                    ...ale to tylko MOJE zdanie...

                    Skomentuj

                    • puchacz85
                      Świętoszek
                      • Oct 2013
                      • 26

                      #40
                      Moja ż już się nie może doczekać spotkania ale musi jeszcze poczekać siostra przyjedzie dopiero w Wielkanoc:-)

                      Skomentuj

                      • Falanga JONS
                        Banned
                        • Feb 2012
                        • 1156

                        #41
                        Rzecz jasna, wkleisz fotorelację na forum?

                        Skomentuj

                        • Malinka_a
                          Perwers
                          • Feb 2011
                          • 1219

                          #42
                          albo chociaż streszczenie
                          widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                          jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                          bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                          Skomentuj

                          • puchacz85
                            Świętoszek
                            • Oct 2013
                            • 26

                            #43
                            spokojnie, na pewno się podziele wrażeniami, chociaż nie wiem czy żonka nie będzie bawić się z siostrą sama, ale jeszcze nie wiem... zobaczymy

                            Skomentuj

                            • Sollat
                              Erotoman
                              • Feb 2010
                              • 629

                              #44
                              Kurcze, czemu nazywasz kuzynkę siostrą?
                              https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                              Skomentuj

                              • Anioka.M
                                Ocieracz
                                • Feb 2009
                                • 102

                                #45
                                Napisał Sollat
                                Kurcze, czemu nazywasz kuzynkę siostrą?
                                No bo mu się z tego podniecenia pomyliło. Siedzi sobie taki gościu, zmyśla potencjalne przygody i to go bardzo podnieca. Dla takiego stanu ducha, czy to żona, czy siostra, czy kuzynka, czy córka, czy babcia, czy matka - nie ma znaczenia. Ważne jest, żeby była wirtualna cipka i jakaś ciekawa historia...

                                anka

                                Skomentuj

                                Working...