W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Penis mi stoi całą noc

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marsjan
    Świntuszek
    • Feb 2009
    • 69

    #16
    Penis nie może ci stać całą noc to że zasypiasz i budzisz sie i akurat masz w zwód to naturalna metoda oczyszczania przez organizm ciał jamistych w penisie. podczas wzwodu krew napływa to prącia i jest w nim częściowo uwięziona więc po kilku godzinach ciągłego wzwodu mógłby zsinieć z powodu niedostatecznej ilości tlenu. Podczas snu penis może stawać nawet kilka razy a w szczególności w fazie snu rem i jest to spowodowane tylko sprawdzaniem całej "hydrauliki" przez mózg

    Skomentuj

    • Mat.
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 521

      #17
      Marsjan jesteś lekarzem !
      Świetna odpowiedź .
      Mi i tak stoi ale nie przejmuje się tym . Niech stoi !
      A co !
      Jak widzisz lubię szydzić .

      Skomentuj

      • Schatten
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 608

        #18
        Napisał jezebel
        Jeśli stoi całą noc, to zatrudnij się jako maszt na statku. Ci co śpią na brzuchu, to muszą kupować chyba specjalny materac z otworem. Monitorujesz swój sen?
        hm... tak sobie myślę, że to może być penis-wartownik... Tak! bardziej to jak maszt... Tyle tylko że po długim staniu niektórzy mdleją
        ...some like it dirty/some like it clean/
        some like it tender/and some like it lean/
        some fuck for fun/some for prestige...

        Skomentuj

        • awm
          Świntuszek
          • Oct 2005
          • 73

          #19
          ehh chciałbym mieć taki problem teraz będąc w Twoim wieku bardzo mnie to tez wkur... i krępowało przy kobiecie teraz za tym tęsknie jak mi się pupcią ociera a on jak gdyby nic się nie działo naturalnie nie że tak jest zawsze czy przez całą noc się stara i nic tylko czasem jak tego widzę że ona bardzo chce i ja tym bardziej on jak by zamiera ale szybko sobie naszczęście z tym Ona radzi i to najważniejsze wie jak go obudzić ..... więc póki co nie martw się tym i wykorzystaj to

          Skomentuj

          • Schatten
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 608

            #20
            rzecz w tym, że adamsan napisał o 'staniu' całą noc... co jest bzdurą, o czym już tu pisano... i z tego powodu temat jest raczej zamknięty, chyba że chcemy popłynąć na fali fantazji i db humoru Może jednak pójść za głosem jezebel... i - polisomnografia... rozszerzona o monitoring 'zachowania' ptaka kolegi adamsana definitywnie rozwiąże ten fascynujący problem?
            ...some like it dirty/some like it clean/
            some like it tender/and some like it lean/
            some fuck for fun/some for prestige...

            Skomentuj

            • incest666
              Seksualnie Niewyżyty
              • Aug 2006
              • 241

              #21
              Napisał Raine
              (...) lata 90 i kolejki do sklepów po srajtaśmę... wstawić penisa do kolejki i zgarniać kasę za wyręczanie innych "kolejkowiczów" -- fortuna gwarantowana
              (...)
              - a co pan tak stoisz tu, jak jakiś c*uj?

              co Krzyś miał na myśli, gdy kolega mu mówił: CIĄK PYTE?

              Skomentuj

              • blizz
                Świętoszek
                • Sep 2006
                • 19

                #22
                jasne rano i wieczorem zawsze stoi
                jednak wkurza mnie czasem jak siedze w szkole w ławce na lekcji i zaczyna mały brykać...albo gdy jade czy pociągiem, busem czy autem (nie za kierownicą), siedze w poczekalni gdzieś...gdziekolwiek też sobie wstanie...dość często skubaniec wstaje i stoi wkurza troche i jest to dość krępujące, no ale...cóż...ważne, że działa

                ale z tym staniem przez całą noc to faktycznie kolega przesadził...

                Skomentuj

                • Marsjan
                  Świntuszek
                  • Feb 2009
                  • 69

                  #23
                  Napisał Suchecki
                  Marsjan jesteś lekarzem !
                  Nie nie jestem lekarzem wystarczy być facetem i przeczytać poradnik który otrzymuje sie w podstawówce o dojrzewaniu by wiedzieć na czym wzwód polega i pamiętać go po nastu latach a nawet do końca życia

                  Skomentuj

                  • emilosc
                    Świętoszek
                    • Mar 2009
                    • 4

                    #24
                    nie martw się ja też tak mam i wszyscy faceci tak mają jest to spowodowane podrażnianiem penisa podczas snu o pościel lub majtki.
                    Linki w sygnaturce zakazane.

                    Skomentuj

                    • Danielek
                      Świętoszek
                      • Mar 2009
                      • 8

                      #25
                      Skoro masz problem to nie spij wcale, obserwuj go cala noc czy nie staje przypadkiem O.o

                      Btw. Mi akurat nie stoi w nocy... I wcale roznicy mi to nie sprawia.

                      Skomentuj

                      • zorro_p
                        Świętoszek
                        • Oct 2005
                        • 42

                        #26
                        Idz z tym do lekarza to może być choroba tzw
                        Priapizm (łac. priapismus, z gr. πριαπισμός = wzwód) – długotrwałe, bolesne usztywnienie członka, niezależne od woli ani nie związane z podnieceniem seksualnym, nazwa od starożytnego boga Priapa, którego wizerunki przedstawiały mężczyznę z członkiem w stanie erekcji

                        Skomentuj

                        Working...