W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

"Problem techniczny"

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • losiaczek
    Świętoszek
    • May 2009
    • 13

    "Problem techniczny"

    Witam wszystkich

    Postanowiłem założyć temat gdyż wydaje mi się, że mam mały "techniczny" problem .. Od jakiegoś czasu rozwijamy z dziewczyną swoje intytmne kontakty.. Moje obecne doświadczenia seksualne kręcą się wogół zaawansowanego pettingu i bogatego seksu oralnego i tu dochodzimy do sedna gdyż oboje dążymy do czegoś więcej Pytanie brzmi pewnie jak najgłupsze pytanie na świecie: Jak z bogatej i pełnej namiętności gry wstępnej przejść do stosunku ?

    Me pytanie wynika z faktu, że dla nas obojga będzie to pierwszy raz, mimo że oboje doszliśmy do wniosku, że to najwyższa pora aby wykonac ten kolejny krok. Nie planujemy tego jednak tak szczegółowo aby nie popaść w jakąś paranoję i kompleks "idealnego scenariusza".. Ma wyjść samo z siebie .. Nie za bardzo jednak wiem jak w czasie zabawy zaproponować jej wykonanie tego kolejnego kroku i przede wszystkim jak założyć pezerwatywę nie psująć atmosfery, która bywa naprawdę gorąca... Naprawdę żal przerywać Czy szepnąć jej do ucha że w szufladzie czeka gumka? Dać jej ją wierząc że sama będzie wiadziała co z nia zrobić? ... Jak wyglądało/wygląda to u was ?

    Nie chcę powtarzać przygody swojego kumpla, który również nie wiedział jak tu znaleźć czas na zabezpieczenie i po prostu pewnego razu ominął ten etap i przeszli tym samym spontanicznie do akcji .. Spontaniczność skończyła się tym, że biedny nie spał przez tydzień modląd się o okres
    Łosiek - Seksuolog hobbysta
  • -Sukub-
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jul 2010
    • 372

    #2
    Wsadzić penisa do cipki.

    A tak poważnie, lub mniej poważnie. Co kto woli - może połóż się na niej, nago i zacznij delikatnie się ocierać o jej cipkę twardym penisem? Kiedy powie Ci, że jest gotowa, to nałóż powolutku gumkę i miłej zabawy.
    'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

    Skomentuj

    • AllieM
      Świntuszek
      • Apr 2011
      • 92

      #3
      Niby lepiej nie planować, ale taki moment pamięta się na zawsze, więc lepiej romantyczny wieczór zaplanowany przez ciebie, niż spontan na kanapie Przygotuj ładną kolację przy świecach, wino, bądź szarmancji, kiedy pójdziecie do sypialni zgaś światło, zostawiając może świece, albo przykrytą szalikiem lampkę, ogólnie rzecz biorąc stwórz atmosferę Połóż gumki gdzieś niedaleko łóżka, może nie na widoku, ale też nie na drugim końcu pokoju. Zacznijcie się całować, gra wstępna, etc, ogólnie daj jej trochę przyjemności, a potem po prostu szepnij do niej coś o tym, że bardzo jej pragniesz, jej seksowna, chyba już dłużej nie wytrzymasz, czy też tego chce, i potem po prostu wróć na chwilę do całowania, a kiedy zobaczysz, że jej się wszystko podoba, to po prostu sięgnij po leżącą niedaleko gumkę, załóż, i dalej sam już chyba wiesz ;D no więc masz tu scenariusz i powodzenia ;D Po prostu spontan spontanem, ale będziecie jeszcze mieli wiele okazji na dziki seks na dywanie, warto się trochę postarać, żeby dziewczyna miała coś wyjątkowego I raczej nie daj jej zakładać gumki, dla niej jest to pewnie taka nowość i stres, tzn seks, że jakby mi mój facet zaproponował założenie, to nie wiedziałabym za bardzo jak, pytałabym się cały czas, czy dobrze, potem bała, że może coś schrzaniłam i zostanę mamusią, etc. Czasem lepiej jak facet sam wie co i jak Powodzenia i miłej zabawy

      Skomentuj

      • Malinka_a
        Perwers
        • Feb 2011
        • 1219

        #4
        ja myślę, że to wychodzi tak samo z siebie. całowanie, pieszczoty, cała ta gra wstępna, potem nakładasz gumkę, jeszcze się całujecie i jeśli widzisz, że ona tego chce, to po prostu wkładasz, bez jakiś zbędnych ceregieli. po jej i swoim podnieceniu będziesz widział, że to właśnie ten moment. zresztą na przejmuj się na zapas, nie planuj, tylko po prostu to zrób i tyle.
        co do zakładania gumek, to najpierw poczytaj instrukcje, poćwicz sobie sam, a potem będziesz już wiedział co i jak i pójdzie szybko i bez psucia atmosfery. zresztą, jak się popsuje, to możną ją podkręcić, nikt nie powiedział, że seks trzeba uprawiać natychmiast po założeniu prezerwatywy.
        widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
        jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
        bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

        Skomentuj

        • losiaczek
          Świętoszek
          • May 2009
          • 13

          #5
          Z zakładaniem prezerwatywy nie ma większego problemu... Było się młodszym to się oczywiście próbowało

          Problem w tym, w jakim momencie po gumkę sięgnąć i czy Natalka będzie już na to gotowa .. Gdyby nie to że to pierwszy raz nie byłoby w ogóle tematu, a z racji tego że to jednak "first time" może się okazać że potrzeba będzie duzo cierpliwości, delikatności i precyzji. W sensie że nie będzie to schemat nałożyć gumę i wsadzić. Do tej pory ograniczaliśmy się do seksu oralnego który za każdym razem był mega przyjemny, a teraz przyjdzie pora na coś co może zaboleć.

          Dla mnie to część czysto techniczna, dla niej może się to okazać małym nieprzyjemnym problemem. Najrozsądniejszym wydje sie pytanie czy ma ochotę na np. "Głębsze przeżycia"
          Łosiek - Seksuolog hobbysta

          Skomentuj

          • Malinka_a
            Perwers
            • Feb 2011
            • 1219

            #6
            myślę, że jak założysz gumkę to ona już będzie wiedziała, co ją czeka i wtedy ma czas na to, żeby ewentualnie powiedzieć, że nie ma ochoty. ale ogólnie uważam, że w trakcie seksu jakieś pytania są niepotrzebne. po prostu się wie, co zaraz nastąpi. jeżeli to Ci pomoże, możecie wcześniej o tym porozmawiać, chociaż stwierdzenie "dzisiaj się prześpimy" jest na pewno jeszcze bardziej stresujące.
            widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
            jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
            bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

            Skomentuj

            • kasik*
              Seksualnie Niewyżyty
              • Dec 2010
              • 242

              #7
              Jak zaczniesz zakładać gumkę, a ona nie będzie chciała to przecież od razu pewnie zaprotestuje.
              Gumka może leżeć gdzieś blisko żeby była "na wyciagniecie" ręki.
              Jak już ten etap pominiecie to przecież można przejść do masowania penisem. Nie musisz od razu z biegu wkładać. A jeśli zaczniesz to powoli najpierw trochę, później więcej Wszystko powoli. Zawsze możesz jakoś delikatnie wtrącić wcześniej 'czy nie chciala by spróbować' ale nie w dniu X, godzinie X.
              "Los sprowadza nas na ziemię każdego dnia drzemie w nas
              Promyk nadziei zgasł czy będzie płonąć czas
              Nie ubłagalnie zostawia na nas swój ślad Pierwiastek zła znów szuka swego ujścia"

              Skomentuj

              Working...