Prolapse - kogo to podnieca?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • delic
    Świętoszek
    • Oct 2014
    • 25

    Napisał pinek81
    :F wyłączyłem po 2 sekundach -_-blee jak można dupe doprowadzić do takiego stanu..
    Odnośnie tego filmiku też się zgadzam. Między tymi fotkami które dałem a tym filmikiem jest duża różnica temu gościowi wyszło chyba z 10cm i nie jest to zbyt przyjemny widok a tym panienkom ledwo centymetr i żeby osiągnąć rosebud muszą być długo penetrowane po prostu rozluźnić odbyt, nie wychodzi on sam od siebie. Przykładowo Dirty Garden Girl ma takie prolapse jak ten gościu a nawet większe które wygląda naprawdę niesmacznie nie polecam nawet patrzeć na jej fotki nawet jak kogoś to kręci.

    Skomentuj

    • jrzyboy
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2010
      • 227

      Obrzydliwe !!!
      sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

      Skomentuj

      • cub
        Świętoszek
        • Jan 2015
        • 4

        Tutaj ja staram się coś takiego zrobić. "Prawie" mi wychodzi. To mój autorski filmik ze zbiornika. http://zbiornik.com/video/41HJJvut/

        Skomentuj

        • merlot
          Banned
          • Jan 2015
          • 6

          uwielbiam tyłeczki ! uwielbiam zatapiać w nich języczek do samego dna ile się da ;-))) ale wolę nie widzieć tego różowego mięska...po za tym wydaje mi się że bardziej podniecające wciskanie języka w ciasny tyłeczek niż w golonkę podaną na tacy ;-))))

          Skomentuj

          • delic
            Świętoszek
            • Oct 2014
            • 25

            Napisał merlot
            po za tym wydaje mi się że bardziej podniecające wciskanie języka w ciasny tyłeczek niż w golonkę podaną na tacy ;-))))
            Spróbuj wcisnąć języczek różowiutką i słodziutką [tak słodziutką] "różyczkę" to jest dopiero podniecając dla ciebie i dla niej. Polecam.

            Skomentuj

            • Hoomies
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 18

              Jestem na tak,
              w dobrym bdsm nie powinno zabraknac fistingu jak i prolapsy.

              Skomentuj

              • imac
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 2

                przy fistingu prawie zawsze wyjdzie troszkę na zewnątrz ale można jeszcze bardziej jak ta pani: http://dirtygardengirl.com/

                co kto lubi

                Skomentuj

                • delic
                  Świętoszek
                  • Oct 2014
                  • 25

                  Napisał imac
                  przy fistingu prawie zawsze wyjdzie troszkę na zewnątrz ale można jeszcze bardziej jak ta pani: http://dirtygardengirl.com/

                  co kto lubi

                  Jak lubię prolapse i rosebud tak w wykonaniu Dirty Garden Girl czuje nie smak przegięcie totalne.

                  Skomentuj

                  • Mrau2
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Nov 2011
                    • 207

                    OMG, człowiek chciał się pouczyć nowych słówek, a okazało się, że trafiłem do strefy zakazanej.
                    Teraz po kliknięciu linków musze usunąć historię przeglądarki, bo "co ludzie powiedzą?".
                    Nie wstanę! Tak będę leżał!

                    Skomentuj

                    • delic
                      Świętoszek
                      • Oct 2014
                      • 25

                      Może jest na forum jakaś pani która tak potrafi ?

                      Skomentuj

                      • wolfxxx
                        Świętoszek
                        • Apr 2009
                        • 14

                        uwielbiam

                        Skomentuj

                        • koma4
                          Świntuszek
                          • Jan 2018
                          • 62

                          Chciałam obejrzeć, ale jak po paru sekundach zrozumiałam, co się święci, to nie dałam rady. Nie dla każdego. Co innego, anal ,ktory lubię, a co innego wyciąganie narządów wewnętrznych na zewnątrz. Mnie przeraża, nie podnieca, poza tym zastanawiam się, jakie są konsekwencje zdrowotne .

                          Hmm, robię maly edit, bo z drugiej strony ciekawa jestem, jak to jest. Widzę, że niektórzy praktykują, napiszcie, co w tym fajnego, jak to jest, jakie doznania? No bo doznania muszą chyba być nieziemskie, skoro ludzie decydują się na coś takiego...
                          Last edited by koma4; 22-07-18, 12:02.

                          Skomentuj

                          • delic
                            Świętoszek
                            • Oct 2014
                            • 25

                            Napisał koma4
                            Chciałam obejrzeć, ale jak po paru sekundach zrozumiałam, co się święci, to nie dałam rady. Nie dla każdego. Co innego, anal ,ktory lubię, a co innego wyciąganie narządów wewnętrznych na zewnątrz. Mnie przeraża, nie podnieca, poza tym zastanawiam się, jakie są konsekwencje zdrowotne .

                            Hmm, robię maly edit, bo z drugiej strony ciekawa jestem, jak to jest. Widzę, że niektórzy praktykują, napiszcie, co w tym fajnego, jak to jest, jakie doznania? No bo doznania muszą chyba być nieziemskie, skoro ludzie decydują się na coś takiego...
                            Jestem w szoku że jakaś dziewczyna zainteresowała się tematem. Sam chciałbym zobaczyć na żywo ale nie zawsze ciekawie to wygląda, chociażby na filmiku wrzuconym prze autora tematu.

                            Ale Sierra Day cudo [dla mnie akceptowalne]






                            Ale to jest przegięcie

                            Skomentuj

                            • kumkacz
                              Świntuszek
                              • Oct 2006
                              • 78

                              a mi się rosebutt podoba, chętnie chciałbym się przekonać jakie to uczucie.

                              Skomentuj

                              • koma4
                                Świntuszek
                                • Jan 2018
                                • 62

                                Napisał delic
                                Jestem w szoku że jakaś dziewczyna zainteresowała się tematem. Sam chciałbym zobaczyć na żywo ale nie zawsze ciekawie to wygląda, chociażby na filmiku wrzuconym prze autora tematu.
                                Zainteresowalam się w tym sensie, że jestem ciekawa odczuć przy takiej zabawie. Ale tylko teoretycznie. Prawdopodobnie ta "różyczka" jest bardzo wrażliwa na wszelką stymulację. Sama bym się nie zdecydowała, oglądać tego dłużej niż pięć sekund też nie daję rady i choć starałam się podejść do tego bez żadnych uprzedzeń, to słabo mi się robi. Nie dlatego, że to akurat chodzi o tę część ciała, ale o fakt, że coś, co naturalnie znajduje się wewnątrz ciała zostaje wyciągnięte na wierzch..... z takim widokiem sobie nie radzę...

                                Skomentuj

                                Working...