Zdarzyło wam sie uprawiać seks z kostką lodu w pochwie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szyderca
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jan 2006
    • 200

    #16
    Lód w pochwie? Hmm.. ja chyba jednak wolę tradycyjnego 'loda'..
    Niektórzy ludzie nie widzą tego, że są kretynami... jestem po to by im to uświadomić...

    Skomentuj

    • OMFG
      Erotoman
      • Mar 2006
      • 613

      #17
      Slyszalem tez ze zabawa kostkami lodu w okolicy lechtaczki jest bardzo przyjemna kiedy topiacy sie lud scieka po cipce. Sprawdzal ktos?

      Skomentuj

      • OMFG
        Erotoman
        • Mar 2006
        • 613

        #18
        Szlauf pod cisnieniem? Nie chodzilo mi o masturbacje ta kostka tylko o odczuwanie przyjemnosci z zimnej wody splywajace ze wzgorka lonowego po lechtaczce i cipce z topniejacej kostki. Zero mechaniki

        Skomentuj

        • facet1973
          Świętoszek
          • Oct 2006
          • 4

          #19
          To dziwne zjechać pomysł gdy się nawet nie próbowało. Tak się składa że ja próbowałem. Najpierw była zabawa w lodzika z kostkami lodu w ustach mojej dziewczyny i było to na prawdę bardzo fajne uczucie. Potem jakoś się tak złożyło, że włożyła te troszkę roztopione kostki do pochwy i usiadła na moim Wacku. To było kapitalne uczucie. To było jak kochanie się z jakąś Ice Queen. Polecam do wypróbowania. Co do uczucia zimna w pochwie to nic nie mówiła że było to nieprzyjemne, bo po chwili i tak woda z topniejącego lodu ogrzała się troszkę od naszych ciał i było OK. Trzeba tylko pamiętać żeby nie wkładać do pochwy kostek lodu bezpośrednio z zamrażarki. Lepiej jak troszkę się "ogrzeją" np. w jakimś pojemniku i podczas innych zabaw gry wstępnej.
          To tyle z moich doświadczeń, a wszystkim polecam najpierw spróbować a potem wyrażać opinie. I dotyczy to większości pomysłów na tym forum. Pozdrówka.

          Skomentuj

          • rozporek
            Seksualnie Niewyżyty
            • Oct 2005
            • 335

            #20
            Brzmi bardzo ciekawie, dzięki za pomysł.
            <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
            <Shadowdean> Połykaj

            Skomentuj

            • ~mimoza~
              Świętoszek
              • Oct 2006
              • 11

              #21
              Kostka lodu w pochwie... Nietypowy - jak dla mnie - pomysł. Ale myślę, ze warto go wypróbować. Ciekawe tylko czy moje kochanie będzie chciało narażać na przeziębienie swoje klejnoty. A samego lodu bez czucia mężczyzny w środku to sobie nie wyobrażam wcale a wcale
              Sfirus gratuluje pomysłu!! Jest extra!

              facet 1973 mam pytanie: czy to zimno, które czułeś na swoim wacusiu nie było zbyt nieprzyjemne?? bo ja boję się, że cały żar mojego partnera może przygasnąć w takiej sytuacji...
              a która chciałaby, żeby facet nie mógł już po samej grze wstępnej???
              Last edited by sister_lu; 06-02-09, 22:17.
              ...miłość jest dzieckiem złudzenia i ojcem utraty złudzeń...

              Skomentuj

              • Kloccc
                Świętoszek
                • Oct 2006
                • 3

                #22
                Nie no, tego jeszcze nie próbowałam hmm... za ciekawe to pewnie nie jest.. ale co kto lubi

                Skomentuj

                • kris181652
                  Świętoszek
                  • Oct 2006
                  • 1

                  #23
                  Z kostką lodu to nie , ale z lodami waniljowymi tak było super

                  Skomentuj

                  • facet1973
                    Świętoszek
                    • Oct 2006
                    • 4

                    #24
                    Napisał ~mimoza~
                    facet 1973 mam pytanie: czy to zimno, które czułeś na swoim wacusiu nie było zbyt nieprzyjemne?? bo ja boję się, że cały żar mojego partnera może przygasnąć w takiej sytuacji...
                    a która chciałaby, żeby facet nie mógł już po samej grze wstępnej???
                    mimoza... nie było to nieprzyjemne... wręcz przeciwnie, ale pewnie wszystko zależy od faceta, więc trzeba po prostu spróbować. Trudno opisać to uczucie, chyba podobnie jest np. podczas kąpieli w zimnym jeziorze... jest zimno, wiadomo że "wszystko" się kurczy, ale weź w dłonie jego męskość i jakoś uczucie zimna znika, pojawia się za to podniecenie...

                    Skomentuj

                    • Tilia
                      Erotoman
                      • Feb 2005
                      • 560

                      #25
                      Najważniejsze to, aby taką kostkę najpierw oszlifować, żeby nie miała ostrych krawędzi (np. użwając jej do bardziej tradycyjnych pieszczot na zewnątrz). Potem można ją bez obawy włożyć do środka.

                      Trudno powiedzieć czy to przyjemne wrażenie, ale na pewno na tyle oryginalne. że warto było spróbować. Choć wypływanie powoli ogrzewającej się wody było nawet dośc przyjemne i co ciekawe dawało uczucie ciepła.
                      To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

                      Kto ma cycki, ten rządzi!

                      Skomentuj

                      • YoPuta
                        Ocieracz
                        • Aug 2010
                        • 102

                        #26
                        tak ! to było niesamowite z tym cudeńkiem.
                        If u want 2 be my boy lick my pussy 4 my joy, lick it up, lick it down, lick my pussy all around, here i am

                        Skomentuj

                        • rainboksik
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Feb 2007
                          • 199

                          #27
                          Kurde z lodem jeszcze nie próbowałem , był winogron i truskawki ale lodu jeszcze nie było , i raczej partnerka na to nie pójdzie

                          Skomentuj

                          • Wiedźmin
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Oct 2010
                            • 302

                            #28
                            Trzeba będzie spróbować
                            Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
                            Rémy de Gourmont

                            Skomentuj

                            • koneser666
                              Erotoman
                              • Aug 2010
                              • 502

                              #29
                              Żona jest zmarzluchem, więc na pewno na to nie pójdzie. Zresztą nie jestem pewien, czy jest to cos, co by mnie jakoś specjalnie kręciło.
                              HATE ME!

                              Skomentuj

                              • natt
                                Świntuszek
                                • Jan 2010
                                • 54

                                #30
                                Ciekawy pomysł

                                Skomentuj

                                Working...